تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - csharpisatechnology - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ق.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  سلام
این سوال رو چند بار پرسیدم دوستان هم جواب دادن ولی واقعا گیج شدم!
برا زبان تخصصی کدوم کتابو بخونم(آخه هر کی یه کتابو میگه)
منم زبانم در حد متوسطه
حالا با این شرایط کدوم کتابو بخرم(پارسه یا راهیان یا مقسمی یا...)؟؟؟؟؟
خواهشا جواب بدید
با تشکر

زبان رو حتی اگه ۱۰۰ هم بزنی در مقایسه با دروس دیگه ارزشی نداره
دروس مشترک + تخصصی
و فقط پوران رو بخون(اثباتشم اینه که مقسمی خیلی اشتباه داره)
پس در کنار PDF هایی که توی مانشت هست،بعضی از کتب مرجع رو داشته باش + کتب پوران

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ق.ظ

من که هنوز بیدلرم میشینم میخونم تا خوابم بگیره برم بخوابم بیدار شدنم محاله محاله محااله ه ه
میگم از این آرتا خبری نیست Dodgy محرک خوبی بود موقعی که پست میذاشت اگه روزی ۱۰ صفحه میخوندم حالا ۲ صفحه رو هم به زور میخونم Sad بالا سرمون بود نمیذاشت جم بخوریم (به جز درس)، اطلاعاتشم بالا بود. بیچاره زدیم تو ذوقش خودمونم پنچر کردیم. آرتا بیا پست بذااااار همه کتابام رو دسم مونده ه ه ه ه Confused

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - esisonic - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  یه سیگار بکش روش هم یه چای قندپهلو با آهنگ سلن دیون.
توپ میشی.
رفیق ناباب که مگین شمایی هااااااااا....
من از پارسال که استارت کنکور خوندن رو زدم تا الآن لب به کوچکترین چیزی نزدم ( هر چند که آسمی هستم و اگه بزنم فاتحه ام خوندس Big Grin )
(۱۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  منم عین شمام
همشم از برنامم عقب می افتمSad
من ۲ تا مشکل داشتم که یکی از اونا حل شد...اونم استراحته!!
امروز که ۵شنبه بود تمام وقت رو تفریح کردم...الآن ۳:۱۰ دقیقه نصفه شبه ولی کاملا ً با انرژی منتظرم تا صبح بشه و بشینم درس بخونم!!
ولی مشکل دومم که نوز حل نشده خوابیدنه...!!...لامصب هر کاری میکنم زودتر از ۲ نصفه شب خوابم نمی گیره...مقصرشم آقای زوکر برگه Big Grin!!

Re: RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Amir V - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ق.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  من که هنوز بیدلرم میشینم میخونم تا خوابم بگیره برم بخوابم بیدار شدنم محاله محاله محااله ه ه
میگم از این آرتا خبری نیست Dodgy محرک خوبی بود موقعی که پست میذاشت اگه روزی ۱۰ صفحه میخوندم حالا ۲ صفحه رو هم به زور میخونم Sad بالا سرمون بود نمیذاشت جم بخوریم (به جز درس)، اطلاعاتشم بالا بود. بیچاره زدیم تو ذوقش خودمونم پنچر کردیم. آرتا بیا پست بذااااار همه کتابام رو دسم مونده ه ه ه ه Confused

ضعیفه بشین سر درست وگرنه از شام خبری نیس. فیسبوکت رو هم باید دی اکتیو کنی.

(جبروت رو کیف کردی؟Tongue) حالا بشین بخون

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

منم امشب اعصاب مصاب نداشتم. چون از صیح شبکه خوندم و کلی فرمول مضخرف داشت که مغزم رو داغون کرده بود.
یه فلاکس کوچیک دارم. اونو توش چایی کردم با رفیقم رفتیم پارک ملت مشهد. هیچکس نبود توی پارک. هوا هم عااالی با کلی مه تو هوا! ساعت ۱ رفتیم ۳ برگشتیم. کلی کیف داد جای همگی خالی.

Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Amir V - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ق.ظ

خب دیگه ساعت ۶ و نیمه. شب بخیر Big GrinTongue

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ق.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ق.ظ)csharpisatechnology نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  سلام
این سوال رو چند بار پرسیدم دوستان هم جواب دادن ولی واقعا گیج شدم!
برا زبان تخصصی کدوم کتابو بخونم(آخه هر کی یه کتابو میگه)
منم زبانم در حد متوسطه
حالا با این شرایط کدوم کتابو بخرم(پارسه یا راهیان یا مقسمی یا...)؟؟؟؟؟
خواهشا جواب بدید
با تشکر

زبان رو حتی اگه ۱۰۰ هم بزنی در مقایسه با دروس دیگه ارزشی نداره
دروس مشترک + تخصصی
و فقط پوران رو بخون(اثباتشم اینه که مقسمی خیلی اشتباه داره)
پس در کنار PDF هایی که توی مانشت هست،بعضی از کتب مرجع رو داشته باش + کتب پوران

دقیقا اشتباه کردین شما. این درصدا نیستن که رتبه های ما رو میسازن. من وقتشو ندارم کامل بگم اما از یه مشاور بپرسید. فقط بگم چون کمتر کسی زبان رو میزنه این درس با وجود ضریب کمش عجیب تو رتبه موثره وقتی ۲ نفر درصداشون عین همه زبان اختلاف فاحشی بین رتبه هاشون ایجاد میکنه من کلی کارنامه دیدم

(۰۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  منم از دیروز هر چی تلاش میکردم بیام اصلا صفحه باز نمیشد الان تونستم بیام
واسه گسسته: اونایی که تازه شروع کردن مسلما براشون یکم نامفهومه خودمم اینجوری بودم ولی دور بعدی آسون میشه بیشتر هم فصل ۲ اذیت میکنه
مسئله مهم دیگه ای هم که هست اینه که واسه فهمیدن و سرعت بخشی به درسا باید تمرکز کنید واسه تمرکزم باید سکوت برقرار شه.. من این مسئله رو با یه وسیله به اسم EAR PLUGS حل کردم که از تجهیزات پزشکیا تهیه کردم. یه وسیله پلاستیکیه میذاری تو گوشت صدا کم میشه. اون موقع من ۵۰۰ گرفتم الان شاید ۱۰۰۰ شده باشه بهر حال تاثیر خوبی رو تمرکز و سرعت مطالعه داره

اوه خونه ما خیلی شلوغه همین چند روز پیش داشتم فکر میکردم کاش یه چیزی بود که فرو میکردم تو گوشم تا صداها رو نشنوم بعد گفتم همچین چیزی وجود ندارهTongue کاش رتبه تک رقمی از خدا خواسته بودم مرسی فرنازHeart

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - **mahsa** - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ق.ظ

سلام

ثبت نام ارشد شروع شده یا تموم شد؟ Sad
کجا باید رفت برای ثبت نام؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - SaMiRa.e - 12 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ق.ظ)**mahsa** نوشته شده توسط:  ثبت نام ارشد شروع شده یا تموم شد؟
کجا باید رفت برای ثبت نام؟

نه ثبت نام تا ۱۶ آبان هست ، برید سایت سنجش اول کارت اعتباری بخرید و بعد هم ثبت نام بکنید .

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ania_13 - 12 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ

(۰۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  تو دفترچه شماره ۱ سنجش یه سوتی گنده داره!! Big Grin
صفحه ی ۶ بخش د ۵ ... نوشته داوطلبانی که تا تاریخ ۹۱/۶/۳۱ فارغ التحصیل میشن باید فرم صفحه ۲۸ رو پر کنند!!
در صورتی که ۹۱/۶ گذشته و داوطلبانش هم فارغ التحصیل محسوب میشن...باید بزنه ۹۲/۶/۳۱ ....Big Grin

بچه ها شما با اینهمه تلاشی که میکنید اگه دفترچه رو درست نخونید ثبت نامتون به مشکل میخوره هاTongue
نوشته ۹۲ شایدم به تذکر شما عمل کردنو دفترچه رو اصلاح کردنBig Grin

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - sheyda - 12 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ

[تصویر:  141165_1_1379088181.jpg]

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mehrdad372 - 12 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ق.ظ

دوستان خسته نباشید
من تو فصل فرایندهای همکار تو سیستم عامل مشکل دارم
از دوستانی که صداهای دکتر رو گوش کردن لطف کنن راهنمایی کنن که این فصل مربوط به کدوم یک از ویس های آقای دکتر حقیقت میشه
چون کتاب رو از یکی قرض میگیرم لطف کنید راهنمایی کنید چون فقط میخوام همونو قسمتشو بگیریم و گوش بدم فقط
کتاب آقای موسوی از پوران رو خودم دارم

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - svk7 - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ق.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  دوستان خسته نباشید
من تو فصل فرایندهای همکار تو سیستم عامل مشکل دارم
از دوستانی که صداهای دکتر رو گوش کردن لطف کنن راهنمایی کنن که این فصل مربوط به کدوم یک از ویس های آقای دکتر حقیقت میشه
چون کتاب رو از یکی قرض میگیرم لطف کنید راهنمایی کنید چون فقط میخوام همونو قسمتشو بگیریم و گوش بدم فقط
کتاب آقای موسوی از پوران رو خودم دارم

ویس جلسه ی ۸ میشه اول فصل چهارم(همروندی و...)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - sheyda - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ب.ظ

سلام
بچه ها من میخوام کتابها و مطالب خوبی که درمورد موفقیت میخونم رو اینجا هم بذارم
امیدوارم بتونه برا شما هم مفید باشه

دانلود کتاب قوانین جهانی موفقیت و ۱۲۰ قانون اساسی برایان تریسی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کتاب Discovering Your Talents :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کتاب Goals :

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - esisonic - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب دیگه ساعت ۶ و نیمه. شب بخیر Big GrinTongue
الآن خیلی به خودم امیدوار شدم که ساعت ۲ میخوابم!!! Big Grin

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - azad_ahmadi - 12 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ

لذتی که تو خوندن سیستم عامل هست شاید تو خوندن معماری فقط وجود داشته باشه! Smile

سلام به دوستان عزیز. یک خسته نباشی اساسی می گم به همتون. انشالله که در مسیر زندگی موفق و پیروز باشید.
درس هایی که من خوندم و تمام شدن، سیستم عامل، پایگاه داده ها، مدار منطقی، معماری، هستند و از همه درس های دیگه ۳ فصل اولشون رو خوندم، یه خورده عقب هستم اما انشالله که جبران میشه.
------------------------------------------------------------------------------------------
یه نکته رو بگم دوستان، من بهیچ وجه تعداد دور های خوندن یک درس رو ملاک بر تفهیم مطلب برای داوطلب نمی دونم، خواستم بگم دوستان از این نا امید نشن که به دور دوم نمی رسند یا این تصور غلط که اگه کمتر از ۲ دور درسا رو خونده باشن براشون مشکل پیش میاد، نه. شما همون یک دور رو بخونید ولی اساسی خونده بشه همون یک دور، و یک ماه و نیم آخر (از اول دی تا اول کنکور) رو به مرور و تست های بیشتر و نکته هایی که برداشتین اختصاص بدید. فراموش نکنید که تست زدن به اندازه خوندن مطالب و شاید خیلی بیشتر مهم باشه.
موفق باشید