تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تخفیف گروهی برای ازمونهای مدرسان شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
(18 شهریور 1393 03:45 ب.ظ)HN91 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام، من به دفتر مرکزی مدرسان شریف تو تهران با شماره ی ۶۱۰۹۹ - ۰۲۱ زنگ زدم، شخصی که گوشیو برداشت اول از تخفیف اظهار بی اطلاعی کرد و بعد اینکه منو منتظر گذاشت تا بپرسه آیا مساله تخفیف درسته یا نه، بهم گفت که زودتر برو نمایندگی مدرسان در محل زندگیتون و ثبت نام کن چون این طرح دو روز دیگه بیشتر فرصت نداره.
حالا لطفا یکی بهم بگه این تخفیف برای کسایی که فقط میخوان آزمون های مدرسان شرکت کنن هم ۵۰ درصده؟ و آیا ب تخفیف ۵۰ درصدی قیمت آرمون میشه ۳۰۰ تومن؟ من نه کتاب میخوام و نه کلاس میخوام شرکت کنم.
اینجوری که نمیشه اونا خبری ندارن ماهم الکی امیدوار به تخفیف باشیم

لطفا هرکی به نمایندگیه شهرش ز بزنه خبر بگیره ببینیم اصلا قبول میکنن یا نه
من زنگ زدم نمایندگی خودمون هیچ اطلاعی در این باره نداشت
منم ز زدم نمایندگی اردبیل گفتن باید 50نفر تو این شهر ثبت نام کنن تا تخفیف شاملتون بشه. حیف
اطلاعیه این تخفیف تو سایت مدرسان هست دیگه
اینم لینکش :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(18 شهریور 1393 06:06 ب.ظ)poorchitsa نوشته شده توسط: [ -> ]اطلاعیه این تخفیف تو سایت مدرسان هست دیگه
اینم لینکش :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون از اینکه گفتین گفتن پیگیری میکنیم
بچه ها الان دقیقا کی باید بریم ثبت نام؟دیر نشه :|
سلام
امروز ثبت نام کردم تخفیفو شامل شدم،گفتن نفرات تکمیل شده و تا فردا لیست رو سایت قررار میگیره.شما هم تا 30میتونید اقدام کنید البته من تهرانم پس از تاریخ اتمام مطمین شید.
تو اون لینکه ک زده تا 25 ام مهلت هست. من امروز ایمیل فرستادم ولی از کجا باید بدونم کی اسمم ب نمایندگی شهرمون فرستاده میشه تا برم واسه ثبت نام؟؟!
من امروز زنگ زدم به نمایندگی گفتن اسمم رسیده دستشون شماهم میتونید ز بزنید بپرسید
بچه ها برید ثبت نام اسامی رو مثه اینکه به نمایندگی ها از 5شنبه هفته پیش ایمیل کردن Cool
(23 شهریور 1393 11:03 ب.ظ)zorro نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها برید ثبت نام اسامی رو مثه اینکه به نمایندگی ها از ۵شنبه هفته پیش ایمیل کردن Cool

من ثبت نام کردم خداروشکر اولین مرحله به خیر گذشت
بچه ها من ثبت نام کردم 300 تومن گرفتن؟ این 300 مال اینترنتیاشم هست؟ من نمیخوام آزمونای اینترنتیشو؟ اگه نخوام کمترم میشه؟ از شما چقد گرفتن؟
(25 شهریور 1393 01:23 ق.ظ)sanahin نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها من ثبت نام کردم ۳۰۰ تومن گرفتن؟ این ۳۰۰ مال اینترنتیاشم هست؟ من نمیخوام آزمونای اینترنتیشو؟ اگه نخوام کمترم میشه؟ از شما چقد گرفتن؟

از منم 300گرفتن، فکر کنم این تخفیف 50درصدی همه ی آزمونارو شامل میشه. 8مرحله حضوریه 6مرحله اینترنتی جمعا 300
(18 شهریور 1393 04:29 ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط: [ -> ]منم ز زدم نمایندگی اردبیل گفتن باید ۵۰نفر تو این شهر ثبت نام کنن تا تخفیف شاملتون بشه. حیف
من از اردبیل تخفیف گرفتم
(18 شهریور 1393 04:29 ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط: [ -> ]منم ز زدم نمایندگی اردبیل گفتن باید 50نفر تو این شهر ثبت نام کنن تا تخفیف شاملتون بشه. حیف
الکی گفتن:دی
اسم منو اشتباهی فرستاده بودن به یه شهر دیگه.. که ز زدم به مدرسان گفتم .. بهم گفتند که هرجا میخوای برو ثبت نام وقتی اسمت تو لیست هست مسئله ای نیست و منم شهر خودمون ثبت نام کردم.
شما ایمیل بزن 50 نفر که شد این گروه .. برید ثبت نام. اصلا برید مثلا کرمانشاه هم بخواید ثبت نام کنید، میتونید :دی مهم نیست از کجای ایرانید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
لینک مرجع