زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارآموزی یا سوراخ کردن دیوار با پیچ گوشتی

ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ
یه سوال برام پیش اومده واقعا تو کاراموزی باید چی کار کنیم ؟ یکی یه تعریف دقیق از این دو واحد کاراموزی به من بگه؟
شما چطوری کاراموزیتون رو گذروندید؟
من که امروز مثلا سیستم شبکه کردم چه طوری؟ دیوار رو برای رد کردن کابل (جالبه نه برای داکت!) با پیچ گوشتی سوراخ کردمHuh
البته با گریه. هر چی هم گفتم آقای فلانی میشه فردا مته رو بیارم با مته سوراخ کنم گفت میشه اما الان برو با پیچ گوشتی سوراخ کن !
دقیقا یعنی برو نمیخام ببینمت خب اگه اعصابت از جای دیگه خرده ۴ تا فحش بده بهتر از اینه.
خیلی ناراحت شدم واقعا نمیدونم این ۲۴۰ ساعت رو چه کارای دیگه ای باید انجام بدم خدا رحم کنه . این یه چشمه بود که امروز کلی ناراحتم کرد بقیه اش بماند .
واقعا دوستانی که هنوز کاراموزی نرفتن خیلی راجع به محلی که میخان برن تحقیق کنن و دوستانی هم که کاراموز میپذیرن با کاراموز لااقل درست بر خورد کنن نه اینکه به اسم پروژه شبکه ازشون کابل متر کردن و دیوار سوراخ کردن و ... بخام .Undecided
دیگه خودمون از اوضاع دانشگاه ها و تِِیوری کار کردن و کتاب و جزوه با خبریم دلم به این دو واحد کاراموزیم خوش بود که فقط وقتم رو گرفت و از ارشد خوندن عقب افتادم.Sad
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hera
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ ب.ظ
منتقل شد به خاطرات دانشجویی

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۰۴ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۵۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۳۴ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۵۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۸۹۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۵۱۴ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۸۲۱ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com
Sad پیدا کردن xای که حاصل جمع دو عدد Sanazzz ۳ ۳,۱۶۳ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  روش اپلای کردن فایل patch به برنامه ای در لینوکس hanie_M ۱ ۲,۲۸۱ ۲۳ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close