تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Mehran - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ق.ظ

میرم بخوابم
این دو روز از درس خوندنم بدجور شاکیم....
فردا از دانشگاه بیام ۲ ساعت می خوابم بیدار که شدم می خوام بترکونم...

Re: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Amir V - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ق.ظ

من اعصاااب ندارمااااا.

کلی نشستم یه فصل طراحی خوندم آخرش ۷۰ تا تست داره!! خب این ۷۰ تا تست که خودش ۲روز وقت میبره Sad

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Mehran - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ق.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من اعصاااب ندارمااااا.

کلی نشستم یه فصل طراحی خوندم آخرش ۷۰ تا تست داره!! خب این ۷۰ تا تست که خودش ۲روز وقت میبره Sad

درگیر مطلبی شدم خوابم نبردBig Grin
به سوال شما پاسخ بدم برم بخوابم ،چشم محسن رو دور دیدم Smile)
برادر من قرار نیست که همه ی ۷۰ تست رو زد!!! اگه می خوای دو دوره بخونی کتابها رو که الان اگه مطالب رو یاد گرفتی بدون تست زدن برو فصل بعدی دور دوم که می خوای بخونی چند تا تست هم بزن ، تست های مختلف رو بزن که روش حلش دستت بیاد ، بعد ۱ماه مونده به کنکور سعی کن بیشتر تست بزنی تا درس بخونی ، تست + خلاصه برداری از نکات و مطالبی که حس میکنی یادت میره
اگه یه دور می خونی سر هر فصل چند تا تست بزن رد شو... بعد ۱ماه مونده به کنکور فقط تست کار کن + خلاصه برداری + خلاصه خونیBig Grin

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - soli - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ق.ظ

بچه ها من از شیرازم - می خوام از امروز شروع به خوندن کنم - دوستان شیرازی کسی هست که برا رفع اشکال بتونه کمک کنه ؟ ؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - virtual girl - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ق.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ب.ظ)mr13 نوشته شده توسط:  سلام دوستان.میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم.من سال ۸۶ فارغ اتحصیل شدم و می خواستم برای ادامه تحصیل برم خارج از کشور که تا الان نشده.حالا تصمیم گرفتم امسال بخونم برای کنکور.به نظرتون اگه از الان شروع کنم میشه رتبه خوبی آورد؟من شاغل هم هستم

حقیقتشو بخوایی نه رتبه خوبی نمیاری Tongue چرا Huh چون هم شاغلی هم ۵ ، ۶ سال از درس و مشق دور بودی . واسه سال بعد آماده باش . موفق باشی

واقعا فک میکنین اگه آدم شاغل باشه نمیتونه درس بخونه ؟! میشه ها...
من خودمم شاغل هستم ولی واقعن نمیشه !! خیلی سخته ... از کار که میای خونه دیگه فقط میخوای بخوابی..
بعضی وقتا به خودم میگم دیگه نرم .. ازیه طرف میگم حیفه ... همه دنبال کارن تو این اوضاع بیکاری... نمیدونم چی کنم.. دوستان نظر بدید لطفن...

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - poshtkar - 20 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ق.ظ

سلام بچه ها.خسته درسانباشین.خواستم بگم که یه نفرپرتلاش وپرانرژی میخوام که تهران باشه وبیادبقیه مسیرروتاکنکورباهم ادامه بدیم وکلاباهم درس بخونیم ورفع اشکال کنیم واطلاعاتمون رودراختیارهمدیگه قراربدیم.اگه کسی تمایل داره لطفابهم ایمیل بزنه.مرسی

Re: RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - Amir V - 20 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ق.ظ)Mehran نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من اعصاااب ندارمااااا.

درگیر مطلبی شدم خوابم نبردBig Grin
به سوال شما پاسخ بدم برم بخوابم ،چشم محسن رو دور دیدم Smile)
برادر من قرار نیست که همه ی ۷۰ تست رو زد!!! اگه می خوای دو دوره بخونی کتابها رو که الان اگه مطالب رو یاد گرفتی بدون تست زدن برو فصل بعدی دور دوم که می خوای بخونی چند تا تست هم بزن ، تست های مختلف رو بزن که روش حلش دستت بیاد ، بعد ۱ماه مونده به کنکور سعی کن بیشتر تست بزنی تا درس بخونی ، تست + خلاصه برداری از نکات و مطالبی که حس میکنی یادت میره
اگه یه دور می خونی سر هر فصل چند تا تست بزن رد شو... بعد ۱ماه مونده به کنکور فقط تست کار کن + خلاصه برداری + خلاصه خونیBig Grin

مرسی ولی بازم اعصاب ندارم :|

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - آرتا - ۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ

سلام .
بالاخره دیشب سیستم عامل تموم شد. کلا مدارمنطقی و سیستم عامل همون سقف ۱۱ روز خودشون شدن. از امروز خوندن کنکوری معماری شروع شد.
چند تا نکته اگه خدا قبول کنه در مورد این سیستم عامل حقیقت حالا که تمومش کردم واسه دوستایی که هنوز نخوندنش توضیح میدم.

۱/اگه معماری کامپیوتر رو بخونید بعدش برید سراغش خیلی به نظر من مفید تره (من پترسون رو خونده بودم به نظرم خوندن سیستم عامل خیلی راحت تر بود چون مباحث مشترکی با هم دارن)
۲/اگه دوستی (مانشتی) ، هم کلاسی ، کسی هست که باهاش میخونید حتما بشینید با هم مطالب رو بحث و تجزیه تحلیل کنید این جوری خیلی بهتر مطلب رو درک میکنید (این درس خیلی از مباحثش فرمولی یا اثباتی نیست که با یه فرمول بتونی کلا بحث رو جمعش کنی). خیلی از مباحث این درس واسه اساتید و کارشناسان ما ایرانیها در هاله ای از ابهام به سر میبره نمونش تست های سالهای اخیر که معلوم نیست آخر سر کدوم استاد جواب درست رو میدونه (تازه اگه تست غلط از آب در نیاد).
۳/دوستانی که کتاب آقای فهیمی رو توی کاردانی به کارشناسی خوندن خیلی فکر نمیکنم توی خوندن این کتاب مشکل داشته باشن (جزء سمافور). خیلی از مباحثش تقریبا شبیه هم هستن.
۴/سخت ترین فصل کتاب همون سمافوره،فهمیدن مطلبش زیاد کار سختی نیست و با یه کم دقت میشه فهمید که این سمافور چی میخواد بگه ولی تستهاش سخته :
الف ) کسایی که نخ های جاوا رو کار کردن (متدهای Synchronize) این سمافور واستون دیگه آب خوردنه (اگه کتاب جاوای جهانیان رو دارید یه باره دیگه اون مثال نانوایی رو بهش نگاهی بندازین) .فقط رو تست ها یه کم دقت کنید.
ب ) اگه نگاه کنین کتاب حقیقت اول تست های کنکور رو حل کرده بعدش رفته سراغ تست های تالیفی خودش. همه ی فصول با هر ترتیبی که خواستین تست هاش رو بزنید بجزء این سمافور. اگه از اول برین سراغ تست های کنکوری چون یکباره تست های خفنی در مورد این سمافور میبینید مث خودم به مشکل بر میخورید (مطلبش خیلی ریز ریزه وقتی تست رو میبینی به همه چی راجب این تست فکر میکنی و نمیتونی نکته ی اصلی تست رو بفهمی و در کل ذهنت رو نمیتونی جمعش کنی). پس بهتره اول تست های تالیفی رو بزنید بعد بیاین سراغ کنکوریهاش . چون آقای حقیقت توی تست های تالیفی مرحله به مرحله شما رو واسه تست های سخت سمافور آماده میکنه آخر تست های تالیفیش که دیگه کپی تست های کنکوره.

پ.ن : دعا کنید یه سنگی چیزی بخوره تو سر این طراح و امسال دیگه تست های استانداردی بیاره وگرنه که .......
موفق باشید.

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - fatemenp - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ

وای از گسسته وای از گسسته وای از گسسته وای از گسسته وای از گسسته

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - matin724 - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  وای از گسسته وای از گسسته وای از گسسته وای از گسسته وای از گسسته
گسسته که خوبه . من با سیستم عامل مشکل دارم
وای از سیستم عامل ...

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - asusx59sr - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ)matin724 نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  وای از گسسته وای از گسسته وای از گسسته وای از گسسته وای از گسسته
گسسته که خوبه . من با سیستم عامل مشکل دارم
وای از سیستم عامل ...

سیتم عامل که خوبه. من با معماری مشکل دارم
وای از معماری ...

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - maryam.raz - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ

اینجا شیرازه ما هنوز زنده ایم!!!!Smile
وی لاو مانشت!!!Big Grin

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - asusx59sr - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ

زیر تخت خوابیدین؟

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - maryam.raz - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  زیر تخت خوابیدین؟
نه خیر!روی تخت!
Smile

RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه - asusx59sr - 20 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ب.ظ

بهر حال امیدوارم همیشه سلامت باشید