زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فروش زیر قیمت چند کتاب ارشد کامپیوتر و IT

ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ ب.ظ
سلام دوستان چندتا کتاب ارشد داشتم که در زیر اسامی و قیمتشون گذاشتم. اکثریتشون چاپ ۹۰ هستند. تعدادیشون کاملا نو هستن و حتی صفحاتشون هنوز باز نشده و چندتاشونم دست دوم ولی خیلی تمیز و مرتب.
کتابای نو شامل:
زبان ۵۰۴ قیمت ۶۵۰۰
ریاضی گسسته ۵۰۰۰
ساختمان داده پوران پژوهش ۵۵۰۰

کتابای دست دوم:
طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی راهیان ارشد۲۵۰۰
مدارات منطقی پوران پژوهش ۳۰۰۰
نظریه زبان ها و ماشین های مدرسان شریف ۳۰۰۰

بچه هایی که شهرستانی هستن اگه بخوان همین ها رو برن انقلاب ب*****ن یا سفارش بدن کلی وقت و پول باید هزینه کنید من خودم این دردسرا رو تجربه کردم.
در ضمن به کسی که همشون با هم بخره یه جزوه توپ (تایپ شده و پرینت شده)ساختمان داده و الگوریتم که مرجع هست هدیه میدم مرتبه زمانی های توپی توش داره.
مطمئن باشد همه کتابا
زیر قیمت هستن با پول کم ۶ کتاب و یه جزوه بدست بیارید.
جهت سفارش یا در همین جا درخواست خودتون بذارید و یا با شماره ۰۹۳۷۶۶۴۴۹۳۷ جهت سفارش و هماهنگی تماس بگیرید.
با تشکر از دوستان.
انرژی مثبت، در تاریخ ۰۹ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

از انجا که بیش از ۶ ماه از تاریخ اخرین پاسخ فروشنده می گذرد و وضعیت فروش یا عدم فروش کتب مشخص نیست، تاپیک بسته می شود.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ
سلام من رشتم IT هست تعدادیشو میخوام فقط.
گسسته از کیه؟
البته اون جزوه توپتونم اگه بگید از کیه عالیه البته اگه میفروشین!!!!!!!!!!!!!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ
بله بله کاملا معلومه کتاباتون زیر قیمته!!!!
بابا زبان ۵۰۴ با سی دی ۵۰۰۰ تومانه چجور شما زیرقیمت میدین اونم ۶۵۰۰؟؟؟؟؟

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ)Amin1992 نوشته شده توسط:  بله بله کاملا معلومه کتاباتون زیر قیمته!!!!
خوب کتاب زبان ۵۰۴ توسط چندین ناشر به چاپ رسیده که قیمت ها هم متفاوت هستن، درضمن شاید این دوستمون نسخه ای رو دارن که ترجمه شده هم هست چون قیمت زبان ۵۰۴ به همراه ترجمه بالا هستش، من پارسال دیدم حدود هشت تومن بود،

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ ق.ظ
RE: فروش زیر قیمت چند کتاب ارشد کامپیوتر و IT
(۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ)parva نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ)Amin1992 نوشته شده توسط:  بله بله کاملا معلومه کتاباتون زیر قیمته!!!!
خوب کتاب زبان ۵۰۴ توسط چندین ناشر به چاپ رسیده که قیمت ها هم متفاوت هستن، درضمن شاید این دوستمون نسخه ای رو دارن که ترجمه شده هم هست چون قیمت زبان ۵۰۴ به همراه ترجمه بالا هستش، من پارسال دیدم حدود هشت تومن بود،
نخیرم،این همون کتابیه ک میگم ،خودم همین کتابو یه ماه پیش خریدم ۵۰۰۰تومان.مطمئنم همینه!
اگه شما دوس دارید بخرید ،من که نگفتم نخرید فقط گفتم گرونه همین!!!Big GrinTongueTongueTongueBig GrinCool

سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۳
ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ب.ظ
دوستای خوب من دروغی ندارم بگم چون واقعا برای یه آدم تحصیل کرده واقعا زشته بخواد دروغ بگه.
کتاب زبان قیمت روی جلدش۸۵۰۰ و همین ۳ روز پیش سفارش دادم و از تهران برام پست کردن و بابت پول پستش هم ۶۰۰۰ پرداخت کردم ولی من چون زبان دیگه ای دوستم بهم داده گفتم اون بخونم. این کتاب ۵۰۴ هم سی دی داره و هنوز صفحاتش ورق نخورده و چاپ زمستان۹۰ پس ویرایش جدیدش هم هست.فکر نکنم پول زیادی بابتش گفته باشم درسته؟
راجع به کتاب گسسته که پرسیدین نویسندش دکتر بهروز قلی زاده که استاد خودمون که تو دانشگاه تهران تدریس میکرد بهمون معرفی کرد الان تو بازار فکر نکنم زیر ۹۰۰۰باشه. مطالب خوب و روان توضیح داده و در واقع این یه کتاب مرجع که در کنارش باید از کتاب دیگه فقط تست زد.
راجع به جزوه: دوست خوب این جزوه رو چون وقتی به دستم رسید اماده بود دقیقا نمیدونم از چه کتابیه ولی خیلی فرمول ها و مرتبه زمانی های خوبی داره که البته این جزوه هدیه ست.
اگه مایل به خرید هستید میتونید واسه هماهنگی بیشتر به شماره ای که گذاشتم اس ام اس بزنید.
به امید موفقیت شما دوست خوب.
۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ب.ظ)نفس نوشته شده توسط:  دوستای خوب من دروغی ندارم بگم چون واقعا برای یه آدم تحصیل کرده واقعا زشته بخواد دروغ بگه.
کتاب زبان قیمت روی جلدش۸۵۰۰ و همین ۳ روز پیش سفارش دادم و از تهران برام پست کردن و بابت پول پستش هم ۶۰۰۰ پرداخت کردم ولی من چون زبان دیگه ای دوستم بهم داده گفتم اون بخونم. این کتاب ۵۰۴ هم سی دی داره و هنوز صفحاتش ورق نخورده و چاپ زمستان۹۰ پس ویرایش جدیدش هم هست.فکر نکنم پول زیادی بابتش گفته باشم درسته؟
راجع به کتاب گسسته که پرسیدین نویسندش دکتر بهروز قلی زاده که استاد خودمون که تو دانشگاه تهران تدریس میکرد بهمون معرفی کرد الان تو بازار فکر نکنم زیر ۹۰۰۰باشه. مطالب خوب و روان توضیح داده و در واقع این یه کتاب مرجع که در کنارش باید از کتاب دیگه فقط تست زد.
راجع به جزوه: دوست خوب این جزوه رو چون وقتی به دستم رسید اماده بود دقیقا نمیدونم از چه کتابیه ولی خیلی فرمول ها و مرتبه زمانی های خوبی داره که البته این جزوه هدیه ست.
اگه مایل به خرید هستید میتونید واسه هماهنگی بیشتر به شماره ای که گذاشتم اس ام اس بزنید.
به امید موفقیت شما دوست خوب.

سلام من نمیگم که شما دروغ میگید ، نه حرف شما قبول ولی شما انتظار نداشته باشیدکه چون شما کتابارو گرون خریدیدیا براتون گرون تمام شده ما هم ازشما گرون بخریم!!!
ولی بازم ممنون که هدفتون خوبه!
موفق باشید!!!

سوره المائدة آیه۳۲

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۸۲ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۸۶۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۳ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۹۶ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۷۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۶۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close