تالار گفتمان مانشت
هوش مصنوعی چه دانشگاه هایی بهتره ؟ از نظر اساتید و ... - نسخه‌ی قابل چاپ

هوش مصنوعی چه دانشگاه هایی بهتره ؟ از نظر اساتید و ... - rostamiani - 01 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ

سلام
من می خوام انتخاب رشته کنم ولی دانشگاه‌ها رو نمی شناسم !
فقط شنیدم دانشگاه فردوسی اساتید خوبی برای این رشته نداره که نمی دونم درسته یا نه Undecided

اگه ممکنه دانشگاه های برتر تهرن و شهرستان‌ها رو از نظر رشته هوش مصنوعی معرفی کنید

متشکرم Big Grin

هوش مصنوعی چه دانشگاه هایی بهتره ؟ از نظر اساتید و ... - rostamiani - 02 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ

راستش من اصلا اطلاعات زیادی در مورد دانشگاه‌ها ندارم !
اگه راهنمایی کمی هم بکنید خیلی به کارم میاد
نظرتون در مورد فردوسی مشهد و خواجه نصیر تهران چیه ؟این دو تا دانشگاه نسبت به دانشگاه شاهرود و شیراز چزورن ؟

متشکرم

هوش مصنوعی چه دانشگاه هایی بهتره ؟ از نظر اساتید و ... - rostamiani - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۸ ب.ظ

امتیاز دانشگاه های مختلف رو تو سایت webometrics.info دیدم. تا چه اندازه قایل اعتماد هست ؟
کسی می تونه راهنمایی کنه ؟

بچه هاای هوش کجایید ؟؟؟ Smile

هوش مصنوعی چه دانشگاه هایی بهتره ؟ از نظر اساتید و ... - مانشتی - ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ب.ظ

دفترچه انتخاب رشته اومد

RE: هوش مصنوعی چه دانشگاه هایی بهتره ؟ از نظر اساتید و ... - rostamiani - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  دفترچه انتخاب رشته اومد

ای بابا ... دفترچه هم که اومد ولی من هنوز نمی دونم چه دانشگاه هایی بهترن Huh

RE: هوش مصنوعی چه دانشگاه هایی بهتره ؟ از نظر اساتید و ... - Masoud05 - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ب.ظ

من‌، از اونجایی که به این گرایش علاقه دارم‌، از استادا خیلی سوال گرفتم به نظر من:
اولویت ۱‌: امیرکبیر - شریف - تهران - دانشگاه شیراز
اولویت ۲: خواجه نصیر - علم و صنعت - بهشتی
اولویت ۳: صنعتی اصفهان و ...

جالبه بدونی دانشگاه شیراز توی گرایش هوش خیلی قوی هست .

RE: هوش مصنوعی چه دانشگاه هایی بهتره ؟ از نظر اساتید و ... - rostamiani - 03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ ب.ظ)نیروانا نوشته شده توسط:  به نظرتون با رتبه ۳۶۷ هوش میشه روزانه هوش دانشگاه شیراز رو قبول شد؟

این سوال چه ربطی به این موضوع داشت ؟
لطفا سوالتو پاک کن و اینجا بپرس:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

متشکرم

RE: هوش مصنوعی چه دانشگاه هایی بهتره ؟ از نظر اساتید و ... - مانشتی - ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ ب.ظ)rostamiani نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  دفترچه انتخاب رشته اومد

ای بابا ... دفترچه هم که اومد ولی من هنوز نمی دونم چه دانشگاه هایی بهترن Huh

منم همینطور،حالا فرق من با شما اینه که شما دنبال اینید که بین دانشگاه های خوب کدومش بهتره ولی من با توجه به رتبم دنبال اینم بین بین بد و بدتر ،بده کدومه که زودتر بزنمش Big Grin

RE: هوش مصنوعی چه دانشگاه هایی بهتره ؟ از نظر اساتید و ... - Maryam-X - 04 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من‌، از اونجایی که به این گرایش علاقه دارم‌، از استادا خیلی سوال گرفتم به نظر من:

شیراز قوی هست ولی نه به اندازه‌ی صنعتی اصفهان!
رتبه‌ی مورد نیاز صنعتی اصفهان از خواجه نصیر بالاتره...(در اصل رتبه‌ی پایین تری می خواد)

RE: هوش مصنوعی چه دانشگاه هایی بهتره ؟ از نظر اساتید و ... - Masoud05 - 04 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ ب.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من‌، از اونجایی که به این گرایش علاقه دارم‌، از استادا خیلی سوال گرفتم به نظر من:

شیراز قوی هست ولی نه به اندازه‌ی صنعتی اصفهان!
رتبه‌ی مورد نیاز صنعتی اصفهان از خواجه نصیر بالاتره...(در اصل رتبه‌ی پایین تری می خواد)

رتبه ملاک برتری نیست. مثلاً شما می دونید در بعضی گرایش‌ها امیر کبیر از شریف بالاتره اما رتبه های برتر میرن شریف( اگه اشتباه نکنم ۲ سال پیش توی فن آوری اطلاعات امیرکبیر اول شد توی هوش هم شاید امیرکبیر بالاتر باشه)
در ضمن اصفهان بخاطر موقعیت جغرافیایی که داره باعث میشه که بیشتر متقاضی داشته باشه چراکه اهالی سمت شمال کشور و پایتخت مسلماً براشون بهتره اگه تهران نشه برن اصفهان تا شیراز .

از اساتید خودم که پرسیدم راجع به هوش شیراز‌، میگفتن برای ارشد از دانشگاه های تهران چیزی کم نداره( از نظر استاد نه امکانات دانشگاهی )

RE: هوش مصنوعی چه دانشگاه هایی بهتره ؟ از نظر اساتید و ... - summer_66 - 04 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)rostamiani نوشته شده توسط:  راستش من اصلا اطلاعات زیادی در مورد دانشگاه‌ها ندارم !
اگه راهنمایی کمی هم بکنید خیلی به کارم میاد
نظرتون در مورد فردوسی مشهد و خواجه نصیر تهران چیه ؟این دو تا دانشگاه نسبت به دانشگاه شاهرود و شیراز چزورن ؟

متشکرم

نسبت به شاهرود نمیدونم ولی هر دو شون از شیراز پایین ترن.

البته شیراز و صنعتی اصفهان برا هوش تو یک سطح هستن و برخی اعتقاد دارن( حتی خود استادای شیراز )که صنعتی یه کم هم بهتره.
پس میشه این طور دسته بندی کرد:
۱- شریف,تهران,امیرکبیر
۲- صنعتی اصفهان , شیراز
۳- سایر

RE: هوش مصنوعی چه دانشگاه هایی بهتره ؟ از نظر اساتید و ... - abolfazl pepco - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ق.ظ

لطفا در مورد هوش مصنوعی تبریز هم توضیح بدید.