تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
دست همه درد نکنه
بخصوص maryam.raz , arshad2013
دیگه برم درس بخونم
دوستانی که هنوز ثبت نام نکردن اموزشگاه مهستان برای علوم کامپیوتر ازمون ثبت نام میکنه و بسته اموزشی گذاشته
8 مرحله ازمون 240 تومن که بنظر منطقی میاد
حالا سوال اینجاست ازمون های مهستان کیفیت داره؟ بچه هایی که رفتن نظر بدن
کیفیت دارن ولی جامعه آماریش پایینه
(22 مهر 1392 12:09 ب.ظ)gholamreza jalili نوشته شده توسط: [ -> ]دوستانی که هنوز ثبت نام نکردن اموزشگاه مهستان برای علوم کامپیوتر ازمون ثبت نام میکنه و بسته اموزشی گذاشته
۸ مرحله ازمون ۲۴۰ تومن که بنظر منطقی میاد
دوست عزیز بهتر نیست این موضوع رو تو یه تایپیک دیگه بزاری
(22 مهر 1392 12:23 ب.ظ)b2211k نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 مهر 1392 12:09 ب.ظ)gholamreza jalili نوشته شده توسط: [ -> ]دوستانی که هنوز ثبت نام نکردن اموزشگاه مهستان برای علوم کامپیوتر ازمون ثبت نام میکنه و بسته اموزشی گذاشته
۸ مرحله ازمون ۲۴۰ تومن که بنظر منطقی میاد
دوست عزیز بهتر نیست این موضوع رو تو یه تایپیک دیگه بزاری

دوست محترم من برای بچه های علوم که مثل خودم هستن نوشم و 2 تا موسسه که ازمون میگیره که بیشتر نیست باید برسی کنم ونظر خواهی
آزمون مدرسان چی شد؟؟خبری ندادید کهکی بریم ثبت نام داره خیلی دیر میشه!!!!ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
دوستان گرامی بچه هایی که اسمشون جز لیست بود از طریق همون نمایندگی(اهر)واسشون پیامک میاد که 50 درصدتخفیف برای ثبت نام گروهی بهشون تعلق گرفته.شماره تماس هم دادن با خودشون تماس بگیرین میگن چکار کنید. البته تو قسمت لیست نمایندگی ها هم میتونید شمارشون رو بردارید.
برای من از نمایندگی اهر پیامک اومد که 50 درصد تخفیف ثبت نام گروهی
الان باید برم نمایندگی شهر خودم و ثبت نام کنم؟
(22 مهر 1392 03:08 ب.ظ)miss_mx نوشته شده توسط: [ -> ]برای من از نمایندگی اهر پیامک اومد که ۵۰ درصد تخفیف ثبت نام گروهی
الان باید برم نمایندگی شهر خودم و ثبت نام کنم؟
واسه شما پیامک اومده؟؟؟؟چرا واسه من که اسمم تو لیست بوده هنوز نیومدهHuhHuhHuhHuhHuhHuh
دوستان برای روشن تر شدن قضیه و پیش نیامدن سوالات دیگر .

دوستانی که پیامک بهشون اومده یا نیومده اگر در لیست هستند شماره نمایندگی مدرسان شریف(اهر) را از سایت خود مدرسان شریف به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بردارند و با نمایندگی تماس بگیرند. خودشون شرایط رو بهتون اعلام می کنند .

شرایط این است که اسم شهر و نام و نام خانوادگی و کد ملی و ... خودتون رو میگید تا آزمون شما رو انتقال بدند به شهر خودتون تا در شهر خودتون در آزمون ها شرکت کنید و اینکه هزینه ثبت نام هم به نمایندگی که ۵۰ درصد تخفیف داده یعنی (اهر) واریز شود .

این یک شرایط ویژه است که با یک هفته رایزنی بنده با نمایندگی صورت گرفته است و مطمئن باشید این یک فرصت طلایی و استثنایی هست .
بله اومده
اینم شمارش که برام فرستاده برای کسانی که شماررو پیدا نکردن و اس ام اس براشون نیومده
04262240299
میاد حالا.
فقط دوستان این ثبت نام یه تفاوتی داره با قبلی ها
با هر نمایندگی که آقای arshad2013 ثبت نام کردن قبول نکردن که 50 درصد تخفیف بدن، فقط این نمایندگی به شرطی پذیرفتن که پول رو به همین نمایندگی واریز کنیم،وبعد همون لحظه اسممون رو به نمایندگی خودمون انتقال میدن. واسه اینکه دوستان هم بتونن اعتماد کنن گفتن خودمون پیامک میدیم بعد میتونن خودشون زنگ بزنن و بپرسن جریان رو البته شماره این نمایندگی تو سایت مدرسان هم هست میتونید بردارید
اینجا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(22 مهر 1392 03:21 ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان برای روشن تر شدن قضیه و پیش نیامدن سوالات دیگر .

دوستانی که پیامک بهشون اومده یا نیومده اگر در لیست هستند شماره نمایندگی مدرسان شریف(اهر) را از سایت خود مدرسان شریف به نشانی (لینک اسامی نمایندگی ها) بردارند و با نمایندگی تماس بگیرند. خودشون شرایط رو بهتون اعلام می کنند .

شرایط این است که اسم شهر و نام و نام خانوادگی و کد ملی و ... خودتون رو میگید تا آزمون شما رو انتقال بدند به شهر خودتون تا در شهر خودتون در آزمون ها شرکت کنید و اینکه هزینه ثبت نام هم به نمایندگی که ۵۰ درصد تخفیف داده یعنی (اهر) واریز شود .

این یک شرایط ویژه است که با یک هفته رایزنی بنده با نمایندگی صورت گرفته است و الان تخفیفی که خودشون به نفرات انفرادی میدن ۱۰ درصد هست .

فکر میکنی نماینده شهر ما قبول کنه که پولش واسه شهر دیگه باشه و زحمت برگزار کردنش بیفته به گردن خودش؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
(22 مهر 1392 03:26 ب.ظ)fazelian نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 مهر 1392 03:21 ب.ظ)arshad2013 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان برای روشن تر شدن قضیه و پیش نیامدن سوالات دیگر .

دوستانی که پیامک بهشون اومده یا نیومده اگر در لیست هستند شماره نمایندگی مدرسان شریف(اهر) را از سایت خود مدرسان شریف به نشانی (لینک اسامی نمایندگی ها) بردارند و با نمایندگی تماس بگیرند. خودشون شرایط رو بهتون اعلام می کنند .

این یک شرایط ویژه است که با یک هفته رایزنی بنده با نمایندگی صورت گرفته است و الان تخفیفی که خودشون به نفرات انفرادی میدن ۱۰ درصد هست .

فکر میکنی نماینده شهر ما قبول کنه که پولش واسه شهر دیگه باشه و زحمت برگزار کردنش بیفته به گردن خودش؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh

این قانون مدرسان شریف هست دوست خوبم و همه نمایندگی ها موظف به اجرای آن هستند . آزمون ها بصورت سراسری و کشوری برگزار میشه و نمایندگی ها فقط نظارت می کنند و الا متولی اصلی خود مدرسان شریف است .
این قانون مدرسان شریف هست دوست خوبم و همه نمایندگی ها موظف به اجرای آن هستند . آزمون ها بصورت سراسری و کشوری برگزار میشه و نمایندگی ها فقط نظارت می کنند و الا متولی اصلی خود مدرسان شریف است .
[/quote]

حالا که شما زحمت داری میکشی میتونی زحمت بکشی با تهرانم صحبت کنی که ببینی چنین کاری میکنه یا نه؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
لینک مرجع