زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برش کمینه گراف وزن دار

ارسال:

saba1000 پرسیده:

برش کمینه گراف وزن دار

یک گراف داریم وزن یال های آن بزرگتر از یک می باشد یک واحد اضافه می کنیم به یالها آیا برش کمینه گراف تغییر می کند ؟
برش کمینه گراف چیست ؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

pos پاسخ داده:

برش کمینه گراف وزن دار

منظورتون از برش کمینه همان درخت پوشای کمینه است؟ اگر منظورتون همان باشه و یک احد به یالی اضافه شده که جز درخت پوشای کمینه نبوده بله همچنان درخت کمینه است ولی اگر به یالی اضافه شده که در درخت پوشا بوده اون موقع احتمال داره که دیگه کمینه نباشه. اگر درخت کمینگیش را از دست داده باشه فکر کنم دومین درخت پوشای کمینه قبلی حالا میشه درخت پوشای کمینه.

ارسال:

saba1000 پاسخ داده:

RE: برش کمینه گراف وزن دار

(۲۸ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ)pos نوشته شده توسط:  منظورتون از برش کمینه همان درخت پوشای کمینه است؟ اگر منظورتون همان باشه و یک احد به یالی اضافه شده که جز درخت پوشای کمینه نبوده بله همچنان درخت کمینه است ولی اگر به یالی اضافه شده که در درخت پوشا بوده اون موقع احتمال داره که دیگه کمینه نباشه. اگر درخت کمینگیش را از دست داده باشه فکر کنم دومین درخت پوشای کمینه قبلی حالا میشه درخت پوشای کمینه.

این سوال سال ۹۰ رشته هوش مصنوعی بوده و توی تست گفته
برش کمینه هر دو یکسان است .
درخت کمینه هر دو یکسان است .
گفته چند تا از یان جملات درسته ؟
پس فکر کنم برش کمینه با درخت کمینه فرق داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

مازیار صفایی پاسخ داده:

برش کمینه گراف وزن دار

یک واحد به کل وزن یالها اضافه می شود یا یک یال جدید با وزن یک؟!
من دچار ابهام شدم.
فصل ۲۳ CLRS توضیح داده

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

برش کمینه گراف وزن دار

منظور از برش کمینه min-cut هستش! نه درخت پوشای کمینه .

۰
ارسال:

مازیار صفایی پاسخ داده:

برش کمینه گراف وزن دار

اگر به همه یال‌ها یک واحد اضافه شود دختر پوشای کمینه بدون تغییر خواهد بود.

۰
ارسال:

saba1000 پاسخ داده:

برش کمینه گراف وزن دار

به هر یال یک واحد اضافه می شود
(۲۸ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  اگر به همه یال‌ها یک واحد اضافه شود دختر پوشای کمینه بدون تغییر خواهد بود.

درخت درست می گید ولی من برش کمینه را می خوام
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

ارسال:

مازیار صفایی پاسخ داده:

RE: برش کمینه گراف وزن دار

(۲۸ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ ق.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  به هر یال یک واحد اضافه می شود
(۲۸ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  اگر به همه یال‌ها یک واحد اضافه شود دختر پوشای کمینه بدون تغییر خواهد بود.

درخت درست می گید ولی من برش کمینه را می خوام

برش کمینه هم تغییر نمی کنه!
وقتی تمام وزن‌ها به یک میزان تغییر می کننه قاعدتا نباید برش کمینه هم تغییر پیدا کنه
من در خصوص برش کمینه و مفهوم برش سبک چون خیلی مسلط نیستم نمی تونم منظورم رو خوب برسونم.
اگه به فصل ۲۳ و ۲۶ CLRS مراجعه کنید می تونید مطلب رو کاملا درک کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۸ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۳۸ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۷۷ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۲۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۸۸۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  تعداد مسیرها در گراف ss311 ۰ ۱,۷۹۱ ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close