تالار گفتمان مانشت
یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - نسخه‌ی قابل چاپ

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Pegasus - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۰ ب.ظ

بچه ها کمتر بیتابی کنین بابا مانشت ترکید Smile

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - saeedgh144 - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۲ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ)saeedgh144 نوشته شده توسط:  آقا نتایج توی یه urlی شبیه این میاد احتمالا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که XXX سه تا حرف انگلیسی ه
نشستم دارم یه برنامه می نویسم همه احتمالات رو چک کنه

No Result :|
[تصویر:  Untitled-26770f.jpg]

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - uouo - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ

ﻣﻠﺖ ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ sms ﻣﯿﺎﺩ ﺑﺪﯾﻦ ﻣﻀﻤﻮﻥ ﮐﻪ
ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺁﺏ ﭘﺮﺗﻐﺎﻟﺖ ﺭﻭ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺨﻮﺭﯼ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ
ﺧﻮﺍﺏ ﺑﻮﺱ ﺑﻮﺱ !
ﺑﻌﺪ ﻭﺍﺳﻪ ﻣﻦ ...
ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﺳﻮﺭﻩ ﺑﻘﺮﻩ ۳ ﺑﺎﺭ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﯽ ﺑﻪ ۴۰
ﻧﻔﺮ ﻣﯿﻔﺮﺳﺘﯽ، ﺍﮔﻪ ﮐﻮﺗﺎﻫﯽ ﮐﻨﯽ ﯾﻪ ﻏﺪﻩ
ﺳﺮﻃﺎﻧﯽ ﻓﺮﺩﺍ ﺗﻮ ﺑﺪﻧﺖ ﺭﺷﺪ ﻣﯿﮑﻨﻪ|:

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Asemaneabi - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ

واقعا که..
این کارا چیه؟؟

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - parinaz_st70 - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ

جدی جدی میمیریا ؟؟؟؟؟
ببین چند نفر انلاینن به همون میزان نفرین دور سر خودت فوت کن .
شوخی شوخی با مانشت هم شوخی !!!!

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Neda.CPsy - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۳ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۵ ب.ظ)Neda.CPsy نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  من الان دو تا بدبختی دارم

۱- الزهرا قبول شم.
۲-قبول شدم برای همه توضیح بدم که والا دانشگاه بدی نیست!!!!!!

از همون لحظه که تو انتخاب رشته ام زدمش همه شروع کردن مسخره بازیو که تو و الزهرا !!!!! الزهرا پسر نداره ؟ من نمیدونم ملت فکر میکنن ما میریم دانشگاه درس بخونیم یا پسر بازی . یکی نیس بهشون بگه تو لیسانسمون که پسر وجود داشت چه غلطی کردم که تو الزهرا نمیتونم !!!!!
دوست عزیزم امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیفته؛ اما اینکه من شخصا الزهرا رو رد می کنم، یا دانشگاه امام صادق رو! نه به خاطر نبودن پسر در اولی یا دختر در دومی! بلکه به خاطر جو ایجاد شده در دانشگاه هست. من روانشناسم و خودم یه مقاله در زمینه بهداشت روانی در این دو دانشگاه نوشم.. پژوهش ها نشون داده سلامت روان، کارکرد اجتماعی و میزان رقابت دانشجو ها در دانشگاه های تک جنسی ضعیف تر از دانشگاه های مختلط هست.
قصد گزافه گویی ندارم. در هر حال امیدوارم سو تفاهمی برای کسی پیش نیومده باشه. هر دانشگاه و هر شهری که هستید براتون آرزوی موفقیت دارم.

ببین حرف شما در مورد لیسانس درسته . بچه ها تو ۴ سال لیسانس هر روز ساعت ها تو دانشگاهن و باید روابط اجتماعی رو یاد بگیرن و خیلی چیزای دیگه تجربه کنن .
ولی ما الان بحثمون فوق لیسانسه که کلن دو روز در هفته کلاسه براش اونم فقط یه سال. سال دومم همش پایان نامه هست . یعنی اساسن هیچ برخوردی آدم با هیچ کس به جز استاد راهنماش نداره ....
پس جو حاکم بر دانشگاه و این جور چیزا اصن نمیتونه تاثیری روی ماها که ۲۳-۴ سال سن داریم بذاره .
اصفهان و شیراز به چه قیمتی ؟ به قیمت یه هزینه خیل یخیلی زیاد مالی چون شهر خودمون نیس . کلی عذاب ! تا بیای عادت کنی به شرایط شهر جدید و آدرس ها و خیابونا رو یاد بگیری میبینی که تمام ! باید دفاع کنی .
الزهرا هیئت علمی خوبی داره. اساتید دانشگاه های تهران میتونن واسه ادم کار جور کنن ادمو معرفی کنن .و خیلی چیزای دیگه. ماهایی که تهران زندگی میکنیم خیلی خیلی ضرر میکنیم اگه اینو از دست بدیم

در مورد لیسانس خود منم نزده بودم الزهرا رو و دلم نمیخواست تو یه دانشگاه تک جنسیتی(و الان که فکر میکنم واقعن هیچ جای دیگه حتی شریف !) باشم به هیچ وجه

دلایل منطقی و قابل قبولی هست.. با توجه به اولیت هایی که الان گفتین معقول به نظر میرسه این انتخاب.. احتمالا دوستان من که الان ناراضی هستن از اونجا اولیت هاشون چیزای دیگه ای بوده... به قول این دوستمون AI که خیلی نگران تیمارستان و وقت آزاد روانشناسا و این جور چیزا بود.. بهتره رها کنیم این بحث رو فقط امیدوارم باشیم دیگه تا آخر وقت امروز نتایج بیاد نمونه برای فردا! Wink

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Asemaneabi - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ

بچه ها... بگید دیگه... من با ۱۳۲ شبکه شبانه آموزش محور خواجه میارم؟؟؟؟بگید دیگه

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - uouo - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۵ ب.ظ

ﺑﻪ پسره گفتم ﺍﺻﻞ میدی؟
گفت ۲۳ ﺗﻬﺮﺍﻥ یکی ﺍﺯ ﺧﻮﻧﻪ ﻫﺎﻣﻮﻥ ﺍلهیه یکیﺩیگش ﺗجریش ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺧﺮیدﻥ یکی ﺩیگه ﻫﻢ ﻫﺴﺖ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﺁﺑﺎﺩ ،
ماشین ﺧﻮﺩﻡ ﺳﺎﻧﺘﺎﻓﻪ ماشین ﺑﺎﺑﺎﻡ x6 ماشین ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ bmw.
تک فرزندم ﺑﺎﺑﺎﻣﻢ کاﺭﺧﻮﻧﻪ ﺩﺍﺭﻩ.
شما؟؟
ﮔﻔﺘﻢ :
ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺧﺪﺍ
همسرت :|

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Brueder - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۲ ب.ظ)saeedgh144 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ)saeedgh144 نوشته شده توسط:  آقا نتایج توی یه urlی شبیه این میاد احتمالا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینکه شما بررسی کردی مربوط به کارنامه نهاییه که مهر میاد!!!
نتایجی که ما منتظرشیم توی لینکی شبیه زیر باید بیاد:

اینا مربوط به پارساله !

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Riemann - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  سرورش
سروش کیه؟

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - neda_Network - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ ب.ظ

احوالات من امروز به روایت تصویر:
از صبح:DodgyDodgy
نزدیک ظهر:Undecided
بعد از ظهرساعت ۳:Huh
ساعت۴:Sad
ساعت ۵:Angry

از ۵ به بعد تا اعلام نتایج بی اعصابم همین و بس!

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Brueder - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  بچه ها... بگید دیگه... من با ۱۳۲ شبکه شبانه آموزش محور خواجه میارم؟؟؟؟بگید دیگه

بیام دعوات کنم ؟؟؟ Angry

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - saeedgh144 - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ)Brueder نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۲ ب.ظ)saeedgh144 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ب.ظ)saeedgh144 نوشته شده توسط:  آقا نتایج توی یه urlی شبیه این میاد احتمالا

اینکه شما بررسی کردی مربوط به کارنامه نهاییه که مهر میاد!!!
نتایجی که ما منتظرشیم توی لینکی شبیه زیر باید بیاد:

اینا مربوط به پارساله !

شت ... راست میگی :{

RE: یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - comii - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  بچه ها... بگید دیگه... من با ۱۳۲ شبکه شبانه آموزش محور خواجه میارم؟؟؟؟بگید دیگه

آره قبول میشی Smile باور کن

یعنی نتیجه ارشد چی میشه!! - Riemann - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ

@افشین
پروژه نوشتی؟ کاراموزی چی؟