تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فرمت نشدن فلش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان

فلش رو که به کامپیوترم میزنم پیغام زیر رو میده :
you need to format the disk in drive before you can use it. Confused
اطلاعات داخلش رو هم لازم دارم Undecided .
خواستم فرمتش کنم و بعد از نرم افزار های ریکاوری استفاده کنم ولی فرمت هم نمیشه دیگه نمیدونم چیکارش کنم.Confused
ممنون میشم یه راه حل بدین Shy
یه بار check disk انجام بدید به احتمال ۹۹ درصد درست میشه و لازم نیست دیگه فرمت کنید
(24 تير 1393 07:19 ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط: [ -> ]یه بار check disk انجام بدید به احتمال ۹۹ درصد درست میشه و لازم نیست دیگه فرمت کنید
این کاری که میگید هم انجام دادم ولی مشکل اینجاست که اونم کار نکرد.Undecided
سلام. از cdm استفاده کنید شاید جواب بده. یه فایل وورد برای بوت کردن فلش از یکی از دوستام گرفته بودم که نحوه فرمت از cmd رو اولش گفته.
از یه کامپیوتر دیگه استفاده کنید.
فکر نکنم ربطی به فرمت کردن داشته باشه. کامپیوتر شما فلش را نمیشناسه.
از سیستم عامل لینوکس استفاده کن%
(24 تير 1393 09:13 ب.ظ)sohrab1 نوشته شده توسط: [ -> ]از یه کامپیوتر دیگه استفاده کنید.
فکر نکنم ربطی به فرمت کردن داشته باشه. کامپیوتر شما فلش را نمیشناسه.
همون اول خودم هم همین فکر رو کردم و با 3 سیستم دیگه امتحان کردم ولی برا همه همون بود.

(24 تير 1393 08:37 ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. از cdm استفاده کنید شاید جواب بده. یه فایل وورد برای بوت کردن فلش از یکی از دوستام گرفته بودم که نحوه فرمت از cmd رو اولش گفته.

این کارم انجام دادم قبلا Confused
و از اون جایی که دستور CLEAN رو تایپ میکنی این خطا رو میده :
diskpart has encountered an error : the media is write protected
see the system Event Log for more information.
Huh
......
مشکل حل شد ؟
من قبلنا همین مشکل رو داشتم. معمولا اینجوریه که فلش رو سیستم میشناسه ولی هیچ کاری نمیشه کرد. برای فرمتش میتونید روی MyComputer /Computer/This PC یا هر چی که هست Big Grin کلیک راست کنید بعد Manage بعد از پنجره ی باز شده از سمت چپ Disk Management رو بزنید و سمت راست روی محدوده فلش کلیک راست کنید و بعد فرمت رو بزنید.اگه جواب نداد فلش رو بذارید توی قرنطینه تا یه دانشمندی واسش راه حل پیدا کنه Big Grin
لینک مرجع