زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک :اعلام نتایج چندبرابر ظرفیت دوره های مجازی؟

ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
سلام
کسی میدونه حالا که من تو دوره ی مجازی شهید بهشتی قبول شدم قبولیم قطعیه یا اینکه احتمال کنسل شدنش وجود داره؟ البته می دونم که خودشون گفتن چند برابر ظرفیت ولی می خوام بدونم با توجه به سالهای پیش چقدر ریزش وجود داشته؟ ریزش تو نتایج نهایی زیاد بوده یا کم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ب.ظ
بین الملل قبول نشدم...........
دوست عزیز من بین الملل چند برابر ظرفیت قبول نشدم...دیگه امیدی نیست به قبولیم در شهریور؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ)سها نوشته شده توسط:  دوست عزیز من بین الملل چند برابر ظرفیت قبول نشدم...دیگه امیدی نیست به قبولیم در شهریور؟
نمیشه ۱۰۰درصد گفت که نمی شه قبول شد، رشتتون چیه؟ بعد از اعلام نتایج شهریورم همیشه دانشگاههای بین الملل و اکثراً مجازی ها، تکمیل ظرفیت اعلام می کنن!
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ ق.ظ
سلام من رشته علوم کامپیوترم.رتبم ۷۰۰ شد بین الملل قبول نشدم
تکمیل ظرفیت مهر ماه هم انتخاب رشته داره؟من مجازی رو کلا نزدم تو تکمیل ظرفیت مهر ماه میتونم انتخاب کنم؟
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ق.ظ)سها نوشته شده توسط:  سلام من رشته علوم کامپیوترم.رتبم ۷۰۰ شد بین الملل قبول نشدم
تکمیل ظرفیت مهر ماه هم انتخاب رشته داره؟من مجازی رو کلا نزدم تو تکمیل ظرفیت مهر ماه میتونم انتخاب کنم؟
بله انتخاب رشته داره به شرطی که تکمیل ظرفیت اعلام کنن! مجازی هم بستگی به اعلام تکمیل ظرفیت داره شاید رتبه های قبل شما انتخاب نکنن یا انتخاب رشته بکنن و برا ثبت نام نرن.
۰
۰
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ق.ظ
Smileدوست عزیز با رتبه ۷۰۰ علوم کامپیوتر مجازی تا حالا کسی قبول شده؟امکان داره تکمیل ظرفیت مجازی بیارم؟
۰
۰
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ ق.ظ
(۰۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ق.ظ)سها نوشته شده توسط:  Smileدوست عزیز با رتبه ۷۰۰ علوم کامپیوتر مجازی تا حالا کسی قبول شده؟امکان داره تکمیل ظرفیت مجازی بیارم؟
فکر کنم قبلا جواب سوالتونو داده باشم!!!!
با اینحال بازم میگم که بستگی به این داره که کسایی که قبول شده باشن برا ثبت نام نرن و بعد از اعلام نتایج شهریور، دانشگاه مهرماه اعلام ظرفیت کنه!
پارسال با رتبه ی پایین ۵۰۰ مجازی رو آورده بودن، ولی امسال ظاهرا رتبه بالاتر رفته
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۵۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۱۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۷۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۹۳ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close