تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - Abrekhoshhal - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ

یدونه مقاله واسه دکتری کافیه؟!

RE: نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - menrabb - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ)sang نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ)menrabb نوشته شده توسط:  
یدونه مقاله واسه دکتری کافیه؟!

بستگی به شرایط دانشگاهها داره: برای بعضی دانشگاهها حتماً باید دوتا داشته باشی، مثلاً تهران و اصفهان. توی بعضی اگه شاگرد اول فوق باشی با یه مقاله هم میشه بدون آزمون اقدام کرد، مثل شریف، امیرکبیر، صنعتی اصفهان. در حالت کلی اگه دانشجوی نمونه کشوری باشی هم با یه مقاله پذیرش میدن. در زیر دوتا لینک هست که شرایط صنعتی و امیرکبیر رو نشون میده. البته این برای سال ۹۱ هست و شاید سال دیگه تغییر کنه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - Potential - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ب.ظ

خیلی ممنون از پاسخ تون . مقاله تون خیلی جای خوبی چاپ شده Smile من اون حرفم ( امیدوارتر شدم) رو پس میگیرم Big Grin

RE: نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - menrabb - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از پاسخ تون . مقاله تون خیلی جای خوبی چاپ شده Smile من اون حرفم ( امیدوارتر شدم) رو پس میگیرم Big Grin

Big Grin

امیدوار باشین. اصلاً جای نگرانی یا ناامیدی نیست. کسایی که مقاله‌شون توی جاهای خوب چاپ میشه (البته توی مقطع فوق) چندان زیاد نیستند. فقط اینو بگم که به مقاله ژورنال خیلی بیشتر از مقاله کنفرانس اهمیت میدن، مثلاً اهمیت یه مقاله ژورنال شاید بیشتر از چندتا مقاله کنفرانس باشه.

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - -Ali- - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)menrabb نوشته شده توسط:  Big Grin
امیدوار باشین. اصلاً جای نگرانی یا ناامیدی نیست. کسایی که مقاله‌شون توی جاهای خوب چاپ میشه (البته توی مقطع فوق) چندان زیاد نیستند. فقط اینو بگم که به مقاله ژورنال خیلی بیشتر از مقاله کنفرانس اهمیت میدن، مثلاً اهمیت یه مقاله ژورنال شاید بیشتر از چندتا مقاله کنفرانس باشه.

واقعا بهتون تبریک می گم
با یک دونه TRANSACTIONS دکترا داخل که هیچ، براحتی می تونید تو دانشگاه های خارج هم قبول بشید
ببخشید این سوال رو می پرسم، موضوع پایان نامه تون در ضمینه چی بود؟

RE: نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - menrabb - 28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)menrabb نوشته شده توسط:  Big Grin

واقعا بهتون تبریک می گم
با یک دونه TRANSACTIONS دکترا داخل که هیچ، براحتی می تونید تو دانشگاه های خارج هم قبول بشید
ببخشید این سوال رو می پرسم، موضوع پایان نامه تون در ضمینه چی بود؟

سپاسگزارم، انشالله همه ما به اونچه که مطلوبمونه برسیم. پایان‌نامم در زمینه کدهای تصحیح کننده خطا بود و روی نوع خاصی از کدهای بلوکی خطی کار میکردیم.

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - atharrashno - 29 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ

یکی از دوستان من با رتبه غیر مجاز و ۱۰ تا مقاله همراه با سهمیه استعداد درخشان دانشگاه قم پذیرفته شد
لیسانسش دولتی بود ارشد مجازی!

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - saba_1984 - 29 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ

(۲۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ب.ظ)menrabb نوشته شده توسط:  در مورد اقدام کردن با آزمون: انشالله به زودی کارنامه‌هامو آپلود میکنم تا بقیه هم استفاده کنن اما ترتیب انتخاب کدرشته-محل من این شکلی بود:
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه صنعتی شریف
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه صنعتی امیرکبیر
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه اصفهان
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه شهیدبهشتی
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه تهران
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه صنعتی اصفهان
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه تربیت مدرس
مهندسی کامپیوتر || مهندسی نرم افزار || دانشگاه علم وصنعت ایران

اگه نکته‌ای باقی مونده در خدمتم.

سلام دوباره. طبق این انتخاب رشته ای که اینجا گذاشتین صنعتی اصفهان انتخاب ششم هست. با کنکور دعوت به مصاحبه شدین یا با استعدادهای درخشان؟

RE: نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - menrabb - 29 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ)saba_1984 نوشته شده توسط:  سلام دوباره. طبق این انتخاب رشته ای که اینجا گذاشتین صنعتی اصفهان انتخاب ششم هست. با کنکور دعوت به مصاحبه شدین یا با استعدادهای درخشان؟

سلام
هردو CoolBig Grin
.
.
.
الحمدلله

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - saba_1984 - 30 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ

پس یعنی میشه اینطور نتیجه گرفت که میگن ۴ تا انتخاب اول لحاظ میشه الکی بوده؟

RE: نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - menrabb - 30 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ)saba_1984 نوشته شده توسط:  پس یعنی میشه اینطور نتیجه گرفت که میگن ۴ تا انتخاب اول لحاظ میشه الکی بوده؟

نه الکی نیست؛ راست میگفتن؛ اما باتوجه به رتبه‌ای که میارید ممکنه به کمتر از ۴تا دانشگاه دعوت بشید. مثلاً فرض کنید یکی رتبه خیلی بدی داره و همه انتخابهاش دانشگاههای خوب باشن مسلماً اون به هیچ دانشگاهی دعوت نمیشه. از طرفی کسایی که رتبه‌های خیلی خوب دارن به ۴جا دعوت میشن. پس باید به رتبه‌ای که یک نفر میاره توجه کرد. اگه من مثلاً دانشگاههای شیراز و تبریز رو توی این لیست مینوشتم به اونجاها هم جا دعوت میشدم که در مجموع میشه ۴جا. امیدوارم منظورمو درست بیان کرده باشم! Confused

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - saba_1984 - 30 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ

آهان یعنی از بین همه انتخاب هاتون نهایتا به ۴ تاش دعوت می شید و نه صرفا ۴ تای اول.

مرسی لطف کردین

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - mig - 31 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ

برادر لطفا راهنمایی کن ما را!! واسه درس چی بخونیم؟ دست راستتون رو سر ما. مثلا من یه تعداد از سوالای سیتم عامل رو نمی دونم از کدوم فصلا آورده بودن چون همشو درس ندادیم. نمی دونم چند فصل رو بخونم؟؟

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - Potential - 05 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ

سلام

یه نفر از هم دانشگاهی ها با شرایط زیر دکتری آی تی خواجه نصیر قبول شده:

رتبه ۷ کنکور، معدل ۱۹/۰۴ ، یک مقاله isi، یک مقاله علمی پژوهشی، و چند کنفرانسی

دقیقا نمیدونم تو کدوم ژورنال مقاله شون چاپ شده.

نتایج نهایی کنکور دکتری ۹۱ - atharrashno - 06 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ

با رتبه ۷ بهتر قبول نمی شد!