تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۹ - شبکه - روزانه شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام بچه ها، چون انتخاب اولم شریف بوده فکر نمی کنم لیست انتخاب رشته م به درد کسی بخوره ولی کارنامه مو پیوست کردم.

اینجا کسی از همکلاسیا نیست؟

بعدا نوشت: به درخواست یکی از دوستان کارنامه نهایی م رو هم پیوست کردم.
انیس عزیزم، هزاران تبریک به شما، خیلی خوب شد که کد شریف برگشت و الان توی قبولی های شما دوستان به جای تهران یا امیرکبیر، شریف رو می‌بینیم Smile
دنیا دنیا شادی و انگیزه و سلامتی برات می‌خوام تا یه دوره ی ارشد تووووپ و عالیییی رو بگذرونی Smile
(03 شهریور 1393 08:45 ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط: [ -> ]انیس عزیزم، هزاران تبریک به شما، خیلی خوب شد که کد شریف برگشت و الان توی قبولی های شما دوستان به جای تهران یا امیرکبیر، شریف رو می‌بینیم Smile
دنیا دنیا شادی و انگیزه و سلامتی برات می‌خوام تا یه دوره ی ارشد تووووپ و عالیییی رو بگذرونی Smile

خیلی ممنون، موفق باشید Smile
(03 شهریور 1393 08:18 ب.ظ)infinity31 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها، چون انتخاب اولم شریف بوده فکر نمی کنم لیست انتخاب رشته م به درد کسی بخوره ولی کارنامه مو پیوست کردم.

سلام تبریکBig Grin احتمالا هم کلاسی خواهیم بود Smile
تبریک میگم Smile
سلام قلبا تبریک میگم انشالله موفق باشی.
پیشنهادت برای کنکور امسال چیه ؟
تبریک میگم Smile
تبریک میگم Smile
(04 شهریور 1393 01:09 ق.ظ)msalehi1991 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم Smile

(04 شهریور 1393 10:49 ق.ظ)tabassom93 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم Smile

(04 شهریور 1393 02:46 ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم Smile

ممنون از همه (کپی پیست کردید؟‌ :دی)

(04 شهریور 1393 01:30 ق.ظ)aida! نوشته شده توسط: [ -> ]سلام قلبا تبریک میگم انشالله موفق باشی.
پیشنهادت برای کنکور امسال چیه ؟

مرسی، ممنون می شم جزئی تر بپرسید، مصاحبه م هم میتونه کمکتون کنه.
مخ ها اینجا جمعن کSmile
تبریک میگم شدید Smile
تبریک همشهری
تبریک - ان شاالله با شما همکلاسی خواهم بود.
تو عالی بودی و هستی هم دانشگاهی :دی
اولش که رتبه تو دیدم و دانشگاهتو .... هی به این مغزم فشار آوردم که این رتبه مال کی بود ؟؟؟؟!!!!!
بعد یادم افتاد که :دی
موفق باشی هرجایی که هستی عزیزم Smile
[/quote]

تبریک میگم همکلاسی Smile
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع