زمان کنونی: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳, ۰۲:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۱
۲۵ دى ۱۳۸۹, ۰۸:۵۶ ق.ظ
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
نه بابا فایده نداره تا دفترچه زبان و رد نکنی و نیمی از مشترکا رو از نظر نگذرونی همچنان در حالت ویبره به سر میبری
بعد کمکم متوجه میشی اه ه ه اه اه سر جلسه کنکورم‌ها !!!!!۱

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۵۲
۲۵ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۰۹ ب.ظ
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
امروز فهمیدم که اگه تا اخر هفته دفترچه خدمتو نفرستم غیبت می خورم و دیگه امتحان ارشد هم اعتباری نخواهد داشت.دانشگاه هم برگ مربوطه رو بهم نمیده و میگه برو هفته‌ی دیگه که امتحانات تموم شد بیا.نظام وظیفه هم میگه به من مربوط نیست و تقصیر خودتونه که نتونستید نامه رو از دانشگاه بگیرید.یک روز هم که دیر بفرستید غیبت می خورید.
فردا صبح دوباره میرم دانشگاه تا ببینم چی میشه.در صورتی که غیبت بخورم باید ۲ سال بدون هیچگونه کسری خدمتی برم سربازی.گذشته از اون توی مدت خدمت هم به دلیل غیبت نمی تونم کنکور بدم و باید منتظر ارشد ۱۳۹۲ بشم!
مسئولین دانشگاه میگفتند تا اخر امسال وقت دارید و برو بعدا بیا.و همین مورد باعث این فلاکت شد.
حوصله هیچی و هیچکسو ندارم.
ارسال: #۱۵۳
۲۵ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۳۸ ب.ظ
نا امید نشو حامد جان
من الان مشغول خدمتم مثلا امریه گرفتم Smile
کارت فردا درست میشه چون باید درست بشه نه؟

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
 سپاس‌گزاری شده توسط: حامد
ارسال: #۱۵۴
۲۵ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  امروز فهمیدم که اگه تا اخر هفته دفترچه خدمتو نفرستم غیبت می خورم و دیگه امتحان ارشد هم اعتباری نخواهد داشت.دانشگاه هم برگ مربوطه رو بهم نمیده و میگه برو هفته‌ی دیگه که امتحانات تموم شد بیا.نظام وظیفه هم میگه به من مربوط نیست و تقصیر خودتونه که نتونستید نامه رو از دانشگاه بگیرید.یک روز هم که دیر بفرستید غیبت می خورید.
فردا صبح دوباره میرم دانشگاه تا ببینم چی میشه.در صورتی که غیبت بخورم باید ۲ سال بدون هیچگونه کسری خدمتی برم سربازی.گذشته از اون توی مدت خدمت هم به دلیل غیبت نمی تونم کنکور بدم و باید منتظر ارشد ۱۳۹۲ بشم!
مسئولین دانشگاه میگفتند تا اخر امسال وقت دارید و برو بعدا بیا.و همین مورد باعث این فلاکت شد.

امیدوارم کارت درسه شهSadSad

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
ارسال: #۱۵۵
۲۵ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  امروز فهمیدم که اگه تا اخر هفته دفترچه خدمتو نفرستم غیبت می خورم و دیگه امتحان ارشد هم اعتباری نخواهد داشت.دانشگاه هم برگ مربوطه رو بهم نمیده و میگه برو هفته‌ی دیگه که امتحانات تموم شد بیا.نظام وظیفه هم میگه به من مربوط نیست و تقصیر خودتونه که نتونستید نامه رو از دانشگاه بگیرید.یک روز هم که دیر بفرستید غیبت می خورید.
نگران نباش‌، انشا الله کارت درست میشه و برج ۱۲ با هم میریم خدمت Sad Sad

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۵۶
۲۵ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۵۷ ب.ظ
منم امیدوارم مشکلتون حل بشه.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۱۵۷
۲۶ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۸۹ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط حامد.)
از همدردی دوستان بسیار سپاسگذارم.
دانشگاه حاضر نشد که نامه رو الان بهم بده(یعنی با توجه به اینکه مسئولین توی امتحانات نیستند نمیشد کاری کرد).احتمالا هفته‌ی دیگه که کادر اداری فعالیت میکنند نامه رو میگیرم و دفترچه رو ارسال میکنم.با این حال احتمالا می تونم کاری کنم که تاریخ فارغ التحصیلی را کم دیرتر رد کنند.حتی اگر هم این چنین نشد و غیبت هم خوردم بازم با پیگیری میشه مشکل را از طریق نظام وظیفه حل کرد.سعیمو میکنم که فکرمو این قضایا مشغول نکنه ولی انگاری تلاشم کمه!
ارسال: #۱۵۸
۲۷ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۰۱ ق.ظ
ای خدااااااااااا دلم یه refresh اساسی میخاددددددددددددد

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
ارسال: #۱۵۹
۲۷ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۲۹ ق.ظ
خدایا....یعنی میشه این یک ماه قشنگ و بی نقص بگذره؟؟.... اون کنکور عزیز به یاد موندنی ترین کنکور عمرمون باشه؟؟ یعنی می شه!؟
ارسال: #۱۶۰
۲۷ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۲۹ ق.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  خدایا....یعنی میشه این یک ماه قشنگ و بی نقص بگذره؟؟.... اون کنکور عزیز به یاد موندنی ترین کنکور عمرمون باشه؟؟ یعنی می شه!؟
البته یه خاطره بیاد موندنی قشنگ !!!Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۶۱
۲۷ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۲۹ ب.ظ
یک سوال از خدا

از خدا پرسیدم:خدایا چطور می توان بهتر زندگی کرد؟

خدا جواب داد:

گذشته ات را بدون هیچ تاسفی بپذیر،

با اعتماد زمان حال را بگذران

و بدون ترس برای آینده آماده شو.

ایمان را نگهدار

و ترس را به گوشه ای انداز .

شک هایت را باور نکن

و هیچگاه به باورهایت شک نکن.

زندگی شگفت انگیز است

فقط اگر بدانید که چطور زندگی کنی!!!

.... Loading
ارسال: #۱۶۲
۲۷ دى ۱۳۸۹, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۸۹ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط ف.ش.)
ای خدا من خیلی عقبم یکم روزها رو طولانی‌تر کن یا لااقل شبها رو ..............

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۱۶۳
۲۸ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۰۳ ق.ظ
خدایاااااااا زمانو بیشتر کن
در ضمن عاشششششششششششششششقتم:* ای خداییییی که به حرفای ما گوش میدی

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
ارسال: #۱۶۴
۲۸ دى ۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط mehr.iman.)
(۲۵ دى ۱۳۸۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  همچین هیولای وحشتناکی هم نیست سربازی.....
نمی دونم از چه چیزیش می ترسید؟؟
تنها مورد نامطلوبش اینه که یه ذره عمر آدم تلف میشهShy
اصلا میدونین چیه؟!
همش دارن حق ما مردارو میخورن!
چرا خانوما نباید برن سربازی؟!
این دخترا همش همینو میگن به پسرا که چیه و از چیش میترسین میرین مرد میشینو از این حرفا!
آخه کدوم مرد عاقلی ساعت ۴ صبح پا میشه تو سرما رژه میره؟!
یا مثلا اگه یکی روزی ۱۰۰۰ تا بشین پاشو بره مرد میشه؟!
یا اینکه با یه اسلحه شب تا صبح بالا برجک مثه علم یزید وایسه!
اینا ترس نداره ولی وقت تلف کنیه اونم تو اوج جوونی که میشه کلی کار بهتر دیگه انجام داد.
در این مورد حرف زیاده حیف که الان خوابم میاد!
ارسال: #۱۶۵
۲۸ دى ۱۳۸۹, ۰۱:۳۱ ق.ظ
حیف که من از هر نوع آموزشی و امریه و ... خلاص شدم. دوستان یه خورده برید سربازی مرد بشین نه مثل من پاستوریزه و هموژنیزه بمونید. سربازی مرد می‍سازه.

در مورد کنکور ارشد انگار بچه‍ها خیلی دارند جاده خاکی می‍رند و دز استرس زده بالا. دوستان درس خون بدونن که این استرس نیست این هیجان نتیجه تلاش گرفتنه. یعنی شما دارید انتظار می‍کشید و می‍خواید یک ماه دیگه نفر اول بشید. یادمه که من هم یک ماه مونده به کنکور استرس رتبه ۱ و ۲ رو داشتم و همش به این فکر می‍کردم که دانشگاه صنعتی شریف نکنه سخت‍گیر باشند و نتونم درس‍ها رو پاس کنم!!! به همه رفیق‍هام هم گفته بودم که رتبه ۱ مال منه و نمی‍تونن بهش فکر کنن.

توی این مدت سقف آرزوهاتون رو بالا ببرید. واقعاً برای رتبه اول بخونید و به کمتر از اون راضی نباشید. من خودم که ولع خوندن ورق به ورق کتاب‍ها رو داشتم.

به یاد دوستان سرباز یه اجلُ النظام Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: samanium , sahar salehi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۴۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۷,۶۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۵۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۴۱۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۴۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۸۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close