تالار گفتمان مانشت
ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - نسخه‌ی قابل چاپ

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - shahrzad sara - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ

دفترچه را کی میخوان بدن؟

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - majidjan - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ ب.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ ب.ظ)fateme67 نوشته شده توسط:  خب پس اینا چجوری میگن سیستم عاملشون شده اونقد؟
چون درصد سیستم عامل برای IT ها جدا نوشته میشه...تخصصیه

منم میخواستم همینو بگم ولی راستیاتش روم نشد بگم آخه چیز به این مشخصی !!!!!!!!!!!

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - Masoud05 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  فکر میکنم تا حالا سابقه نداشته در مقطع ارشد کاهش ظرفیت داشته باشیم
من فکر کنم با ۳۰۰ باید همون بوعلی سینای شهر خودمون رو انتخاب کنم

منم دارم یه جورایی به بو علی فکر میکنم ، چه جور جاییه؟ شهرش که خوبه دانشگاهش چطوره؟

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - bashuka - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ

بچه ها با رتبه ۱ میتونم اموزش مجازی رو انتخاب کنم یا مجبورم همون شریف رو برم؟!Big Grin

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - taherkhani - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ

سلام من با ۳۱۸ هوش روزانه جایی قبول میشم تو را خدا یکی جوابمو بده میخوام اصفهان قبول شم
نرم افزار ۳۹۰
معماری ۴۱۷
تو را خدا یکی جوابمو بدههههههههههههههههههههههههه

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - Masoud05 - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)taherkhani نوشته شده توسط:  سلام من با ۳۱۸ هوش روزانه جایی قبول میشم تو را خدا یکی جوابمو بده میخوام اصفهان قبول شم
نرم افزار ۳۹۰
معماری ۴۱۷
تو را خدا یکی جوابمو بدههههههههههههههههههههههههه

اصفهان که احتمالش کمه اما همدان - شاهرود -یزد رو انشاالله میاری . اصفهان هم بعید نیست اما بهش دل نبند.

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - انرژی مثبت - ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)bashuka نوشته شده توسط:  بچه ها با رتبه ۱ میتونم اموزش مجازی رو انتخاب کنم یا مجبورم همون شریف رو برم؟!Big Grin

ممنون می شم اگه درصداتون رو و گرایشتون رو هم بگید و توی بخش کارنامه ها بذارید

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - mojtaba14405 - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ

میگم به نظرتون با ۳۵ شبکه میشه تهران آورد؟ من بیچاره به چه امیدی درس خوندم!Angry
خیلی کمه تهران هاش! چرا شریف دوباره شبکه نگرفت؟

شبکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر روزانه ۳
امنیت دانشگاه صنعتی امیرکبیر روزانه ۵
شبکه دانشگاه علم و صنعت ایران روزانه ۶
امنیت دانشگاه تربیت مدرس روزانه ۵

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - khashaya - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ

به نظرتون به این ظرفیت های جدید با ۶۳۰ هوش امیدی هست؟

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - sadradin - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ

شب بخیر

با ۵۴۰ گرایش یک و چهار آی تی کجا میشه قبول شد ؟

با ۷۰۰ دیدم پیام نور قشم قبول شدن و راضی بودن چون استاداشون پروازی هستند .

سایت کارشناسی هم زده با ۴۰۰ شبانه خواجه نصیر قبول شدن گرایش سیستم های اطلاعاتی .

کسی میتونه را هنمایی کنه آیا ممکنه شبانه جایی رو بیارم تهران یا اصفهان ؟؟؟

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - Msccom - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ

خدایا شکرت

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - esisonic - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ

به تموم بچه های مانشتی که قبول شدن تبریک میگم!
...
من خودم امسال پشت کنکوریم ، ولی با اجازتون ۲ تا سوأل دارم:
۱- چرا امسال سنجش قاطی کرده؟؟ اون از سوألها ی کنکور...اینم از ظرفیت ها. به جای اینکه ۳۰% اضافه کنن ۳۰% کم کردن...قضیه چیه؟؟؟

۲- آقای یاسر کجاست...؟؟...یادمه خیلی اعتماد به نفس داشتن!

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - saba1000 - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  معدل شما چنده ؟ معدل هم تاثیر داره ؟

معدلم ۱۳/۵

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  [quote='cormen' pid='93479' dateline='1338049055']
یه خواهش از همه دوستان:
هر کس جدول ظرفیتهای پارسال رو داره لطف کنه قرار بده برام خیلی مهمه
سایت سنجش فقط دفتر چه شماره ۲ رو قرار داده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[

بابت دفترچه ممنون
فکر میکنم تا حالا سابقه نداشته در مقطع ارشد کاهش ظرفیت داشته باشیم
من فکر کنم با ۳۰۰ باید همون بوعلی سینای شهر خودمون رو انتخاب کنم

معدل موثر من ۱۷ بود

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - haasti - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ق.ظ

سلام، ببخشید من یه سوالی داشتم که خیلی خوشحال میشم هر کی میتونه راهنمائیم کنه.
من امسال در حدود ۲ ماه خوندم و خیلی تفننی که رتبم الان ۲۰۰۰ اومد تو گرایش هوش، من میتونم از سهمیه رتبه اولی استفاده کنم با معدل ۱۸/۴۴ اما واقعا موندم که اصلا ارزش داره که امسال استفادش کنم یا بذارم واسه ساله بعد که میخوام جدی بخونم. به نظر شما با این رتبه و این سهمیه امید به قبولی هست و میتونم امیدوار باشم که شبانه قبول شم؟
واقعا ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه.

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - a i - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  به تموم بچه های مانشتی که قبول شدن تبریک میگم!
...
من خودم امسال پشت کنکوریم ، ولی با اجازتون ۲ تا سوأل دارم:
۱- چرا امسال سنجش قاطی کرده؟؟ اون از سوألها ی کنکور...اینم از ظرفیت ها. به جای اینکه ۳۰% اضافه کنن ۳۰% کم کردن...قضیه چیه؟؟؟

۲- آقای یاسر کجاست...؟؟...یادمه خیلی اعتماد به نفس داشتن!

فکر کنم طرح زوج و فرده . سالهای فرد حالش خراب میشه.