زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جزوه به تنهایی کافی هست؟

ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ
جزوه به تنهایی کافی هست؟
سلام بچه ها
چند روزه خیلی گیرکردم
کمکم کنید لطفا
من تو دوران دانشگاه کاملا جزوه محور بودم
چون پایه ام ضعیفه تصمیم گرفته بودم برای کنکور کتابای اصلی روبخونم یه کم خوندم بابی حوصلگی
ولی برام سخته و همش ازش فرار میکنم
از طرفی من یه سری کلاسای دکترمقسمی رو رفتم.
آیاباخوندن همون جزوه ها میتونم پایموقوی کنم؟جزوه به تنهایی کافی هست؟

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ ب.ظ
جزوه به تنهایی کافی هست؟
این که به جزوه بخونید یا از منبع استفاده کنید به پایتون بستگی داره اگه فکر می کنید که پایتون ضعیفه بهتره از مرجع استفاده کنید. حداقل کاری که به نظرم می تونید انجام بدید اینه که یه نگاه به تستای کنکوئر بندازید ببینید با معلومات جزوه ایتون می تونید بهشون جواب بدید و چند درصد این جوری دستتون میاد واسه چه درسهایی و تا چه حد باید از کتب مرجع استفاده کنید.
اگه خوندن مرجع واستون سخته از کتابهای روون و ساده تر شروع کنید بعد سراغ مراجع سنگین تر برید تا زده نشید.

البته خب این نظر منه شاید دوستان باتجربه تر نظرات بهتری داشته باشن

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
جزوه به تنهایی کافی هست؟
(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  آیاباخوندن همون جزوه ها میتونم پایموقوی کنم؟جزوه به تنهایی کافی هست؟
برای تقویت پایه و قبولی در ارشد به هیچ عنوان جزوه کافی نیست.
باید کتب مرجع هم بخونید.البته سخت هم هست ولی خب اگر همت کنید از پسش برمیاید.ممکنه بعضی جاها به مشکل بربخورید.در این صورت یا یک منبع ساده تر را انتخاب کنید یا از کتابهای کنکوری که خوب و ساده توضیح دادند بخونید.
کتب کنکوری و تستهای مختلف و متفاوت ارشد را وقتی خوب متوجه میشید که تسلط خوبی روی همه حوزه های اون درس داشته باشید
توی جزوه های دوران کارشناسی معمولا تعداد مباحث کمی را پوشش میدن و خیلی مختصر روی مباحث کار میشه.
۰
۰
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ق.ظ، توسط mis masi.)
جزوه به تنهایی کافی هست؟
بچه ها ممنون از کمکتون.

فکرمیکنم اگه اول به جزوه هام نگاه بندازم بعد سراغ کتابام برم بهتر بفهممشون

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۲ ۱,۹۷۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۸,۶۸۰ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۴۴۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۸۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۴۵ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۹۲۳ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۴۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۵۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۵۲۳ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۹۷ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close