تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ۸Operation - 24 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  Operation فایلی که گذاشتی عالی بود . روح و فکر خسته من رو خیلی التیام داد. ایشالا مشکلت همین الان رفع شده باشه . اگه نشده هم هر چه زودتر حل شه .
موفق باشید.
خواهش می کنم...از شما و سایر دوستان عزیز هم ممنونم...بزرگوارید....خدا دست همه مارو بگیره
خودم فایل رو دیدم یکم آروم شدم گفتم بذارم شاید برای دوستای عزیز هم مفید باشه....

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - svk7 - 24 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ

کنکور دیگه داره به پایان میرسه چیزی که تو یادم خواهد موند همین مانشته

SmileSmileSmileSmileSmileهمگیییییییییییییییی موفق باشیم

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Eng_Sara - 24 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ب.ظ

بابا اینقدر نگید کنکور داره به پایان میرسه... به پایان میرسه! Big Grin
استرسه الکی ندید جو رو متشنج نکنید Big Grin
اوووووووووووه هنوز ۲۰-۲۵ روز دیگه مونده

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - sadaf1 - 24 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ینی در عجبم...
به محض اینکه میوفتم رو روال درس ، فرداش یه اتفاقی میوفته نذاره من درس بخونم...!!!
...
خداااااااااااااایااااااااااااا ... خداااااایاااااااااااا....
کویـــــــــــــــــــــــــــــــرم...کویـــر...( اشتباه شد)
من چه گناهی کردم که این اتفاقا ییهو میوفته؟؟؟

(۲۲ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  همه اون استدلالا فقط راجع به ۵۰ ۵۰ هستا... تست ۵۰ ۵۰ رو میگم ریسکی یعنی تستی که در نهایت بین ۲ تا گزینه موندی وگرنه تستی که بین ۳ تا گزینه موندی که اصلا نباید زد تحت هیچ شرایطی...
بعضی وقت ها به حالتی میرسم که بین ۲ تا تست میمونم...ولی وقتی کلید سوألها میاد میبینم هیچ کدومش درست نیست و دقیقا ً اونیو که فکر میکردم از همه غلط تره جواب در میاد!!! اونجا باید چطوری بفهمم؟؟
دقیقااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
وضعیت من دقیقا امسال این بود
حالا وقتی نمی خوای درس بخونی هیچی نیستا حوصلتم سر میره میشینی به در دیوار زل میزنیBig GrinBig Grin
ولی وقتی میخوای بخونی
یا مریض میشی
یا مهمون میاد
یا یکی فوت میکنه
خلاصه باید یه اتفاقی بیفته ما بی نصیب نمونیممممممم
ینی دقیقأ احساس می کنم شما به معنای واقعی درکم می کنیدSmile ازتون ممنونمBig Grin خدا کمکمون کنه این ۴هفته رو خوبتر سر کنیم

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Mahtab_m - 24 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ)sadaf1 نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ینی در عجبم...
به محض اینکه میوفتم رو روال درس ، فرداش یه اتفاقی میوفته نذاره من درس بخونم...!!!
...
خداااااااااااااایااااااااااااا ... خداااااایاااااااااااا....
کویـــــــــــــــــــــــــــــــرم...کویـــر...( اشتباه شد)
من چه گناهی کردم که این اتفاقا ییهو میوفته؟؟؟
دقیقااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
وضعیت من دقیقا امسال این بود
...
ینی دقیقأ احساس می کنم شما به معنای واقعی درکم می کنیدSmile ازتون ممنونمBig Grin خدا کمکمون کنه این ۴هفته رو خوبتر سر کنیم
منم دقیقا وضعیتم همینجوره!!!!!
فکر میکردم فقط واسه من این اتفاقا میوفته
آخه وقتی درس ندارم انقدر همه چی آرومه
ولی وقتی میخوام درس بخونم و مخصوصا وقت تنگ است از زمین و زمان برام میباره ! اتفاقایی که از هر ده سال شاید یه بار اتفاق بیوفته درست میذاره وقتی من درس دارم همش با هم اتفاق میوفته
اما
من که نا امید نمیشم
از رو میبرمشون
به قول ... یقین دارم ما روزی پروانه میشویم، بگذار روزگار هرچه میخواهد به ما پیله کندSmile

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - atti joon - 24 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ

سلام به همه و خسته نباشید ویژه........

بچه ها به نظرتون واسه مرور ساختمان داده جزوه ۹۰% رو بخونم اوکی هست؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - esisonic - 25 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ

اصن میرم کتابخونه که دیگه نه مهمون بیاد...نه چیز دیگه ای...
سخته...ولی بچه ها...این ماهو باید تموم سختی هارو تحمل کنیم تا زحمت یه سالمون هدر نره...!!!
...
این روز ها همه سختی میکشند...شما چطور؟؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - shahabkamali - 25 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ

یک مسئله ای که تو تنظیم وقت کنکور هست برای من اینکه زدن حتی ۱تست درست یا غلط میتونه تاثیر زیادی داشته باشه!مخصوصا تو مشترک ها! حالا من به این فکر میکنم که هر تستیو اگه بشه ۲بار حل کرد از زدن تست اشتباه جلوگیری میکنه و زمانش رو میتونیم از درسی مثله زبان برداریم! شاید هم نه و اشتباه باشه!!!؟؟؟Undecided

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - fatima1537 - 25 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ق.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون واسه مرور ساختمان داده جزوه ۹۰% رو بخونم اوکی هست؟
به نظر من اگر خودتون هم توی کتاب خلاصه برداری کردید و توضیحاتی نوشتید یا تستهاومطالبی رو به عنوان مهم علامت زدید اونها رو هم بخونید بد نیست.چون توضیحات خودتون هم هست بهتر یادآوری میشه.البته جزوه های ۹۰% هم خوبند

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - fa_karoon - 25 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ق.ظ

سلام دوستان
امروز رفتم کتاب سنجش رو برای کنکورهای ۸۵ تا ۹۱ مهندسی کامپیوتر بگیرم گفت اصلا امسال نفرستادن این کتاب رو برامون
حالا یه سوال فکر می کنید بشه این کتاب رو از تهران گیر آورد؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - H3NGAM3H - 25 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ق.ظ

من که درگیر امتحانات پایانترمم
فردا هم شبیه سازی ...
از ۱۶تا فصل ۶تاش مونده ... قیدش رو زدم البته ...

استرس کنکور هم در کنار استرس امتحانا

اما خداروشکر رو من فعلا تاثیری نذاشته
خودمو زدم به دنده بی خیالی ...
وگرنه آدم قشنگ تو این وضعیت پیــــر میشه

یا خدا ، به امید خودت

ایشاله همه موفق باشن .

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - nasrin631 - 25 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ق.ظ

بچه ها تو رو خدا یکی به من بگه من چه خاکی تو سرم بریزم! من از ابان شروع کردم به درس خوندن و فقط تو نستم مشترکا و پایگاه داده و پی ال بخونم ریاضی هم فقط دو فصل گسسته خوندم ریاضی اومدم محاسبات بخونم دیدم خیلی مسخرست$ ایا میشه زبان بخونم وجبران ریاضیامو بکنم ؟ یه سوال دیگه کامپایلر هم نخوندم اسونه یا سخته بخومش؟میشه دو روزه خوند؟

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - lvlina_r - 25 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ق.ظ

سلام بچه ها، گویا سنجش که واسه کامپیوتری ها کتاب کنکور های اخیر را نداره،
کتابی نیست که فقط کنکور های کامپیوتر را داشته باشه؟؟؟؟ آخه من که وقت نمی کنم هم آی تی بزنم، هم علوم کامپیوتر، فوقش ۴ تا کنکور اخیر نرم!!!
مقسمی را رفتم بخرم، ۹۱ اش، می گفت هفت تومن، رنگ جلدش هم زرد بود، همینه؟؟؟ یه بچه ها می گفت یکی ۴ تومنه، اون یه چیز دیگه است؟؟
ممنون می شم راهنماییم کنید دوستای خوبم!

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - esisonic - 25 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ق.ظ

(۲۵ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  من که درگیر امتحانات پایانترمم
فردا هم شبیه سازی ...
از ۱۶تا فصل ۶تاش مونده ... قیدش رو زدم البته ...
منم ۲۷ ام دی امتحان شبیه سازی دارم...ینی پس فردا Big Grin
یه خطم ازش نخوندم...فکر کن..!!!

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ana_12345 - 25 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ

بچه ها شدیدا به کمک احتیاج دارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تست الگوریتم تست کامپیوتر ۸۵ (میانه ۲N عنصر)
لطفا کمکم کنین .
مرسی