تالار گفتمان مانشت
رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - Jooybari - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ب.ظ

سلام. این هم کارنامه مهندسی کامپیوتر.

رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - azad_ahmadi - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ

انتظار چنین رتبه های خوبی از شما بود. تبریک دوباره هم بابت مهندسی و هم علوم.

رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - Mohammad-A - 22 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ب.ظ

من هم تبریک میگم
کمک‌های شما در بخش دروس رو هرگز نمیشه فراموش کرد. ممنونم

رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - somaye_tex - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ق.ظ

تبریک میگم. موفق باشی... Smile

رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - Doctorwho - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ق.ظ

با سلام

همشهری کسب رتبه ی عالی رو تبریک میگم.

رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - The BesT - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ق.ظ

به به باریکلا...احسنتم Smile
تبریک عرض میکنم Smile
کی شیرینی برای اسانید میبرید ما هم دعوت کنید بیاییم Smile))

رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - Jooybari - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ

متشکر از همه دوستان. شیرینی هم باید فردا ببرم دانشکده. ساعت ۴ یه کلاس دارم.

RE: رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - yasermrz - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ق.ظ

اینجا هم تبریک
فک کنم شما اولین مانشتی هستین که دو جا رکورد میزنید

رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - iran_talash - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ق.ظ

تبریکات فراوان آفرین واقعا دمت گرم

رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - nina69 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ق.ظ

تبریک میگم
واقعا انتظار همچین رتبه ای از شما می رفت
موفق باشید

رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - samaneh_aftab - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ق.ظ

تبریک میگم.
منم خیلی از کمکهاتون در درس نظریه استفاده کردم

واقعا لایقش بودین

رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - x86 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ ق.ظ

باریک باریک... عالی بود ... موفق و پیروز باشید

رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - shahbazi - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ق.ظ

تبریک فراوااااان

رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - blackhalo1989 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ

مبارکه هم رتبه ای Wink

RE: رتبه ۱۸ هوش، ۳۱ معماری، ۴۱ نرم و ۷۵ الگوریتم - reyhaneh64 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ق.ظ

سلام بر استاد تمام گسسته و نظریه
واقعا خوشحال شدم
تبریک فراوان

تصمیم دارین کدوم گرایشو اولویت بدین؟