تالار گفتمان مانشت
درخواست PDF زبان اصلی کتاب زبان های برنامه سازی پرات - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست PDF زبان اصلی کتاب زبان های برنامه سازی پرات - Morris - 05 مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ

سلام.

اگر PDF زبان اصلی پرات را دارید لطفا آپلود کنید. خیلی گشتم و پیداش نکردم.

ممنونم.

RE: درخواست PDF زبان اصلی کتاب زبان های برنامه سازی پرات - abdi1370 - 05 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ

سلام

من قبل شما خیلی گشتم اصلا پیدا نمیشه !!!!!! فقط فایل پاور پوینتش تونستم پیدا کنم

مجبور شدم بخرمش قیمتشم ۱۰ تومن بود

RE: درخواست PDF زبان اصلی کتاب زبان های برنامه سازی پرات - Morris - 05 مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۲۳ ب.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ)abdi1370 نوشته شده توسط:  سلام

من قبل شما خیلی گشتم اصلا پیدا نمیشه !!!!!! فقط فایل پاور پوینتش تونستم پیدا کنم

مجبور شدم بخرمش قیمتشم ۱۰ تومن بود

عجب روزگاریه Big Grin !
در حال حاظر دو ترجمه مختلف از این کتابو دارم (جعفر نژاد و سالخورده) ولی وقتی کتابو می خونم احساس می کنم مترجم زبانش ضعیف بوده Big Grin

آیا کتاب شما زبان اصلیه ؟
از کجا می تونم زبان اصلیشو بخرم ؟ ترجیحا یه جایی باشه که حاضر باشه پول پستو دریافت کنه و ارسال کنه شهرستان.
ممنونم.

RE: درخواست PDF زبان اصلی کتاب زبان های برنامه سازی پرات - آرتا - ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ

سلام .
طبق گفته دوستمون نسخه اصلی کتاب پرات بعید بدونم توی نت گیرتون بیاد فقط یه نسخه خلاصه شده ازش فک کنم قبلا من یه جایی دیدم تو یکی از سایتا که چیز بدی هم نبود .
البته همین ترجمه های فارسی کتاب پرات هم والله بدک نیستن در کل این کتاب پرات خب خودش خسته کنندس ولی من ترجمه قلزم رو داشتم بدک نگفته بود اگر هم که از ظاهر کتابا و نوع فونتش بدتون میادUndecided کتاب پوران هم هست که تقریبا مطالب کتاب مرجع رو گفته با همون حجم از اون استفاده کنید.

حالا اگر شما خوندن کتاب زبان اصلی واستون سخت نی من بهتون پیشنهاد میکنم که نسخه ۱۰ کتاب Sebesta رو بخونید چون من زمان کنکور از این کتاب استفاده میکردم فوق العاده کتاب جالبیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشیدHeart

RE: درخواست PDF زبان اصلی کتاب زبان های برنامه سازی پرات - Morris - 11 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  سلام .
طبق گفته دوستمون نسخه اصلی کتاب پرات بعید بدونم توی نت گیرتون بیاد فقط یه نسخه خلاصه شده ازش فک کنم قبلا من یه جایی دیدم تو یکی از سایتا که چیز بدی هم نبود .
البته همین ترجمه های فارسی کتاب پرات هم والله بدک نیستن در کل این کتاب پرات خب خودش خسته کنندس ولی من ترجمه قلزم رو داشتم بدک نگفته بود اگر هم که از ظاهر کتابا و نوع فونتش بدتون میادUndecided کتاب پوران هم هست که تقریبا مطالب کتاب مرجع رو گفته با همون حجم از اون استفاده کنید.

حالا اگر شما خوندن کتاب زبان اصلی واستون سخت نی من بهتون پیشنهاد میکنم که نسخه ۱۰ کتاب Sebesta رو بخونید چون من زمان کنکور از این کتاب استفاده میکردم فوق العاده کتاب جالبیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشیدHeart

سلام.
تشکر می کنم از شما.
کتاب پرات نسخه افست را تهیه کردم و از اون استفاده می کنم. ممنونم.

RE: درخواست PDF زبان اصلی کتاب زبان های برنامه سازی پرات - e2000 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ

سلام، دوستان اگر نسخه اصلی کتاب رو لینک دارید قرار بدید ما هم استفاده کنیم.