تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ب.ظ

تست های پیچیدگی مقسمی رو دارم می زنم به نظر میشه اکثر تستای این بخشو با تریس کردن زد جز بعضیاشو که آدموAngry

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  مترجمه پرسمنی که داری چه کسیه؟
اگه نمیتونی پرس بخونی از یه کتاب کنکوری بخون جاهایی که متوجه نشدی از پرس بخون

یکم بد قلقه ولی میفته اونقدم سخت نیست
من مقسمی چاپ ۹۰ رو دارم... ویرایش جدیدش تغییری کرده یا فقط کنکور ۹۰ ۹۱ اضافه شده؟ کسی میدونه؟!!

مقسمی رضوانی یا مقسمی خلیلی فر؟
مگه رضوانی خلیلی فر داره؟!! نوشته حمید رضا مقسمی!

یه کتاب با خلیلی فر هست که تقریبا جمع شد یه کتاب با دکتر رضوانی هست که جلد زرد مشکی داره

خب این کتابی که من دارم جلدش نارنجی مشکیه و فقطم نوشته حمید رضا مقسمی!

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  من مقسمی چاپ ۹۰ رو دارم... ویرایش جدیدش تغییری کرده یا فقط کنکور ۹۰ ۹۱ اضافه شده؟ کسی میدونه؟!!

مقسمی رضوانی یا مقسمی خلیلی فر؟
مگه رضوانی خلیلی فر داره؟!! نوشته حمید رضا مقسمی!

یه کتاب با خلیلی فر هست که تقریبا جمع شد یه کتاب با دکتر رضوانی هست که جلد زرد مشکی داره

خب این کتابی که من دارم جلدش نارنجی مشکیه و فقطم نوشته حمید رضا مقسمی!

دیدم فکر کنم همون قبلی هست با خلیلی فر که فکر کنم اسمه خلیلی فر حذف شد البته فکر کنم اما درموردش نمیدونم

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sajaddandy - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ

سلام
یعنی این کامپایلر اِی هو خیلی سنگینه! موقع خوندنش که تایمش دو برابر بقیه درسا وقت میگیره! و شیرین ترین لحظه زندگی اون زمانیه که بعد خوندن، کتاب کامپایلر رو میزاری سرجاش توی کتابخانه :دی

کی داره کامپایلر میخونه؟!؟ بگه در چه وضعی هست؟

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar bano - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ

من کتاب کامپایلر دانشگاه پیام نور رو خوندم این درس رو مجبور شدم خودخوان پاس کنم اما توی خیلی قسمتها ضعف دارم یعنی این منبع ای هو خوبه؟

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - saeidkhan - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ

از این که هیچ کس جواب نداده ممنونم

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sajaddandy - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  من کتاب کامپایلر دانشگاه پیام نور رو خوندم این درس رو مجبور شدم خودخوان پاس کنم اما توی خیلی قسمتها ضعف دارم یعنی این منبع ای هو خوبه؟

کتاب کامپایلر اِی هو تنها مرجع اصلی کنکور ارشد هست. که شامل ۸ فصل میشه و ۵۶۰ صفحه هم میشه. من تا اینجا که ۴۳۰ صفحه خوندم یعنی اول فصل هفتمش هستم راضی بودم با اینکه من توی دانشگاه اصلا این درس رو نداشتیم که بخواییم پاس کنیم!
کامپایلر به درس نظریه زبان ها ربط داره! به نظرم نظریه زبان ها رو باید قبل کامپایلر خوند تا قسمت های مختلف کامپایلر رو متوجه شد مثل: انواع گرامرها، زبان مستقل ار متن....!
من نظریه زبان ها رو عالی خوندم، برای همین خیلی از جاهای کامپایلر رو خوب پیش میرم!
توی کامپایلر تجزیه خیلی مهمه!!! خصوصا تجزیه LR - LL - کدمیانی هم مهمه که هنوز نخوندمش ( فصل آخر میشه)

موفق باشی

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط:  سلام
یعنی این کامپایلر اِی هو خیلی سنگینه! موقع خوندنش که تایمش دو برابر بقیه درسا وقت میگیره! و شیرین ترین لحظه زندگی اون زمانیه که بعد خوندن، کتاب کامپایلر رو میزاری سرجاش توی کتابخانه :دی

من که به کل کنار گذاشتمش.اول نظریه رو خوب می خونم بعد به امید خدا شروع می کنم.چون فکر می کنم باید رو نظریه تسلط خوبی دداشته باشی برای کامپایلر.Smile

آدم بعضی چیزهارو مشکل می بینه در حالی که خیلی هم راحتن فقط کافی که دیدتو نسبت بهشون عوض کنی .
فک می کردم بحث پیچیدگی سخت باشه اما اصلنم اینطور نیست

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sara_sb92 - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
شمام مثل منی
منم کنکور ۹۲ رتبم ۴۳۲ شد و ترم ۵ بودم و امسال اول تابستون خوب شروع کردم و هدفم رتبه یک بود و واقعا با اون تلاشم میتونستم بهش برسم ولی یهو بعد هفته ی اول ماه رمضون چندتا مشکل واسم پیش اومد و تمرکزم بهم ریخت و دیگه نمیتونستنم درس بخونم و این مشکلات وقتمو خیلی گرفت و دیگه تا یه ماه دیگه نمیتونمن بخونم و بعدشم که شروع کنم وقتم خیلی کمه و از طرفی شکر خدا سهمیه شاگرد اولی هم تا الانش دارم و دیگه سبک و سنگین کردم دیدم امسال هر کاری کنم رتبه یک و حتی تک رقمی نمیتونم بیارم و دیگه گذاشتم واسه سال آینده
ایشاالله همه ی دوستان در طول راهشون موفق و پر انرِِِِِزی باشن

راجع ترجمه حاج رسولیها دوست عزیز بهتره ویرایش ۶ رو بخونی چون تو ویرایش ششم هم مطالب راحتتر گفته و علاوه بر سوالات ویرایش ۵ یه سری سوال جون دار و خوب و جدید داره
موفق باشی
سلام
نباید زود نا امید بشی. شما که شاگرد اولی و پایه درسی خوبی داری می تونی با تلاش نتیجه ی خوبی بگیری.
ترم ۵ بودی همه درسارو پاس نکرده بودی رتبت ۴۳۲ شد و لی حالا که ترم ۷ ای احتمالا بیشتر درسارو پاس کردی و اینکه احتمالا خیلی درسارو مفهومی کار کردی.
همه مشکل دارن و هر کس مشکلش براش بزرگترین مشکل دنیاست ولی مهم اینه که مقاومت کنی و از پسش بربیای.
اگه درصدهای قبولی های کنکور گذشته رو ببینی و دقت کنی می بینی که با پایه خوب و تلاش مضاعفت می تونی رتبه خوبی بیاری و از سهمیه شاگرد اولیت هم می تونی استفاده کنی.
یه برنامه خوب بریز و با توکل بر خدا حسابی تلاش کن. انشا... نتیجه خوبی می گیری.
وقتی نتایج اومد می فهمی که تلاش کردنت خیلی بهتر از تلاش نکردنت بوده.
موفق باشی. حق نگهدارت.

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - jparisa - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ

سلام دوستان امروز فاینال زبان رو دادم دوروز قدم به قدم با مهمونهای عزیز درس خوندم!
رگ چشمم درومد و از فردا با خیال راحت درس رو جدی تر شروع میکنم
فقط یه سوال ایا از حالا خوندن پرسمن و کرمن و مدیریت رابینز دیره؟یا میشه تا مهر جمعش کرد؟
من الان فصل ۵ گریمالدی هستم واقعا گریمالدی رو دوست دارم!Big Grin

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - esisonic - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ

پســــــــــــــــر....بچه چقدر خوب پیش میرن!!...حال کردم!! Big Grin
امیدوارم امسال همه قبول بشیم...
...
منم آخر ماه میام وضعیتم رو اعلام میکنم

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط:  سلام

من که به کل کنار گذاشتمش.اول نظریه رو خوب می خونم بعد به امید خدا شروع می کنم.چون فکر می کنم باید رو نظریه تسلط خوبی دداشته باشی برای کامپایلر.Smile

آدم بعضی چیزهارو مشکل می بینه در حالی که خیلی هم راحتن فقط کافی که دیدتو نسبت بهشون عوض کنی .
فک می کردم بحث پیچیدگی سخت باشه اما اصلنم اینطور نیست

ما که هنوز پاس نکردیم، تازه مهر داریم میریم سر کلاس!!!!!!!!!۱۱

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  پســــــــــــــــر....بچه چقدر خوب پیش میرن!!...حال کردم!! Big Grin
امیدوارم امسال همه قبول بشیم...
...
منم آخر ماه میام وضعیتم رو اعلام میکنم
به امید خدا همه قبول میشیم...Smile

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  ما که هنوز پاس نکردیم، تازه مهر داریم میریم سر کلاس!!!!!!!!!۱۱
خوش به حالتون هم فاله هم تماشا

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - helena - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ

روز خوبی نبود :-( چیزی نحوندم اصلا... همش درگیر بودم!!

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mahyamk - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ق.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط:  سلام

من کتاب اصول طراحی کامپایلر فردین شاپوری میخونم انتشارات نشرعلوم
خیلی خوبه روون هست مهمتر از همه فارسیه
من با مرجع اصلی مشکل دارم!
تستم داره اخر فصلاش
تا الان ۵ فصل از ۸ فصل خوندم
تجزیه ها رو خوب توضیح داده بود