تالار گفتمان مانشت
بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - explorer - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ق.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ)maa1371 نوشته شده توسط:  آقا من دیروز عضو شدم،خیلی کار خوبی بود، وقتی دیدم بسته شده میخواستم بیام توی چت کلی دعوا کنم.
آقا یکی این دکمه off روی کنترل explorer رو بزنه ول کنه مردم رو، خیر نخواستیم ازت شر مرسان!
راستی چون پست های اطلاع رسانی قبلی دیگه وجود ندارن آدرس رو من اعلام می کنم دوباره:
forum.farazafzar.ir
حاجی ما کسی رو نگرفتیم که ول کنیم.
اگر هم پستها رو هم بخونی می بینی که من دیگه چیزی نگفتم.
خوش باشید.
یا حق.

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - maa1371 - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ)maa1371 نوشته شده توسط:  آقا من دیروز عضو شدم،خیلی کار خوبی بود، وقتی دیدم بسته شده میخواستم بیام توی چت کلی دعوا کنم.
آقا یکی این دکمه off روی کنترل explorer رو بزنه ول کنه مردم رو، خیر نخواستیم ازت شر مرسان!
راستی چون پست های اطلاع رسانی قبلی دیگه وجود ندارن آدرس رو من اعلام می کنم دوباره:
forum.farazafzar.ir
حاجی ما کسی رو نگرفتیم که ول کنیم.
اگر هم پستها رو هم بخونی می بینی که من دیگه چیزی نگفتم.
خوش باشید.
یا حق.
همین که توی کمین نشستی و مرتبا حاضر جوابی می کنی یعنی تخلف، توی قوانین مانشت هم این مصداق تخلف هستش، حواست باشه اینقد "یاحق" به کار میبری اگه همون دوستمون ansarirobo ازت راضی نباشه، حتی در مورد بی احترامی هایی که کردی،یا اتلاف وقت ایشون یا حتی بقیه دوستان،حتی به اندازه یک ارزن، "حق" اون دنیا یقه تو رو می گیره، توی این مورد توبه هم جواب نمی ده چون حق الناس هستش.
اگر شما اجازه بدی ما خوش هستیم.
دوستان هم خواهشا دیگه این بحث رو ادامه ندن اگه خواستن به اون فروم مراجعه کنن و استفاده کنن و اگه نخواستن به کارهای دیگه برسن و با بقیه کاری نداشته باشن.

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - explorer - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ق.ظ

۱-دوست عزیز من بیکار نیستم تو کمین بشینم یه رفرش کردم دیدم شما پست زدی و مربوط به من میشد و جوابتون رو دادم.
۲-جواب دادن هیچ جا و توی هیچ فرومی خلاف قوانین نیست.
۳-من به کسی بی احترامی نکردم.بله حق اینه که هرکی دوس داره بیاد بگه من مدرک x رو دارم آره این حقه اگه ایشون همون اول جواب واضح میداد من پیگیر نمیشدم.
۴-خدا این خوشی رو ازتون نگیره.
یا حق.
موفق باشید.

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - ana_12345 - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ق.ظ

جهت پی گیری دوستان علاقه مند .

تا فردا "سه شنبه "فرصت مطالعه ۱۰ قسمت اول آموزش هستش و پس فردا مطلب جدید .

دوستانی هم که این موارد رو بلد هستند ، اگر لطف کنند و توی بحث شرکت کنن کمک بزرگی میکنن . اون هایی هم که الان یاد می گیرن مسلما به کسایی که در اینده میان مواردی رو که یاد گرفتن اموزش می دن .
شاد باشید.

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - Fardad-A - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ق.ظ

دوستانی که بیش از یک نام کاربری دارن یکی از نامهای کاربریش بتصادف انتخاب و تمام پستهای بقیه نامهای کاربریشون حذف میشه.
بیش از یک نام کاربری خلاف قوانین مانشت هست و اونهایی که رعایت نمیکنند توجه کنند که اگه مشکلی پیدا کردین شکایت نکنید که شنیده نمیشه.

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - Breeze - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ق.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  و saam گرامی هیچ فیکی در کار نیست اینقد شک نکنید شما که مهندسی خوبه تاریخ عضویت ها رو هم ببینی.
وقتم با ارزش تر از این حرفاست!!!! Tongue
همون تعداد ارسالاتونو دیدم کافیه Big GrinBig Grin

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستانی که بیش از یک نام کاربری دارن یکی از نامهای کاربریش بتصادف انتخاب و تمام پستهای بقیه نامهای کاربریشون حذف میشه.
بیش از یک نام کاربری خلاف قوانین مانشت هست و اونهایی که رعایت نمیکنند توجه کنند که اگه مشکلی پیدا کردین شکایت نکنید که شنیده نمیشه.
از منفی های ارسال شماره ی ۴۲۱ (ارسال من) بر میاد که الان ۴ تا نام کاربری fake وجود داره و شاید هم ۳ تا !!! Rolleyes
فقط کافیه از IP اونایی که ۵ تا منفی رودادن یه How is بگیرید تا شناسایی بشن Big Grin .. جالبه ایشون که اینقدر ادعای شبکه می کنن اینو نمی دونن!!!!Cool

ظرفیت رشته IT - ali123321 - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ

من برام خیلی سوال که چرا ظرفیت رشته it با وجود اینکه تعداد شرکت کنندگانش زیاده این قدر پایینه و هر سال هم رشدی نداره!!!! من سوالم مخصوصا از بچه هایی که در حال حاضر مشغول به تحصیل تو مقطع ارشد هستند اینه ایا تا به حال از مسئولین دانشگاهشون این موضوع رو پرسیدند؟ کلا معیار چیه؟ اخه گرایش هایی مثل شبکه و امنیت و حتی تجارت به نظر من خیلی رشته های کاربردی و ضروری واسه سازمانا هستند؟ پس چرا تا این حد بی توجهی میشه؟ کلا امیدی هست امسال بیشتر بشه؟

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - explorer - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ

بله دوست عزیز من فیکم. echo000 فیک اصن هر کی تو فک کنی فیکه.
آره اصن من خیلی ادعام میشه هیچی هم حالیم نیست.اصن کی گفته من شبکه حالیمه؟؟؟من زبان فارسی رو هم به زور صحبت می کنم بابا Big Grin
شما ماشالله دانشجو کارشناسی ارشدی هوش خوندی با هوشی Big Grin

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - m450ud - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ

کلیدهای ارشد ۹۲ روی سایت قرار گرفت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - virtual girl - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ)m450ud نوشته شده توسط:  کلیدهای ارشد ۹۲ روی سایت قرار گرفت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کد رشته ما چی بود ؟!!

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - ana_12345 - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ

دوستان
۲ تا از سوالا شک بر انگیز
یه سر بزنین با هم یه بررسی کنیم
HuhHuh
[undefined=undefined]طراحی الگوریتم [/undefined]

[undefined=undefined]زبان [/undefined]

یه سوال دیگه درصد رو چه جوری حساب می کنین ؟ یکی از دوستام گفت البته که باید برای هر غلط ۰/۳ کم کنم از درست ها .
ایا درست ؟ شما هم همینجور حساب می کنین ؟

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - m450ud - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ

مهندسی ۱۲۷۷
فناوری ۱۲۷۶

ظرفیت رشته IT - csharpisatechnology - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ

ظرفیت کلا چقدره؟
از کجا میفهمید؟

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - mammad_asir - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه درصد رو چه جوری حساب می کنین ؟ یکی از دوستام گفت البته که باید برای هر غلط ۰/۳ کم کنم از درست ها .
ایا درست ؟ شما هم همینجور حساب می کنین ؟
بابا واسه اینم فرمول!!!!!!!!!
(تعداد درست *۳-تعداد غلط)/تعداد کل سوال

RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲ - ana_12345 - 30 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  بابا واسه اینم فرمول!!!!!!!!!
(تعداد درست *۳-تعداد غلط)/تعداد کل سوال

مرسی احتمالا منظورتون این بوده که مخرج هم در ۳ ضرب می شه .
Smile