تالار گفتمان مانشت
رحلت حضرت رسول اکرم (ص)وشهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تسلیت باد - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: رحلت حضرت رسول اکرم (ص)وشهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تسلیت باد - Eternal - 11 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ ب.ظ

در بند هواییم، یا ضامن آهو!
در فتنه رهاییم، یا ضامن آهو!
بی تاب و شکیبیم، تنها و غریبیم
بی سقف و سراییم، یا ضامن آهو!
عریانی پاییز، خاموشی پرهیز
بی برگ و نواییم، یا ضامن آهو!
سرگشته‌تر از عمر، برگشته‌تر از بخت
جویای وفاییم، یا ضامن آهو!
آلوده‌ی بدنام، فرسوده‌ی ایام
با خود به جفاییم، یا ضامن آهو!

با عرض تسلیت شهادت امام رضا (ع)

التماس دعا دارم از کسایی که در این ایام توفیق حضور در کنار بارگاه قدس رضوی را دارند.

رحلت حضرت رسول اکرم (ص)وشهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تسلیت باد - انرژی مثبت - ۱۲ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ ب.ظ

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (علیه السلام)

من دست خالی آمدم ، دست من و دامان تو
سرتا به پا درد و غمم، درد من و درمان تو

تو هر چه خوبی من بدم ، بیهوده بر هر در زدم
آخر به این در آمدم ،باشم کنار خوان تو

من از هر دررانده ام ، من رانده ی وامانده ام
یا خوانده یا نا خوانده ام ،اکنون منم مهمان تو

پای من از ره خسته شد، بال و پرم بشکسته شد
هر در به رویم بسته شد، جز درگه احسان تو

گفتم منم در می زنم ،گفتی به تو سر می زنم
من هم مکرر می زنم ،کو عهد و کو پیمان تو؟

سوی تو رو آورده ام، ای خم سبو آورده ام
من آبرو آورده ام، کو لطف بی پایان تو؟

حال من گوشه نشین، با گوشه ی چشمی ببین
جز سایه ی پر مهرتان، جایی ندارم جان تو

من خدمتی ننموده ام، دانم بسی آلوده ام
اما به عمری بوده ام، چون خار در بستان تو

***حاج علی انسانی***

---------------------------------

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ.

خدایا رحمت فرست بر علی بن موسی الرضا امام با تقوا و پاک و حجت تو بر هر که روی زمین است و هر که زیر خاک، رحمت بسیار و تمام با برکت و پیوسته و پیاپی و دنبال هم چنان بهترین رحمتی که بر یکی از اولیائت فرستاد

رحلت حضرت رسول اکرم (ص)وشهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تسلیت باد - انرژی مثبت - ۱۲ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۸ ب.ظ

از مدینه تا خراسان شتربان امام بود. مردی از روستاهای اصفهان. سنی مذهب. به خراسان که رسیدند امام کرایه شان را داد.رو کرد به امام: "پسرپیامبر!دست خطی بدهید برا ی تبرک با خودم ببرم اصفهان ." امام برایش نوشتند:"دوست آل محمد باش ،هر چند خطاکار باشی. دوستان و شیعیان ما را دوست بدار هر چند آنها هم خطا کار باشند...

RE: رحلت حضرت رسول اکرم (ص)وشهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تسلیت باد - good-wishes - 12 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ

امام رضا (ع) :
« صَدیقُ کُلِّ امْرِء عَقْلُهُ وَ عَدُوُّهُ جَهْلُهُ ».
دوست هر کس عقل او، و دشمنش جهل اوست.
(تحف‌ العقول‌ ، ص‌ ۴۶۷)

RE: رحلت حضرت رسول اکرم (ص)وشهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تسلیت باد - SaMiRa.e - 30 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ

هنوز صدای «إِقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذیِ خَلَقَ» است که می‌آید و در غارهای تفکر مشتاقان، ندای عرش را برمی‌انگیزد.
پیامبر می‌رود؛ ولی...
تا همیشه وام‌دار پیامبری‌اش هستیم.

رحلت پیامبر اکرم (ص)و شهادت امام حسن مجتبی (ع)و امام رضا (ع)تسلیت باد .

رحلت حضرت رسول اکرم (ص)وشهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تسلیت باد - kingmax - 30 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ

یا محمد(صلی الله علیه و آله)شادی در عزای تو معنا نمیشود/شام وفات تو،شب یلدا نمیشود
آقا تمام مردم ایران مودبند//جشنی به احترام تو برپا نمیشود
شهادت پیامبر(صلی الله علیه و آله) ،امام حسن(علیه السلام) و اما رضا (علیه السلام) بر همگان تسلیت باد
.
.
.
در ضمن دوستان امروز که رفته بودم عزادای سخنران میگفت تمام علمای شیعه و سنی اجماع دارن که پیامبر مسموم شده و به مرگ طبیعی از دنیا نرفته اند و شهید شده اند.