تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

sharif92

موندم همه آزمون ها شرکت کنم یا فقط جامع ها؟Huhدوست دارم با آرامش پیش برم.می ترسم آزمون های فشرده مانع بشن!Tongue
(19 شهریور 1392 02:21 ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]موندم همه آزمون ها شرکت کنم یا فقط جامع ها؟Huhدوست دارم با آرامش پیش برم.می ترسم آزمون های فشرده مانع بشن!Tongue

مگه اصلا قبول میکنند که فقط جامع ها رو ثبت نام کرد ؟ دوستان گفته بودند که قبول نکردند انگار Huh

sharif92

(19 شهریور 1392 03:03 ق.ظ)reza6966 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 شهریور 1392 02:21 ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط: [ -> ]موندم همه آزمون ها شرکت کنم یا فقط جامع ها؟Huhدوست دارم با آرامش پیش برم.می ترسم آزمون های فشرده مانع بشن!Tongue

مگه اصلا قبول میکنند که فقط جامع ها رو ثبت نام کرد ؟ دوستان گفته بودند که قبول نکردند انگار Huh

اگه فقط جامع ها رو بخوام شرکت کنم آزمون های آزمایشی سازمان سنجش ثبت نام می کنم؟
واقعا جای تاسف داره... بقیه گروه ها رو میبندید اونوقت این گروه راحت داره کار میکنه...
اسمشم گذاشتید 50% تخفیف به طوریکه 50% نیست.
(19 شهریور 1392 11:32 ق.ظ)sanaz_29 نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا جای تاسف داره... بقیه گروه ها رو میبندید اونوقت این گروه راحت داره کار میکنه...
اسمشم گذاشتید ۵۰% تخفیف به طوریکه ۵۰% نیست.

کدوم گروه هارو باید ببینیم ؟ ببین دوست عزیز این موسسات کارشون همش تبلیغه و خالی کردن جیب مردم ، ما هم تا می تونستیم ازشون تخفیف گرفتیم با این 50 درصد این موسسه کلی هم سود کرده و در طرف مقابل اون یکی موسسه متاسفانه با 30 درصد تخفیف و کلی شرایط و تعهد متاسفانه بخاطر این که تخفیفشو بالاتر نبرد ضرر کرد ، خیلی گیر دادی به این موسسه ، در کل همه موسسات کارشون تبلیغ هست و خالی کردن جیب مردم ، هرکس خودش خوند و زحمت کشید قبول شد . در ضمن فامیل شما اسدی نیست ؟
(19 شهریور 1392 11:32 ق.ظ)sanaz_29 نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا جای تاسف داره... بقیه گروه ها رو میبندید اونوقت این گروه راحت داره کار میکنه...
اسمشم گذاشتید ۵۰% تخفیف به طوریکه ۵۰% نیست.

ببینید دوست عزیز ما فقط جهت تقویت خودمون تو یک موسسه ثبت نام کردیم شرایط دیدیم به طور آزادانه تصمیم گرفتیم شما که نمیتونی‌ جای ما تصمیم بگیری اوکی؟

بعد از دید مادی هم نگاه کنیم پارسه با ۳۰% میشد ۳۴۰ مدرسان میشد ۲۷۵ پس بنده به شخصه موسسه که هم جامعه آماری خوبی‌ داره هم ارزون تر درمیاد انتخاب کردم من سود خودمو نگاه می‌کنم جیب موسسه نگاه نمیکنم که سنگشو به سینه بزنم

در ضمن من عکس قرارداد میزارم که شما نگید ۵۰% نیست جهت اطمینان شما و دوستان دیگه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این که چرا تایپیک شما هارو بستند اینا مربوط به مدیریت می‌شه ،فکر نکنم پول خاصی‌ تو جیب تیم مدیریت بشه که سنگ موسسه به سینه بزنن خدمات این سایت کاملا فکر کنم داوطلبی باشه
آقای مهرداد من هم می خواستم برگه ثبت نام رو اینجا بزارم تا این افرادی که از پارسه نشستن با مولتی یوزر بودنشون،میخوان ثبت نام ما رو ببرن زیر سوال و مارو احمق فرض کردن، ساکت شن!!! مرسی که شما سرعتت بیشترهSmile
چه جالب که فکر میکنن خیلی زبلن..20تا کاربر دارن اینجا میخوان مخ مارو بزنن
بابا با یه مشت مهندس طرفینSmile
به جای این ترفند ها برید دنبال طراح بگردید واسه آزموناتون هر سال سوال تکراری ندید دست مردم
ما ثبت نام کردیم ،بچه های دیگه هم ثبت نام میکنن

به قوله معروف
مدرسان شریف...............مچکریمSmile
بچه ها لطفا انقد گیر ندین ،هر کی ثبت نام کرده شرایطو سنجیده یه موسسه رو انتخاب کرده ،حالا هم تخفیفش هم جامعه آماری رو در نظر گرفته،انتخاب کرده این تخفیف هم به نفع ما کاربرا بوده ،و صدرصد اینجوری مدرسان هم جامعه آماریشو بالا برده سود خودشم میبره،شرایط برنده برنده است،امیدوارم همه خوب بخونن و موفق بشن
من ثبت نام کردم با تخفیف 50 % آزمون . خیلی ممنون از بچه های گروه و عزیزان مسئول هماهنگی .
من هم ثبت نام کردم امروز ... 275000 تومان
همه چیز با نمایندگی هماهنگ شده بود و در عرض 10 دقیقه کار انجام شد
اقا من چطور ثبت نام کنم این خانوم ناصری اشغال بود.....منم الان رسیدم خونه هرچی زنگ زدم بر نداشتند....
ایمیل زدم.....
کسی اطلاعی داره؟؟؟
(20 شهریور 1392 10:47 ب.ظ)natanz نوشته شده توسط: [ -> ]اقا من چطور ثبت نام کنم این خانوم ناصری اشغال بود.....منم الان رسیدم خونه هرچی زنگ زدم بر نداشتند....
ایمیل زدم.....
کسی اطلاعی داره؟؟؟

ایمیل رو جواب نمیدن , فردا صبح تماس بگیر , خیلی خوب راهنمایی می کنند
عالیست مهندس Big Grin
سلام مجدد خدمت دوستان مانشتیSmile
من مجددا پیگیری کردم که نتیجه اش شد یه لیست دوم از بچه های ثبت نامی . من این روزها به شدت سرم شلوغ هست و گذاشتم پاسخ پیغامهای خصوصی رو اگه شد هفته دیگه بدم. بنابراین پیشاپیش شرمنده ام نمیتونم پاسخ بدم.
نکته بعدی این که من این وسط هیچ کارم این قدرم جنگ و دعوا راه نیندازید. بحث بیخودم نکنید. حواستون هم به خیلی از کاربرهای قلابی باشه. این روزها کاربرهای قلابی که نماینده موسسات هستند کم نیست تو مانشت.
نکته سوم این که این دوستانی که اسمشون تو این لیست هست از شنبه هفته اینده تا اخر هفته اش فرصت ثبت نام دارندSmile خواهشا سریعتر برید ثبت نام کنید.
۱ علی قاﺋمی نرم افزار تهران
۲ سمیه فروزنده نرم افزار گرگان
۳ علی مرادی کامپیوتر ساری
۴ مهرداد بهنام نیا IT قائم شهر
۵X هوش مصنوعی مشهد
۶ محمدرضا اکبری هوش مصنوعی مشهد
۷ حجت قنادزاده نرم افزار مشهد
۸ آرش مغانی هوش مصنوعی مشهد
۹ بتول امینی منش IT اصفهان
۱۰ مریم معقولی IT همدان
۱۱ عزیزی هوش مصنوعی ارومیه مهاباد
۱۲ مهدی نوروزی برق همدان
۱۳ النا بنی نعمه مهندسی کامپیوتر اهواز
۱۴ شهره خدام باشی IT اصفهان
۱۵ علی مرادی ساری
۱۶ زهرا یزدانی
IT اصفهان
۱۷ نجمه شاه نوری علوم کامپیوتر آمل
۱۸ مژگان خرمی IT اصفهان
۱۹ ندا علامه امیری کامپیوتر ـ نرم افزار تهران
۲۰ حمید فردی ریزی مهندسی شیمی اصفهان
۲۱ روح الله رنجبر علوم کامپیوتر کرمان
۲۲ اعظم شکوری مهندسی کامپیوتر مشهد
۲۳ فاطمه بندی مهندسی کامپیوتر مشهد
۲۴ محمد کریمی تهران
۲۵ رضا یعقوبی IT ساری
۲۶ سید مرتضی عمادی IT ساری
۲۷ هدی ذوالفقاری کامپیوتر ـ نرم افزار مشهد
۲۸ مهدی احمدی IT اصفهان
۲۹ شکوفه شاهی IT اصفهان
۳۰ مرجان بقائی IT اصفهان
بچه ها متشکریم ، فکر نمی کردم به حد نصاب برسیم !
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
لینک مرجع