تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: روز مهندسی مبارک باد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
پنجم اسفند روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندسی بر همه شما مبارک..
منم این روز را به همه مهندسین گرامی کشورم تبریک میگم به امید اینکه همه مون بتونیم برای خودمون ومردم کشورمون مفید باشیم.Smile
سلام مهندس، روزت مبارک! Smile (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

[تصویر:  166270_1_1379085601.jpg]
اصلا نمی دونستم امروز روز مهندسه.یهو یه اس ام اس تبریک اومد Big Grin
چقدر خوبه که وسط سر در گمی و نا امیدی بعد از کنکور یکی به یادم آورد که بابا بی خیال...تو کنکورم قبول نشی بازم مهندسی Big Grin
روزمون مبارک بچه ها Big Grin
مردی که سوار بر بالن در حال حرکت بود ناگهان به یاد آورد قرار مهمّی دارد؛ ارتفاعش را کم کرد و از مردی که روی زمین بود پرسید:

“ببخشید آقا ؛ من قرار مهمّی دارم ، ممکنه به من بگویید کجا هستم تا ببینم به موقع به قرارم می رسم یا نه؟”
مرد روی زمین : بله، شما در ارتفاع حدودا ً ۶ متری در طول جغرافیایی “۱٨’۲۴**ﹾ** ۸۷ و عرض جغرافیایی “۴۱’۲۱**ﹾ** ۳۷** هستید
مرد بالن سوار : شما باید مهندس باشید
مرد روی زمین : بله، از کجا فهمیدید؟؟”
مرد بالن سوار : چون اطلاعاتی که شما به من دادید اگر چه کاملا ً دقیق بود به درد من نمی خورد و من هنوز نمی دانم کجا هستم و به موقع به قرارم می رسم یا نه؟”مرد روی زمین : شما باید مدیر باشید.
مرد بالن سوار: از کجا فهمیدی؟
مرد روی زمین : چون شما نمی دانید کجا هستید و به کجا می خواهید بروید.
قولی داده اید و نمی دانید چگونه به آن عمل کنید و انتظار دارید مسئولیت آن را دیگران بپذیرند. اطلاعات دقیق هم به دردتان نمیخورد.

روز مهندس رو به تمامی دوستان گل مانشتی تبریک میگمHeart

[تصویر:  166296_1_1379085601.jpg]
مصاحبه شغلی یک مهندس

در پایان مصاحبه شغلی برای استخدام در شرکتی، مدیر منابع انسانی شرکت از مهندس جوان صفر کیلومتر پرسید:

« برای شروع کار، حقوق مورد انتظار شما چیست؟»

مهندس گفت: «حدود ۷۵۰۰۰ دلار در سال، بسته به اینکه چه مزایایی داده شود.»

مدیر منابع انسانی گفت: «خب، نظر شما درباره ۵ هفته تعطیلی، ۱۴ روز

تعطیلی با حقوق، بیمه کامل درمانی و حقوق بازنشستگی ویژه و خودروی شیک و مدل بالا چیست؟»

مهندس جوان از جا پرید و با تعجب پرسید: «شوخی می‌کنید؟ »

مدیر منابع انسانی گفت: «بله، اما یادت باشه اول تو شروع کردی ! »

روز مهندس برهمه مهندسین ایرانی چه با کار چه بیکار مبارک!!!

برای مهندسین بن بستی وجود ندارد. آنان یا راهی خواهند یافت٬ یا راهی خواهند ساخت…»
روز مهندس برهمه مهندسین ایرانی چه با کار چه بیکار مبارک !
[attachment=9744]
سلام به همه دوستای خوبم....
روز مهندس به همه ی مهندسین ایرانی مبارکHeartHeartHeartHeartHeartHeart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مبارکه مبارکه

(05 اسفند 1391 01:01 ب.ظ)Avicenna نوشته شده توسط: [ -> ]سلام مهندس، روزت مبارک! Smile (
)

[تصویر:  166416_1_1379085541.jpg]

چرا نوشته ۹۲ !؟
منم تبریک میگم
روز مهندسی به همه مهندسی های که تو شغل خوشان کار نخواهند کرد هم مبارک!
روز مهندسی به همه اونهایی که در نادرست ترین شرایط درست ترین کار رو انجام می دن مبارک.

Smile
روز مهندسی , روز ذهن های مبتکر و خلاق , روز نواوری و نبوغ , روز گرداننده های چرخ صنعت در جهان , به همه مهندسین این مرز و بوم که این روز ها با سخت ترین محدودیت ها و تحریم ها دست و پنجه نرم می کنند و دم نمیزنند مبارک باد...
روز مهندسی مبارک.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع