تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آذر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آذر ماه - newuser - 21 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ)mina.h نوشته شده توسط:  سلام ، دکتر حقیقت جزوه ی پروتکل اینترنت و لایه کاربرد رو داخل انتشارات پارسه گذاشته ، قراره تا اول دی هم دو لایه دیگرو بده ، جزوه به نظر کامل میاد ولی حجم مطالبش خیلی زیاده ، کاش یکی با خود دکتر حقیقت صحبت میکرد تا در موردش یکم توضیح بده و اینکه بهمون اطمینان بده که کامله _
چطور میشه به این جزوه دسترسی پیدا کرد؟ واسه کسی که امسال پارسه نمیره

دوستان کسی هست که آزمون آزمایشی سازمان سنجش شرکت کرده باشه؟
چون هنوز تو سایتش زده آزمون ها طبق تغییرات انجام میشه الان درست شده؟شبکه و امنیت تو آزمون هاش به روال سابق برگشته؟

گروه درسی آذر ماه - abji22 - 21 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ

سیستم فصل حافظه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون

لطف میکنید لینک حل تمرینات راس رو به من بدید؟و بگید کدوم تمرینات مهمترن؟

RE: گروه درسی آذر ماه - khordad.girl - 22 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ق.ظ

ینی هیچکس اینجا سرفصل آزمون بعدی پارسه رو نداره واسه درس مدیریت؟

RE: گروه درسی آذر ماه - barabox - 22 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ق.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  ینی هیچکس اینجا سرفصل آزمون بعدی پارسه رو نداره واسه درس مدیریت؟
احتمالا دوستان از شما هم عقب ترن
اصلا نمیدونن آزمونی درکاره Smile

دوستان واسه تسلط رو لغت ۱۱۰۰ کفایت میکنه ؟

گروه درسی آذر ماه - shamim_70 - 22 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  ینی هیچکس اینجا سرفصل آزمون بعدی پارسه رو نداره واسه درس مدیریت؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه ها من خیلی ناامید شدم..اومدم ۱۰۰%پارسال پارسه رو زدم..ساختمانو الگوریتمشو افتضاح زدم!!!!!!!!!!!!!!!!!خیلی اعصابم بهم ریخته!!!SadConfused

Re: RE: گروه درسی آذر ماه - khordad.girl - 22 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  ینی هیچکس اینجا سرفصل آزمون بعدی پارسه رو نداره واسه درس مدیریت؟

بچه ها من خیلی ناامید شدم..اومدم ۱۰۰%پارسال پارسه رو زدم..ساختمانو الگوریتمشو افتضاح زدم!!!!!!!!!!!!!!!!!خیلی اعصابم بهم ریخته!!!SadConfused
مرسی عزییزم، من آخه معماری رو میزدم توآزمون ولی مدیریت رابینز هم میخوندم،واسه همین نمیدونستم مدیریت سزفصلاش عوض شده...ممنون
بعدم حالا ۱ ماه واسه تست و مرور وقت داری،نگران نباش،اون قسمتایی که مشکل داری رو بیشتر تست بزن و نکته هاش رو بنویس،و یه هفته بعد دوباره حلش کن تا برات تثبیت بشه...
(۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۸ ق.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  ینی هیچکس اینجا سرفصل آزمون بعدی پارسه رو نداره واسه درس مدیریت؟

(۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ق.ظ)barabox نوشته شده توسط:  
احتمالا دوستان از شما هم عقب ترن
اصلا نمیدونن آزمونی درکاره Smile

دوستان واسه تسلط رو لغت ۱۱۰۰ کفایت میکنه ؟
هرچند تسلط به همون ۱۱۰۰ هم کار آسونی نیس ولی خب تو زبان هرچی بیشترلغت یادبگیرین بهتره...

گروه درسی آذر ماه - hmdh - 22 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ

سلام بچه ها
خسته نباشید
میشه کسایی ک باتجربه ترن لطف کنن ی راهنمایی بکن
من نرم افزار و مدیریت رو تسلط ندارم میخوام ببینم میشه تو ی ماه باقیمونده همزمان با مرور درسا ناظمی و مدیریت مقسمی رو هم ی دور کامل بزنم؟

گروه درسی آذر ماه - shamim_70 - 22 آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۴ ب.ظ

بچه ها نیازمند یاری سبزتان هستیم دی:

گروه درسی آذر ماه - sahar_rostami2 - 22 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ ب.ظ

امسال همه دارن رابینز میخونن! رقابت درس مدیریت فشرده س Big Grin

RE: گروه درسی آذر ماه - jasonbark - 22 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ

سلام بچه ها ببخشید سوالم رو اینجا می پرسم
می خواستم بدونم شما فصل حافظه معماری کامپیوتر رو چی می خونید ، کدام کتاب بهتر گفته؟
پوران ؟
پارسه؟
راهیان؟

گروه درسی آذر ماه - Ametrine - 22 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ

سلام، دوستان برای پایگاه از فرم نرمال ۴ و ۵ هم سوال میاد؟

گروه درسی آذر ماه - abji22 - 22 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ

پوران خوب گفته

RE: گروه درسی آذر ماه - so@ - 22 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ

سلام دوستان
کدوم موسسه بانک سوالات ۱۰ سال کنکورش از همه بهتر؟؟لطفا راهنمایی کنید

گروه درسی آذر ماه - Mohammad-A - 22 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  سلام، دوستان برای پایگاه از فرم نرمال ۴ و ۵ هم سوال میاد؟
سال ۹۱ برای آی‌تی از فرم نرمال چهارم سؤال طرح شده بود.

گروه درسی آذر ماه - abji22 - 23 آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۳ ب.ظ

حل تمرینات شبکه کراس رو مییییییییییییییخوااااااااااممممممم