زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۷:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۹۳۸۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  [quote='خانه سبز' pid='364423' dateline='1432888113']

این نظر اشتباهی هست....
تو دانشگاه های خوب کتاب های خیلی خوب و رفرنس موشکافی میشه..
از گسسته بگیر تا سیستم عامل چندین حل تمرین چنددستیار استاد و فشار درسی زیاد... (حل تمامی تمرینات رفرنس ها علاوه بر ازمونک ها و میان ترم و پایان ترم)
دانشگاه های درجه ۲ و۳ کجا تمرین حل می کنن؟
چرا از اسم دانشگاه درپیتم نقل قول گرفتید لو رفتم که این شکلی..چون تو اون دانشگاه فقط من بودم که حرص ارشد رو میخوردم و مدام میگفتم شریف شریفBig Grin
Big Grin الان اونو پاک میکنم.. حواسم نبود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۹۳۸۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط hatame.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  تا الان مصاحبه دو نفر گذاشتن اونارو خوندم احساس کردم گیجم
انصافا پایه تحصیلی خیلی مهمه..میدونسم اینظوری میشه تو کارشناسی اونقدر پشت کنکور میموندم تا دانشگاه خوب برم
دلمان بسی گرفت
نگران نباش دوست عزیز
من صنعتی اصفهان بودم اما رتبه ام خوب بود تازه رتبه ۴و۵,۲۰و۳۶و۵۰و۶۳و۱۰۲ سال پیش همه از دوستان من بودند که تو دانشگاه صنعتی اصفهان درس خوندند و اکثرا هم دانشجوهایی معمولی و گاهی ضعیف بودند طوری که الان دوستم با معدل کارشناسی ۱۳ الن امیرکبیره و خیلی هم موفق.
همه چیز به تلاش درست شما بستگی داره من سال پیش ترش هم درس خونده بودم اما درست تلاش نکردم و ضربه بدی خوردم باید به همه دروس به اندازه کافی توجه کنید و براش وقت مناسب بذارید.
ایشالا که نتایج شما سال آینده از بچه های امسال خیلی بهتر خواهد بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , so@ , alim93
ارسال: #۱۹۳۸۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ب.ظ
هر چند دوست داشتم به عنوان رتبه یک مصاحبه کنم ولی خب نشد دیگه
ولی اگه دوست داشتین بگین تا براتون بنویسم تا متوجه بشین دانشگاه ضعیف و مشکلات یعنی چه
قول میدم اون موقع دیگه از مشکلاتتون ننالینSmile
سوالات مانشت بدک نیست ولی خب اگه بخوام مصاحبه کنم دوست دارم کاملتر بنویسم
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , پوونه , tabassomesayna , Aurora , so@ , ƊƦЄƛM , Bahar_HS , Avril89
ارسال: #۱۹۳۸۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ب.ظ
خداوند اگر آرزویی را در تو قرار داده
بدان که توانایی آن را در تو دیده است. به امید رسیدن به همه آرزوهاتون دوستان

دوستان امیدوار باشید و برای رسیدن به چیزی که می خوای تلاش کنید. این تجربه بنده در طی دو سال پشت کنکور بودنه اول از همه منابع خوب و بعد یه برنامه ریزی درست چیزی که می تونه خیلی از حجم مشکلاتتون کم کنه و راه واستون هموار کنه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Aurora , shayesteNEY , پوونه , vesta , kora , Menrva , Bahar_HS , Avril89 , **sara**
ارسال: #۱۹۳۸۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  نگران نباش دوست عزیز
من صنعتی اصفهان بودم اما رتبه ام خوب بود تازه رتبه ۴و۵,۲۰و۳۶و۵۰و۶۳و۱۰۲ سال پیش همه از دوستان من بودند که تو دانشگاه صنعتی اصفهان درس خوندند و اکثرا هم دانشجوهایی معمولی و گاهی ضعیف بودند طوری که الان دوستم با معدل کارشناسی ۱۳ الن امیرکبیره و خیلی هم موفق.
همه چیز به تلاش درست شما بستگی داره من سال پیش ترش هم درس خونده بودم اما درست تلاش نکردم و ضربه بدی خوردم باید به همه دروس به اندازه کافی توجه کنید و براش وقت مناسب بذارید.
دوست عزیز این چ نظری هست؟؟؟
صنعتی اصفهان اومدی با دانشگاه های درجه ۳و۴ کشور مقایسه می کنی
معدل ۱۳ صنعتی اصفهان بسیار با سواد و عمیق هست تا معدل ۱۷-۱۸ دولتی درجه دوم...
صنعتی اصفهان بچه ها از پایه دید ریاضی و اماری قوی دارند... دید مهندسی نرم افزارشون فقط ضعیفه (تو کار عملی ممکن هست!)
و گرنه با بچه های شریف هیچی کم ندارن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , **sara** , alim93
ارسال: #۱۹۳۸۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ، توسط hatame.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  نگران نباش دوست عزیز
دوست عزیز این چ نظری هست؟؟؟
صنعتی اصفهان اومدی با دانشگاه های درجه ۳و۴ کشور مقایسه می کنی
معدل ۱۳ صنعتی اصفهان بسیار با سواد و عمیق هست تا معدل ۱۷-۱۸ دولتی درجه دوم...
صنعتی اصفهان بچه ها از پایه دید ریاضی و اماری قوی دارند... دید مهندسی نرم افزارشون فقط ضعیفه (تو کار عملی ممکن هست!)
و گرنه با بچه های شریف هیچی کم ندارن
منم نگفتم ضعیف هستند و برعکس عملی خیلی قوی دارند اما منظورم این بود که خواستن توانستنه تو صنعتی اصفهان هم مثل خیلی جاهای دیگه هم استاد خوب هست و هم بد از همه مهم تر اینکه خیلی از این دوستانی که من رتبه هاشون گفتم اصلا بچه های درس خوانی نبودند و همه از سال آخر شروع کردند به همین دلیل خیلی از درس ها رو عملا از صفر شروع کردند اما موفق شدند.نابراین هرکس دیگه ای هم می تونه.
جالب اینه که دوستانی که معدل بالاتری داشتند تا این اندازه موفق نبودند چونبه نظر من معدل ملاک خوبی نیست به خیلی چیزها بستگی داره مثل استادی که باهاش درسو می گیری تعداد واحدهای اون ترمت و از همه مهم تر رابطه ات با حل تمرین و یا استاد. گرچه دانشگاه و جو علمیش تو پایه علمی فرد موثره اما این طور نیست که همه بچه هایی که رتبه های خوب میارن و تو یه دانشگاه خوب درس می خونند پایه علمی خوبی دارند.
مثلا یادم دوستم برق خواجه نصیر بود می گفت ترم اول ریاضی ۱ کمترین نمره ۱۹.۵ بود در حال که تو صنعتی از ۱۲۰۰ نفر ۸۰۰ نفر افتادند و بعد همین درس تو معدل همه یه تاثیر داره حالا کی سطح علمیش بالاتره؟
من دوستانی دارم که از دانشگاه آزاد صنعتی اصفهان قبول شدند الان دارند از ایران میرن.
درسته که قبول شدن از یه دانشگاه درجه ۳و ۴ سخته اما ممکنه, همین طور که شریف قبول شدن از صنعتی خیلی سخته اما این دوستانم موفق شدند.
پس بهتر آدم به خودش اطمینان داشته باشه و تلاش کنه نه اینکه با مانع تراشی واسه خودش وقت و انرژیش تلف کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , **sara** , alim93
ارسال: #۱۹۳۸۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۲ ب.ظ، توسط samane .gh.)
دیدی وقتی یه بادوم تلخ میخوری ؟!!!
سریع بعدش چنتا بادوم شیرین میخوری تا تلخیش از بین بره !

تو دیگه لذتی از بادوم های شیرین نمیبری !
فقط میخوای اون تلخی رو فراموش کنی !

وقتی هم که اون تلخی تموم شد ...
دیگه میترسی بادوم بخوری !
که نکنه دوباره تلخ باشه !!!

عشق مثل اون بادوم تلخه !

بعدش با آدمای زیادی آشنا میشی ها !!!!
ولی فقط برای فراموش کردن اون !
بعدش هم دیگه میترسی عاشق شی !

در اصل آدما فقط یه بار عاشق میشن !
از اون به بعدش یا واسه فراموشیه یا از اجبارِ تنهایی .. !!!!!

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , hatame , Menrva , so@ , ƊƦЄƛM , barabox , memory199 , shima506 , rahhil , afrooz-OMD , Bahar_HS , alim93
ارسال: #۱۹۳۸۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ ب.ظ، توسط Menrva.)
چه شلوغ پلوغ شده Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۱۹۳۸۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  نگار من یه نفرو میشناسم موهاش مث آواتارت فره
وااااى خوشبحالشConfused کیه این آدم خوش شانسBig Grin بجاى من یه دل سیرموهاشو بکش
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۹۳۹۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۲۸ ب.ظ
منم نمیتونم ایراد کارم رو بفهمم

دلمان گرفته است، میدونم با ناراحتی ، غصه و زانوی غم بغل کردن چیزی عوض نمیشه و مثل باتلاق میمونه هرچی بیشتر دست و پا بزنی و ناراحت شی ، ادامه دارتر میشه و اوضاع بدتر میشه ...

تصمیمو گرفتم واسه ارشد ۹۵ ، فقط اینو میدونم که باید جبران کنم...
[/quote]

ب چشم اخرین فرصت نگاش کنین
اینطوری تمام تلاشتونو میکنین و ۱ درصد دریغ نمیکنین
اینطوری درست و حساب شده جلو میرین
و قطعن موفق میشین
[/quote]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , alim93
ارسال: #۱۹۳۹۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط Avril89.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ق.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  چقد دلم میخواست موهام مثه آواتارم فر باشه Sad هیـــــــــــــــــ
موهای من فره البته حالت داره بیشتر تا کاملا فر ولی فره
به درد نمیخوره زیاد
منم تو حسرت موی صافم :دی
پونه من موهام مثه کره ایا صاف و لختهBig Grin بیا مو عوضىBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۱۹۳۹۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۷ ب.ظ
تیک تاک تیک تاک تیک تاک تیک تاک
چقدر زمان راحت چشمشو میبنده راحت از همه چی میگذره
خیلی با گذشته
میخوام مثل زمان باشم حتی سریعتر

باید امشب بروم
باید امشب چمدانی را
که به اندازۀ پیراهن تنهایی من جا دارد، بردارم
و به سمتی بروم
که درختان حماسی پیداست،
رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا می خواند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: roger670 , **sara**
ارسال: #۱۹۳۹۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  وااااى خوشبحالشConfused کیه این آدم خوش شانسBig Grin بجاى من یه دل سیرموهاشو بکش
کاش خوش شانسی به مو بود
چرا میخوای افروز موهامو بکشه؟ :دی

(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  پونه من موهام مثه کره ایا صاف و لختهBig Grin بیا مو عوضىBig Grin
آخ آخ موی صاف و لخت آرزوی منه.
فکر کن موهای من مرتب شده اش هم کاملا به هم ریخته به نظر میاد
قبوله موهامون رو عوض کنیم:دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , Avril89 , **sara**
ارسال: #۱۹۳۹۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۳۷ ب.ظ
چه سکوتی اینجا حاکمهههههههههههه Sad
ارسال: #۱۹۳۹۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۷ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  چه سکوتی اینجا حاکمهههههههههههه Sad

۳۸ معماری شدید؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۳۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۷۶۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۵۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۶۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۷۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close