زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

jahani
(داره مانشتی ها رو بالا می بره)
داره مانشتی ها رو بالا می بره

پاسخ درست: ۱ سوال
تاریخ ثبت نام: ۰۸ مرداد ۱۳۹۱
تاریخ تولد: مخفی (۳۶ ساله)
زمان محلی: ۲۸ March 2024 , 06:07 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۶۰۴/۹+
۳۳۲۰
۲۰۹

اطلاعات انجمن jahani
آخرین بازدید: ۰۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۴۳۰ (۰/۱ ارسال در روز | ۰/۱۲ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۱ هفته, ۶ روز, ۱۴ ساعت, ۳۸ دقیقه, ۱۰ ثانیه
اعتبار: ۵۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ jahani
وب‌ سایت:
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به jahani.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی jahani
مکان زندگی شما: تهران
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی: صنعتی شریف
وضعیت: فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد: دانشگاه صنعتی امیر کبیر
دانشگاه دکتری:
گرایش: تجارت الکترونیک
لینک مصاحبه با مانشت:

امضای jahani
من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال

نظرهای کاربران
 (۱۴ تیر ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۷ ب.ظ)
سلام وقت بخیر لطفا این تاپیک رو ببینید و راهنمایی کنید سپاس
(راهنمای داوطلبان ارشد سال ۹۶ فناوری اطلاعات ۰ تا ۱۰۰)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 iCanDoIt (01 مهر ۱۳۹۴ در ۰۵:۵۰ ب.ظ)
سلام و درود.
شرکت کردن در این موضوع خواستارم.
امیداوارم راهنمایی های شما ثمر یخش باشند.
با تشکر.
 setarehfb (15 خرداد ۱۳۹۴ در ۰۳:۲۴ ب.ظ)
سلام آقای جهانی.
دارم واسه کنکور سال بعد میخونم. درس زبان رو چیکار کنم؟ کتاب پارسه رو تصمیم دارم بخرم و کلاس زبان هم برم. بنظرتون آیلتس برم چطوره؟
برنامه ریزی چطور انجام بدم برای خوندن این همه کتاب.؟؟ با اینکه بار سوم بود کنکور میدادم ولی نرسیدم همه کتابهارو بخونم. فقط سه تا درسو تونستم بخونم. همش از برنامه ریزیم عقب میمونم. چکار کنم؟؟
 Skyrim (09 اسفند ۱۳۹۳ در ۱۲:۱۵ ق.ظ)
سلام
به راهنمایی تون تو این تاپیک شدیدا نیاز داریم لطف کنید ما را دریابید !!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 asal71 (01 بهمن ۱۳۹۳ در ۱۰:۳۰ ب.ظ)
باسلام
وققتون بخیر
کوتاه عرض میکنم من دانشجوی نرم افزار و ترم ۷ هستم
۷ ترمه هم به امید خدا درسم تموم میشه
میخواستم برای ارشد هم نرم رو ادامه بدم
ولی حالا به سرم زده برم شبکه
این تغییر گرایش خیلی سخته؟منظورم از جهت درس خوندن و ایناست.خیلی تفاوت میکنه؟
و اینکه این تغییر گرایش از لحاظ کاری که به ضررم نیست؟
به کنکور امسال که نمیرسم ولی برای سال اینده میتونم تهران قبول شم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
 afrooz-OMD (25 دى ۱۳۹۳ در ۰۵:۳۵ ب.ظ)
سلام اقای جهانی
من یه کار واجب باهاتون دارم
صندوق پیامتون پر شده
خواهش میکنم تا دیر نشده یا ایمیل بدین یا صندوقتون رو خالی کنین
بخدا واجبه
 newuser (15 آذر ۱۳۹۳ در ۰۷:۱۴ ب.ظ)
خیلی ممنونم
 Mahyar.ghi (14 آذر ۱۳۹۳ در ۰۱:۰۹ ب.ظ)
jahani,
خیلی متشکر
 sana70 (11 آذر ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۲ ق.ظ)
آقای جهانی چقدر سخته ارتباط با شما
اصلا مدرسان نمیذاره ..........
کاش میشد واقعا که خیلی سوال دارم
 NP-Cσмρℓєтє (۰۸ آذر ۱۳۹۳ در ۰۳:۳۲ ب.ظ)
آقای جهانی یه لطف کنید این سوال ما رو هم جواب بدید ممنون میشیم؛ زیــــاد! Smile
 NP-Cσмρℓєтє (۰۶ آذر ۱۳۹۳ در ۱۰:۳۸ ب.ظ)
سلام وقتتون بخیر آقای جهانی

در مورد یکی از توصیه هاتون در یک تاپیک که گفته بودید :
"اگه درسهارو قبلا خوندید (مثلا پارسال یا تو تابستون) الان خودتون رو کمتر درگیر مطالعه اون درسها کنید و سعی کنید بیشتر وقتتون رو بزارید تست بزنید. سعی کنید درسها رو تو تست زدن یاد بگیرید"
منظورتون دقیقاً چطوریه؟ یعنی من مثلاً درس سیستم رو تابستون خوندم , حالا برای آزمون های آزمایشی دیگه نخونم , و شروع کنم تست بزنم , و هرجا دیدم بلد نیستم و یادم نمیاد برم سراغ همون مبحث و همون لحظه بخونم و سعی کنم تست رو حل کنم؟ یا اینکه قبل شروع تست ۱ ساعت حداقل مرور داشته باشم؟؟
 newuser (01 آذر ۱۳۹۳ در ۱۱:۱۷ ق.ظ)
سلام آقای جهانی وقت بخیر
از اینکه برای کنکوری های ارشد وقت میذارین متشکرم
من الان طراحی الگوریتم رو تموم کردم و ساختمان داده هم رو به اتمام هستش طبق گفته خودتون الان میخوام ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی رو بخونم فقط الان که خواستم اینترنتی بخرم دیدم سال ۹۱ و جدیدتر رو پیدا نکردم خواستم ببینم همینو باید بخرم یا جدید ترش هم هست؟
در ضمن کتابی هم با همین اسم از دکتر قدس هست که ۶۰۰ مسئله نیست و فکر کنم آموزش نظرتون راجع به اون چیه؟ لازمه اونم بخونم؟
 sara_omd (28 آبان ۱۳۹۳ در ۰۵:۴۷ ب.ظ)
خوب جالبه که می گن این قانون خیلی ساله که هست اما نمونه هایی مثل دوست شما هم زیادن
من که آخر نفهمیدم واقعیت چیه!!!
مرسی به خاطر کمکتون
 sara_omd (28 آبان ۱۳۹۳ در ۰۴:۳۹ ب.ظ)
ممنونم آقای جهانی
آخه من با چندتا از مسوولان سنجش که صحبت کردم گفتن باید قبل از آزمون انصراف بدی واسه همین می ترسم با کلی تلاش رتبه ی خوبی بیارم و از دانشگاه فعلیم انصراف بدم اما توی محل قبولی جدید ثبت نامم نکنن و هر دورو از دست بدم
 sara_omd (28 آبان ۱۳۹۳ در ۱۲:۱۹ ب.ظ)
سلام آقای جهانی
من در آزمون ٩٣ شبانه قبول شدم و ثبت نام کردم و ورودی بهمنم
تصمیم داشتم دوباره آزمون بدم و اگه جای بهتری قبول شدم از دانشگاه قبلی انصراف بدم و در دانشگاه جدید ثبت نام کنم
از سنجش پرسیدم می تونم این کار رو بکنم یکی گفت می تونی و یکی گفت نمی تونی و حقیقتش واقعا گیج شدم می خواستم اگه ممکنه در این مورد کمکم کنید چون فرصت کمی مونده و من هم چون هدفم دانشگاه های خوبه باید واقعا وقت بزارم در صورتی که نمی دونم در صورت قبولی مشکلی برام پیش میاد یا خیر
خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید من از خیلیا پرسیدم اما هیچ وقت جواب قاطعانه ای از کسی نگرفتم
 هرمان (۲۷ آبان ۱۳۹۳ در ۰۲:۲۵ ب.ظ)
سلام. شاید بابت حرف دیشبم دوست نداشته باشید جوابم رو بدید اما به نظر شما با ۲ ماه فرصت درشرایطی که شاغلم شانسی برا قبولی در رشته مدیریت فناوری اطلاعات دارم؟ مدرسان در گرایش مدیریت سابقه اش بهتره یا ماهان که برم بسته اش رو بگیرم؟ اصلا چنین تغییر گرایشی به نفع هست؟
 software94 (27 آبان ۱۳۹۳ در ۰۹:۳۷ ق.ظ)
سلام اقای جهانی خسته نباشد.مرسی از توصیه های ارزشمندتون.من ازمون ثبت نام کردم اما به ازمونهام نمیرسم .گذاشتم به جامع ها برسم.با توجه به اینکه پارسالم واسه کنکور خوندم اما همش حس میکنم عقبم به نظر شما اشتباه این ازمون هارو به مباحث نرسم؟
مرسی از لطفتون
 هرمان (۲۷ آبان ۱۳۹۳ در ۰۱:۰۹ ق.ظ)
بله درسته :‏)‏
 noori759 (24 آبان ۱۳۹۳ در ۰۶:۲۱ ب.ظ)
با عرض سلام وخسته نباشید....یه سوال داشتم صمیمانه خواهش می کنم جواب بدید.من دانشجوی دانشگاه آزاد تهران جنوب هستم...با معدل ۱۵ ..و می خوام سال آینده تو کنکور ارشد شرکت کنم ..اول می خواستم بدونم امکان تغییر تاثییر معدل تو کنکور ارشد هست...چون از سنجش هر چی بگیدبر می آد...مثلا از ۲۰ درصد برسه به ۳۰ ...۴۰ ....یا حتی ۵۰//دوم با این معدل شانش قبولی تو دانشگا های برتر رو دارم؟
پیشاپیش از پاسخ گویی شما متشکرم
 behrad :) (22 آبان ۱۳۹۳ در ۰۶:۳۶ ب.ظ)
سلام آقای جهانی،
خیلی دلم میخواست که امروز -یعنی پنجشنبه- به صورت حضوری از شما مشاوره بگیرم، اما از اونجایی که عضو مدرسان شریف نیستم ترسیدم که درخواستم به جایی نرسه. به صورت خلاصه مشکلم رو براتون عرض میکنم.

من دانشجوی ترم هفت IT دانشگاه آزاد هستم. از اول تابستون شروع به خواندن دروس ارشد کردم، اما بعد از چندهفته بخاطر مشکلاتی مادرم رو از دست دادم و ایشون فوت شدند.
از اون روز بیش از دوماه میگذره و درطول این دوماه نتونستم درس بخونم. الان که میخوام دوباره شروع کنم میدونم که فرصت خیلی کمی دارم. به نظر شما توی این فرصت کم چه کارهایی رو باید انجام بدم؟
آیا بهتر نیست که از خیر کنکور امسال بگذرم و برای کنکور ۹۵ برنامه ریزی کنم؟

یک دنیا تشکر

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close