تالار گفتمان مانشت
روش برنامه نویسی پویا برای حل فروشنده دوره گرد - نسخه‌ی قابل چاپ

روش برنامه نویسی پویا برای حل فروشنده دوره گرد - Mohammad WR10 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ

خواستم ببینم که برای حل کردن مسئله فروشنده دوره گرد چه روشهایی وجود داره و به روش برنامه نویسی پویا چه طور پیاده سازی میشه ؟
ممنون میشم کمک کنید .

روش برنامه نویسی پویا برای حل فروشنده دوره گرد - zeinab - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ق.ظ

TSPبه روش های برنامه نویسی پویا و شاخه و حد حل میشه.
منظورتون از پیاده سازیش یعنی کدنویسی هست؟

روش برنامه نویسی پویا برای حل فروشنده دوره گرد - Mohammad WR10 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ

شاخه و حد چیه ؟ روش ژنتیک چی در مورد اون چیزی نشنینید ؟
آره منظورم همون کدش هست .

RE: روش برنامه نویسی پویا برای حل فروشنده دوره گرد - Masoud05 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۷ ب.ظ)Mohammad WR10 نوشته شده توسط:  شاخه و حد چیه ؟ روش ژنتیک چی در مورد اون چیزی نشنینید ؟
آره منظورم همون کدش هست .

یه روش های بیولوژیکی هم هست که می تونید راجع بهش تحقیق کنید ، متاسفانه من خودم دقیق نمی دونم اما دیدم که مسئله فروشنده دوره گرد رو با مسائل بیولوژیکی هم حل میکنن .

RE: روش برنامه نویسی پویا برای حل فروشنده دوره گرد - nasi - 15 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Mohammad WR10 نوشته شده توسط:  خواستم ببینم که برای حل کردن مسئله فروشنده دوره گرد چه روشهایی وجود داره و به روش برنامه نویسی پویا چه طور پیاده سازی میشه ؟
ممنون میشم کمک کنید .

========
گذشته از روش های گفته , با استفاده از الگوریتم های ژنتیک و ممتیک و... نیز قابل حل می باشد. (از جمله مسائل ساده ای است که با ژنتیک حل می شود)

روش برنامه نویسی پویا برای حل فروشنده دوره گرد - azad_ahmadi - 15 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ

سلام. یه کدی رو من امروز تو سیستمم پیدا کردم برای حل TSP. البته مال زمان جوونی هامه. سال ۸۸ .
اگه هنوز هم نیازی به این کد دارید می تونم براتون قرار بدم. از همون روش ساده بهره گرفته و با C++ نوشته شده.

RE: روش برنامه نویسی پویا برای حل فروشنده دوره گرد - Shadik - 16 خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۲ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  سلام. یه کدی رو من امروز تو سیستمم پیدا کردم برای حل TSP. البته مال زمان جوونی هامه. سال ۸۸ .
اگه هنوز هم نیازی به این کد دارید می تونم براتون قرار بدم. از همون روش ساده بهره گرفته و با C++ نوشته شده.

سلام میشه بزارید