زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جمع بندی و نکات نظریه زبانها و ماسینها

ارسال:

hadi_m پرسیده:

جمع بندی و نکات نظریه زبانها و ماسینها

شکر ان خدایی که در پیمودن این راه تا به امروز یاریمان فرمود ,انچنان که وعده اش داده بود انگاه که فرمود مرا بخوانید تا استجابت کنم شما را .

چندی دگر تا انتهای کنکور ارشد ۹۱ نمانده و قبل از هر چیز برای تک تک دوستان اروزی موفقیت دارم.
به نظرم ایده بدی نباشه که در این مدت باقی مانده به ذکر نکات مفید هر درس بپردازیم و نکاتی که دوستان فکر میکنند نکات ارزنده ایی هست را با دوستانشان در مانشت به اشتراک بگذارند .

لذا از تمامی دوستان خواهش میکنم اگر نکاتی هست که فکر میکنند نکات مهمی هست در اختیار سایر دوستان نیز قرار بدهند.

در این تاپیک به هیچ عنوان سئوال مطرحه نکنید تا مفاهیم دسته بندی و از یکپارچی مناسبی برخوردار باشند .

با تشکر

و اما اولین نکته‌ ::

همانطور که میدانیم رابطه زیربه ازاء زبانهای [tex]L_{1} , L_{2} ,L_{3} [/tex]
برقرار است‌ :

[tex]If (L_{1} \subseteq L_{2} )\Rightarrow L_{1}.L_{3} \subseteq L_{2}.L_{3} [/tex]

حال به نظرتون ایا رابطه زیر به ازاء زبانهای [tex]L_{1} , L_{2} ,L_{3} [/tex]
نیز برقرار است (روش فکر کنید جواب در ادامه تکمیل خواهد شد): :

[tex]If (L_{1}.L_{3} \subseteq L_{2}.L_{3})\Rightarrow (L_{1} \subseteq L_{2} )[/tex]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۲۹ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۱۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۵۷۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۰۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۵۷۰ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۱ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  نظریه اطلاعات و سیستم کدینگ hosein92 ۰ ۱,۹۵۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hosein92
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۳۵۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close