زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک.عدم تناسب نمرات پیش بینی شده با نمرات کارنامه

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ ب.ظ
Bug کمک.عدم تناسب نمرات پیش بینی شده با نمرات کارنامه
دوستان عزیز سلام Shy
با توجه به خوندن درس برای کنکور کارشناسی ارشد ۹۱ رشته آی تی قزوین متاسفانه تستهای زده شده توسط بنده با نمرات اعلامی کاملا مغایرت دارد .Sad
خواهش میکنم از دوستان کمک و راهنمایی کنید من کار کنم ! بخدا روز و شب درس خوندم زحمت کشیدم .
این هم نمرات پیش بینی شده و نمرات داده شده . میشه اشتباه شده باشه ؟ چکار کنم

نام درصد در کارنامه پیش بینی درصد زده شده
-------------------------------------------------------------------------------------
دروس مشترک شامل ۱۶/۷ ۳۵% Huh
اصول و مبانی مدیریت ۱۶/۷ ۴۵% Huh
اصول طراحی پایگاه داده ها ۸/۳ - ۳۵% Huh
هوش مصنوعی ۳/۴ ۳۳% Huh

کمکم کنید چکار کنم . به کی باید و چطوری باید اعتراض کنم . خواهش میکنم جواب بدید . حقم این نیست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ ب.ظ
چجوری مغایرت داره؟؟
مگه پاسخ نامه اولیه دادن بیرون با اون حساب کردی/؟؟
میدونم الان ناراحتی که چرا درصد هات اینجوری شده و قبول نشدی..اما همیشه همینطوریه..هیچ چیز اونجوری که ما فکرشو میکنیم نمیشه..
اینقدر اختلاف توی همه درس ها؟؟ فکر نکنم اشتباه شده باشه...اما شما باز هم میتونی اعتراض بکنی فکر کنم...اما اینکه پیگیری کنن دیگه خدا میدونه

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ب.ظ
من دروس مشترک کامپوتر رو ۹۰ درصد جواب دارم
ولی برام ۴۳ درصد زده به نظر خودم ۷۵ تا ۸۰ درصد هم درست دزم ولی کم زده
به جاش تخصصی از ۳ تا درس ۲ تا رو زدم ( نرم افزار)
که ۴۸ درصد شده
شما هم مثل من فکر کنم غلط زیاد داشتید
۰
۱
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ب.ظ
پس چرا سه تا از درسها مثل زبان تخصصی و سیستم عامل و معماری رو طبق محاسبات خودم درست زدند ؟ نمیدونم ولی چقدر استباه . من با ۲ تا بچه شب و روز درس خوندم . مطمئنم که استباه شده . دونه دونه سئوالات رو یادم بود اومدم محاسبه کردم . این درصدای من نیست که توی کارنامه هست .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ
ببینید با طرح درخواست از مرکز آزمون اوناکپی پاسخ نامتون رو براتون ارسال میکنن...منم پارسال همین مشکل رو داشتم ولی وقتی کلید رو مقسمی زد فهمیدم چه گندی زدم!!!!!خطای پرکردن گزینه هم هست...بخاطر استرس...ولی نتیجه عوض نمیشه...بشینید دوباره درس بخونید یا تکمیل رو برید اگه چیزی بود...موفق باشید..

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۰
۰
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط itmrd20112012.)
RE: کمک.عدم تناسب نمرات پیش بینی شده با نمرات کارنامه
من آخه سهمیه هم داشتم . تعجب می کنم . با توجه به اینه من سهمیه داشتم و خیلی هم خونده بودم و مطمئنم جوابهارو درست زدم این سرنوشتم شد. خیلی امید داشتم قبول شم . خییییییییییییللللللللللی در هر حال من اعتراضم رو میزنم و حتما پیگیرش میشم . خیلی حیف شد

من آخه سهمیه هم داشتم . تعجب می کنم . با توجه به اینه من سهمیه داشتم و خیلی هم خونده بودم و مطمئنم جوابهارو درست زدم این سرنوشتم شد. خیلی امید داشتم قبول شم . خییییییییییییللللللللللی در هر حال من اعتراضم رو میزنم و حتما پیگیرش میشم . خیلی حیف شد از ۲۲ شهریور شروع کردم دوباره به خوندن . امید و توکلم بخدا .HeartHeart ممنوم از راهنائیتون
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۷۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۹۱۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۸۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۸۶ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۰۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۷۱ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۲۸ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۸۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۱۸۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close