تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - m@hboobe - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  .الان خیلی زوده از این فکرا بکنین که فراموش شده مطالب...اجازه ندین که ذهنتون بره به این سمت ها...

درسته اما نمیدونم چرا این سوالای معماری با اینکه خوندمشون همیشه باعث تضعیف روحیه من میشن!! سیستم عامل که به کنار!! فکر کنم از مشترک ها چیزی نموند دیگه!!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - jameshenas - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  سیستم عامل که به کنار!! فکر کنم از مشترک ها چیزی نموند دیگه!!
من تا هفته پیش سیستم عامل رو یادم رفته بود :دی
ولی از رو مقسمی یه تست هایی زدم...ایشالله یه چیزایی میزنیم

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Mänu - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  هر وقت حس خوبی دارم بعدش ناراحت میشم .
الان هم حس خوبی دارم و میترسم که کنکورم رو خراب کنم

نه عزیزم اصلا منفی فکر نکن،اگه حس خوبی داری دیگه نترس،تا ایندفه به واقعیت تبدیل بشه،همیشه اون ترسته که باعث میشه ناراحت بشی،تو داری میگی حس خوبی دارم اما بعدش اتفاق بد میفته...داری خودتو واسه اون اتفاق بد آماده میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه حس خوبی داری شک نکن اتفاق خوبی قراره بیفته و کنکورتم عالی میدیHeart

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Saagharmh - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  الان خیلی زوده از این فکرا بکنین که فراموش شده مطالب...اجازه ندین که ذهنتون بره به این سمت ها...
وقتی به هزار بدبختی مطلبی رو یاد گرفتیم و الآن یادمون نمیاد چطوری به خودمون بگیم یادمون نرفته ؟

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - m@hboobe - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ

چرا مانشت اسمایل گریه ندارهههههههههههههه

۹۰% پارسه سیستم عامل اصلا هیچی نمیفهمم انگار در طول عمرم سیستم نخوندم Sad

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - esisonic - 16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ

ظاهرا ً اینجا هیشکی حوضه اش شمسی پور نیست...
تک تنهایم ...!!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fatima1537 - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  چرا مانشت اسمایل گریه ندارهههههههههههههه

۹۰% پارسه سیستم عامل اصلا هیچی نمیفهمم انگار در طول عمرم سیستم نخوندم Sad
الان وقت این حرفها نیست.وقت اینه که بگید :میرم تا هرچی که بلد هستم رو بزنم.باید سعی کنید این روزا تا حد ممکن مرور کنید و تستهای مهم و نکته دار حل کنید. سر جلسه هم یه زمانبندی خوب کنید.اول دروس و تستهایی که براتون آسونترند رو بزنید تا یه درسی رو دیدید که سخته فورا نا امید نشید.سرجلسه فقط پیاده کردن اون چه که تابحال یاد گرفتید براتون مهم باشه و به نتیجه و رتبه فکر نکنید.باور کنید مدیریت وقت و استرس رو توی جلسه داشته باشید و به خودتون مسلط باشید نتیجه خیلی بهتری میگیرید

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - Mohammad-A - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ظاهرا ً اینجا هیشکی حوضه اش شمسی پور نیست...
تک تنهایم ...!!
شمسی‌پوریم!
انشالله که محلش مناسب هست، اگر هم نباشه، سال گذشته یه سری از دوستام زیر یک چادر افتاده بودند، هر چی بد باشه، از چادر بهتره!

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - esisonic - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  شمسی‌پوریم!
انشالله که محلش مناسب هست، اگر هم نباشه، سال گذشته یه سری از دوستام زیر یک چادر افتاده بودند، هر چی بد باشه، از چادر بهتره!
رفته بودن کنکور بددن یا رفته بودن پیک نیک؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - reza_shadow - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ظاهرا ً اینجا هیشکی حوضه اش شمسی پور نیست...
تک تنهایم ...!!

چرا من هستم....

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - sadeghd - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  کاش خونمون نزدیک حرم بود الان میرفتم.

اما چهارشنبه شب میرم حتمن.

التماس دعا

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - parizad1 - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ق.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  کاش خونمون نزدیک حرم بود الان میرفتم.

اما چهارشنبه شب میرم حتمن.
خوش به حالت یاد ما هم باش .انقدر دلم واسه یه زیارت دل چسب تنگ شده که نگو.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - fa_karoon - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ق.ظ

می دونم زمان نیست اما ممنون می شم یه نگاهی هم به این سوال بندازین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - parizad1 - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ

خدایا میدونم اگه قرار باشه به اندازه خودم بهم لطف کنی شاید هیچ وقت به جاهایی که دلم می خواد نرسم خدایا درسته هرکسی به اندازه تلاش خودش نتیجه می گیره ولی من به خدای خوبم که از همه بهم نزدیک تره می خوام بگم خدا جونم شما به اندازه مهربونی و بزرگی خودت به من کمک کن نه به اندازه خودم .خدایا کمک کن سر جلسه کنکور ۲ رو ۳ نبینم ،به جا منفی مثبت نذارم،اگه بین دوتا شک دارم درسته رو انتخاب کنم.خلاصه خدایا جمعه هم مثل همه ی روزای دیگه کنارم باش بذار حست کنم بذار ببینمت.خدایا فقط باش همین.

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر) - lvlina_r - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ب.ظ

بچه ها مطمینید کنکور ۹۰ و ۹۱ سخت تر شده؟؟ پس چرا من برعکس شماها هستم...، از کنکور ۸۵ شروع کردم بزنم، همش داغون بود، دیگه ۸۹ به اوجش رسید
زبان : ۱۶ درصد
ریاضی : ۱۰ درصد
مشترک : ۱۴ درصد
تخصصی : ۲۵ درصد
، دیگه به حدی رسیدم که گفتم ولش کن، ۹۰ و ۹۱ را نمی زنم، امروز یه حسی هی بهم گفت حالا بشین ۹۱ را بزن...، عاااااااااااااالی زدم به نظر خودم، من تو خواب می دیدم زبانم را بالا ۲۰ درصد بزنم، شده ۳۴ درصد.......
ریاضی ، نهایت این کنکور ها که واسه خودم شبیه سازی کردم، شده بود ۲۰ درصد، زدم ۳۷ درصد....، منی که فقط محاسبات خوندم...
مشترکم راضی بودم، بی دقتی کردم، ۳۰ درصد زدم، ولی می تونستم ۴۰ هم بزنم...
و تخصصی نرم ۳۷ درصـــــــــــــــــــــــــــــد، ایــــــــــــــــــــــــول، خدا جون خیلی خوشحالم، آیا می شه همه ی این اتفاقا تو کنکور جمعه هم واسم بیوفته،آیا می شه تو زبان ریدینگ های طولانی ندن؟؟ آیا می شه تمرکزم بالا و بره و ریدینگ ها را کامل بخونم؟؟ آیا می شه ریاضی ها یه طوری باشه که با تست و استفاده از گزینه ها حلش کرد؟؟ آیا می شه محاسبات از فصل های داغون سوال نده.............؟؟ آیا می شه یه سوال آمار بده که ربطی به توزیع ها نداشته باشه؟؟ آیا می شه سوال های گسسته اش آدم وار باشه؟؟ آیا می شه نظریه سوال هایی بده که تشخیص رشته هست و گیر به منظم و مبهم و مستقل از متن نده؟؟ آیا می شه ساختمان داده از این پیچیدگی ها سوال نده؟؟ آیا می شه منطقی را همه سوالاش را درست بزنم؟؟ معماری و سیستم هم هر جور دوست داره بده، تو ۹۱ هم مریخی بود سوالاش، منم هیچیشو نزدم...
آیا می شه کامپایلر بازم فقط دو تا سوال بده؟؟؟ آیا می شه الگوریتم یه دو تا سوالاش پیچیدگی زمانی نباشه؟؟ آیا می شه برنامه سازیش سوال حفظی نده؟؟ آیا می شه پایگاه داده همه سوالاش اس کیو الی باشه؟؟/
واااااااااااااااااااااااااااااااای
چقدر آیا می شه؟؟؟
ولی اای کاششششششششش بشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه........