تالار گفتمان مانشت
اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - یاقوت سرخ - ۱۳ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ

می نوشتم : تنها

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - MONA_STAR - 04 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ

مینوشتم: تلاش

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - mohammad_13690 - 04 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)mehan نوشته شده توسط:  من یه جمله مینوشتم :

پس انصافتون کجا رفته؟؟؟

می خواهی ما هم خودکارمون رو بدیم؟ حالا جمله ت چند کلمه ست؟
(۱۳ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ)یاقوت سرخ نوشته شده توسط:  می نوشتم : تنها

چرا تنها؟Confused

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - Lantern - 04 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ

می نوشتم : الله

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - nomad:D - 04 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۵۲ ب.ظ

مینوشتم: ...

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - Masoud05 - 04 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ

می نوشتم : " لعنتی " Big Grin البته اینو شوخی کردم .
همون " غفلت " بهترین کلمه تو ذهنمه ، هر چی میکشیم از همین غفلته ، غفلت از ارزش زمان و ...

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - fo-eng - 04 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ

خدایا ..... ما انسانها خیلی تنهاییم و صبرمون کم ...
هر اشتباهی می کنیم ببخشمون و صبرمون رو زیاد کن ...........

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - mohammad_13690 - 05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ)mehan نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)mohammad_13690 نوشته شده توسط:  می خواهی ما هم خودکارمون رو بدیم؟ حالا جمله ت چند کلمه ست؟

ممنون از لطفتون
نه دیگه جمله مو نوشتم

آهان جمله "پس انصافتون کجا رفته؟؟؟ " بود؟!
دوزاری ما هم کج شده مثل این که

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - ronaldo - 05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ

قهرمان لالیگا Big Grin

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - esi - 05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ق.ظ

اینجا که کسی مارو نمیشناسه.
صدای قلبمو می نوشتم ، آرزوی همیشگیمو می نوشتم.
می نوشتم:
" السلام علیک علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولا الحسین و علی الاصحاب الحسین. یا حسین مظلوم.
کاش با اتمام جوهر خودکار من هم با این کلمات تمام می شدم. کاش ، کاش .. اما هر چیزی لیاقتی می خواد.

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - مازیار صفایی - ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ

"آی پاد" [تصویر:  83428_1_1379093281.gif]

من موندم نوشته "یک کلمه" بعد دوستان " چندین جمله می نویسن!Big Grin

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - mohammad_13690 - 05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ق.ظ

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  اینجا که کسی مارو نمیشناسه.
صدای قلبمو می نوشتم ، آرزوی همیشگیمو می نوشتم.
می نوشتم:
" السلام علیک علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولا الحسین و علی الاصحاب الحسین. یا حسین مظلوم.
کاش با اتمام جوهر خودکار من هم با این کلمات تمام می شدم. کاش ، کاش .. اما هر چیزی لیاقتی می خواد.

"اینجا که کسی مارو نمیشناسه"!
خوب کسی هم بشناسه جمله به این قشنگی قایم کردن نداره

اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - goldoonehkhanoom - 05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ق.ظ

مینوشتم "مادر" ......
بعد انقد "هاهاها" میکردم سرخودکارمو (مث بچگیامون)تا گرم شه و یکم دیگه رنگ بده بعد می نوشتم "دوست دارم مامی جون"

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - mohammad_13690 - 06 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۰۹ ب.ظ)Ferestadeh نوشته شده توسط:  می نوشتم:
علی
من هم

علی

RE: اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ - SaMiRa.e - 06 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ب.ظ

مینوشتم " پدررررر" .....