تالار گفتمان مانشت
وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - soniasa - 14 اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۴۰ ب.ظ

سلام

من یکی برای کارشناسی ارشد همه امیدم به این سایت ارزشمنده

از ۲ روز قبل تا همین الان مرتب روزی چند بار میام سراغ این سایت ولی Load نمیشد..... هیچ خطایی هم در کار نبود فقط یک صفحه سفید بی محتوا همین!

می خواستم بپرسم اتفاقی افتاده بوده؟ باور کنید که من و امثال من خیلی خیلی به این سایت نیاز داریم اینو از ما نگیریدش

باتشکر

وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - soniasa - 14 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ

پس چرا یک صفحه بی محتوا فقط Load میشد؟!!

RE: وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - nomad:D - 14 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ

(۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ)soniasa نوشته شده توسط:  پس چرا یک صفحه بی محتوا فقط Load میشد؟!!

برای من هم مثل شما بود
ولی در گوگل سرچ میکردم و از اونجا میومدم ،باز میشد.

وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - انرژی مثبت - ۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ق.ظ

حتما کلمه froum رو اخر ادرس تایپ کنید. البته نمی دونم اونچه که شما گفتید همینه یا نه! ولی من گاهی که ادرس مانشت رو بدون forum می نویسم چیزی بالا نمیاره!

RE: وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - Dark Knight - 16 اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ

سلااام
میگم گاهی وقتها Load فروم برای منم مشکل ساز میشه
یعنی بعضی وقتها صفحه load نمیشه و فرداش این مشکل رفع میشه
برای شماها پیش نمیاد؟

RE: وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - sina_oonline - 16 اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۱۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ)Dark Knight نوشته شده توسط:  سلااام
میگم گاهی وقتها Load فروم برای منم مشکل ساز میشه
یعنی بعضی وقتها صفحه load نمیشه و فرداش این مشکل رفع میشه
برای شماها پیش نمیاد؟

من هم این مشکلو این چند روز داشتم

وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - fatima1537 - 17 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ

برای من مشکلی نداره.فقط توی یک ساعاتی از روز ممکنه سرعت کند باشه ولی وقتی چند ساعت بعد میایم دیگه مشکلی نیست

وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - Mahbanoo313 - 17 اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ق.ظ

برای من هم اینجوری بود این چند روزه !!! یک صفحه سفید بدون محتوا

RE: وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - Dark Knight - 17 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ

با این تفاسیر باید یه مشکلی وجود داشته باشه Idea نه؟
البته مشکلم که نمیشه گفت

RE: وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - Dark Knight - 03 فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ

به خوبی سه چهار روزی میشه که مانشت برام لود نمیشه
دلیلش چیه؟

RE: وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - nasrolah - 03 فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ

کلا چی شده مانشت الان من بزررو اومدم مانشت ؟
جریان چیه معلوم نیست کلا نمیشد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کانکت شد
از ۲۸ لسفند تا الان یک استرسی داشتما میشه بی آب و هوا زندگی کرد ولی بی مانشت نمیشه محاله خیاله
خیلی خوشال شدم امروز تونستم بیام

دو نفر بهم منفی دادند خیلی خندیدم اگه مانشت میشد اومد چرا همه نمیتونستند بیان
اگه به زندگی بی مانشت بنده منفی دادند من خودمو گفتم اگه به خوشحال شدنه بنده که تونستم بیام مانشت منفی دادند دیگه کلا ۱۰ سال باید خندید
خلاصه ممنونم از منفیاتون

وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - M.Amin.M - 03 فروردین ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ

آره منم اینجوری بود.صفحه واسم لود نمیشد.حتما یه مشکلی وجود داره.

لطفا پیگیری کنین.
RE: وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - yasermrz - 03 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ

آره منم چند روزه که نمیتونستم بیام تا الان یه دفعه دیدم سایت باز شد کلی خوشحال شدم .

وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - Avicenna - 03 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ

عدم دسترسی به یک سایت در دفعات متعدد خصوصا در بازه های طولانی مدت یک نقطه ضعف به حساب میاد، ولی چیزی که از اون بدتره خلاء اطلاع رسانی در این مورده! از نظرات کاربران میشه متوجه شد که خیلی از افراد بیشترین مراجعات و ارتباطاتشون در روز مربوط به این انجمن میشه و با قطع شدن دسترسی به مانشت سوالاتی مثل "به چه دلیل این اتفاق افتاده؟" ، "کی وصل میشه؟" و... براشون پیش میاد و چون هیچ منبع اطلاع رسانی ای در این بین وجود نداره که اونارو از جزئیات این قضیه آگاه کنه، ناچارا باید تا مدت نامعلومی به F5 های متوالی دل ببندند! وجود یک صفحه پشتیبان در فضایی جدا از مانشت مثل بلاگ، شبکه های اجتماعی و... برای اطلاع رسانی در چنین مواقعی ضروری به نظر میرسه، البته مانشت یک صفحه فیسبوک داره اما کاملا غیرفعال به نظر میاد.

وب سایت مانشت تو این ۲ روزه چی به سرش اومده بود؟ - admin - 04 فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ

متاسفانه اشکالی توی پایگاه داده به وجود اومده بود. در حال حاضر فعلا توان ارتقای سخت افزاری رو نداریم. ان شا الله به زودی مشکلات رفع خواهند شد.