تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - آرتا - ۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ب.ظ

ما هنوز هستیم

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - maryam.raz - 11 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ب.ظ

بچه ها یه سوال کوچولو اینجا پرسیدم
ممنون میشم کمک کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - atti joon - 11 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  ما هنوز هستیم

ما هم هنوز با شما هستیم ...........................

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - kati - 11 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  آقا این فصل آخر آمار سخته یا من نمی فهمم یا من دوس ندارم بخونمش یا پارسه بد توضیح داده ؟ چرا اصلا یه جور دیگه اس :-؟؟

آخ گفتین حرف دلمو زدین Smile
اصلا معلوم نیست چی به چیه! ولی مطمئنید که دو سال اخیر سوال نیومده اگه اشتباه نکنم پارسال ۱ دونه ازش اومده(البته فکر کنم)واینکه در سال های اخیر از این فصل و فصل ۴ سوال زیاد اومده! ولی در کل سخته Undecided
من مشکلم با گسسته همچنان پا بر جاست! Smile

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ۸Operation - 11 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  عملیات جون مرسی از لطفت. من چند روزی هست که زدم به در بیخیالی ... هر کار میکنم مطالعه مفیدم از ٦ ساعت بیشتر نمیشه... نمیدونم باید چیکار کرد... دوست دارم حداقل ۸ ساعت بخونم... اما تلاشم رو میکنم.
غصه نخور امیر جوون منم هفته قبل دو سه روزی مشکلاتی برام پیش اومد و هم کمی و هم کیفی مطالعه ام یک سوم شد!اما شکر خدا بحران رو پشت سر گذاشتم...شما هم ناراحت نباش...
یکم روی انگیزه و انرژیت کارکن خودبه خود برمی گردی به روال سابق...
وقت کردی تو تایم استراحتت یکی دوتا از فیلمای استاد آزمندیان،حلت،فریور و ... رو بگیر ببین تا یه مدت شارژ میشی.....
ااتماس دعا از همه دوستان عزیز....

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - shima_24 - 11 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  یکی سوالای پارسال شبکه رو اسکن کنه بذاره دعاش میکنما :-)

خیلی سایت ها گذاشتن.(فکر کنم تو nasir.ir ) باشن

آخه من از کتاب پارسه میخوام که دکتر حقیقت توضیح داده
بچه ها همش ۶تا سواله .ثواب داره بخدا

گروه درسی مانشت - avril22 - 11 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ

ممنون میشم اگه یه نگاهی به این پست بندازید...Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 11 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  یکی سوالای پارسال شبکه رو اسکن کنه بذاره دعاش میکنما :-)
سلام.

من آپلود کردم. این هم لینکاش:

پسورد ۱۲۳

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - fatima1537 - 11 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  آقا این فصل آخر آمار سخته یا من نمی فهمم یا من دوس ندارم بخونمش یا پارسه بد توضیح داده ؟ چرا اصلا یه جور دیگه اس :-؟؟
فصل آخر( ۵ ) رو نمیخواد از اول اولش بخونید.(البته اگر دارید از کتاب پارسه نوشته تطورانی میخونید) از برآورد به بعد بخونید مشکلی پیش نمیاد.مهمش همونه.اگر هم وقتتون کمه توی سئوالات سالهای اخیر بگردید ببینید کدوم مبحث بیشتر مطرح شده.همین فصل هم یه بخشهایی داره که احتمال سئوال بودنش کمه.

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - asiehmohammadian - 11 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ

ازهمه دوستانی که راهنمایی کردن ممنونم
فقط یک سوال دیگه هم داشتم
من واسه تست هوش پوران گرفتم که واقعا افتضاحه
درسنامه اش که کپی راسله حتی جمله بندیهاش!
وتستاشم بنظمن مشکل داره ، بعضی جاهاش اشتباهات فاحشی داره
این کتاب راهیان که همگی معرفی کردید برای تست بقیه فصولشم خوبه؟
منظورم ازخوب بودن فقط زمانه ، یعنی اگردوروز پشت هم بخونم تمومش میکنم
یک دنیا ممنونم

راستی یک خواهش دیگه هم داشتم
من کتاب محاسبات پوران و خریدم ولی از شانس بد من تستای فصل ۳ و کل فصل ۴ . نداره!
یعنی درسنامه فصل ۳ که تموم شده فصل بعدیش شده ۵
کسی از دوستان لطف میکنه این وسطش و که ندارم واسه دانلود بذاره؟؟؟؟

Re: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 11 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ

کتاب گسترش علوم پایه (مقسمی) برای تست هوش عالیه.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - avril22 - 11 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  یکی سوالای پارسال شبکه رو اسکن کنه بذاره دعاش میکنما :-)
سلام.

پسورد ۱۲۳

واقعا ممنون من که خیلی نیاز داشتم بهش.. به فصل آخر کتاب انگار نسبت به پارسال خیلی اضافه شده آره؟

Re: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - Amir V - 11 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ

من چاپ قدیمیش رو ندیدم.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - deh-ab - 11 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
سلام.

پسورد ۱۲۳
امیر جان لطف کردی خیلی خیلی ممنون/...
انشاا... هر رتبه ایی دوست داری بیاری/...

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه - ۸Operation - 12 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من چاپ قدیمیش رو ندیدم.
امیر جوون فصل TCP UDP فرمول های کارایی و نرخ و ...داره تو کتاب جدید پارسه یا نه!؟آخه من نسخه قبلیشو دارم هیچ فرمولی نداره!! فک کنم نمودارا و فرمولای کراس رو ضمیمه شده به کتاب جدید!
کسی از دوستان کتاب جدید پارسه رو با کراس مقایسه کرده؟!