زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال فوری ممنون میشم جواب بدید

ارسال:

mmm1374 پرسیده:

سوال فوری ممنون میشم جواب بدید

سلام دوستان
کسی حداکثر و حداقل این سوال رو میدونه توضیح کامل و جامعی بده برای این سری مسائل ؟؟؟

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

Saman پاسخ داده:

RE: سوال فوری ممنون میشم جواب بدید

سلام
سوال خوبیه
شما اگر معماری کامپیوتر هم خوندید. کافیه از طریق پاسخی که خود دکتر حقیقت داده یه رجیستر بکشید و از این آگاه باشید که رجیستره بین هر دوی فرآیند مشترکه.
و تنها اخر هر دستور العمل میتونید وقفه بدید.
حالا حالات مختلف رو حساب کن مادامی که هر اثری که روی رجیسترت میگذاری مشترکه و البته بسیار دقت کن که مقادیر رجیستر ها قبل از وقفه که شما خوندی توی یه پشته ای ذخیره ش کردی.
یعنی شما رجیستر مشترک رو خوندی درست، حالا یه وقفه اومده ، تو اینی رو که خوندی ذخیره میکنی ( اگر خاطرت بیاد توی معماری کامپیوتر ما این رجیستر رو توی یه TR ذخیره میکردیم بعد بهش میگفتیم مثلا مقدار AC را در TR ذخیره میکنیم) که وقتی از وقفه برگشتیم مقداری رو که ذخیره کردیم داشته باشیم.
------
با دقت چیزی رو که نوشتم بخون و همین کاری رو که گفتم بکن مطمئنا جوابتو میگیری.
-----
اگر جواب نداد من سعی میکنم براتون مرحله به مرحله توضیح بدم

ارسال:

mmm1374 پاسخ داده:

(۱۱ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  سلام
سوال خوبیه
شما اگر معماری کامپیوتر هم خوندید. کافیه از طریق پاسخی که خود دکتر حقیقت داده یه رجیستر بکشید و از این آگاه باشید که رجیستره بین هر دوی فرآیند مشترکه.
حالا حالات مختلف رو حساب کن مادامی که هر اثری که روی رجیسترت میگذاری مشترکه و البته بسیار دقت کن که مقادیر رجیستر ها قبل از وقفه که شما خوندی توی یه پشته ای ذخیره ش کردی.
یعنی شما رجیستر مشترک رو خوندی درست، حالا یه وقفه اومده ، تو اینی رو که خوندی ذخیره میکنی ( اگر خاطرت بیاد توی معماری کامپیوتر ما این رجیستر رو توی یه TR ذخیره میکردیم بعد بهش میگفتیم مثلا مقدار AC را در TR ذخیره میکنیم) که وقتی از وقفه برگشتیم مقداری رو که ذخیره کردیم داشته باشیم.
------
-----

سامان جان ممنون از پاسخت
اگه میشه این جوابتو به شکل سیستم عامل وراونه و جز به جز ریز به ریز و مرحله به مرحله بگو
بازم ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

signal_micro پاسخ داده:

(۱۱ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  سلام
سوال خوبیه
------
-----

سامان جان ممنون از پاسخت
اگه میشه این جوابتو به شکل سیستم عامل وراونه و جز به جز ریز به ریز و مرحله به مرحله بگو
بازم ممنون
بهت پیام خصوصی دادم
احتمالا درس رو خوب نفهمیدی و داری توی تست میمونی(چون سامان جان خوب توضیح داده) درس رو خوب بفهم بعدش ۳ ساعته همه تستا رو میزنی یاد هم میگیری

۰
ارسال:

mmm1374 پاسخ داده:

نه دوست عزیز
من گیرم تو این تست در بدست آوردن حداقلش هستش
وه گرنه مباحث رو کامل خوندم و تست میزنم
کتابم قدیمیه مال سال ۹۰ ۹۱ هستش
فقط زده گزینه ۲
توضیح آنچنانی نداده
اگر شما بلدید که یک راه و روش ساده بگید برای بدست آوردن حداقلش ممنون میشم

ارسال:

signal_micro پاسخ داده:

ارسال:

mmm1374 پاسخ داده:

سیگنال جان ، اگه میشه اون دو خط آخر جایی که گفته وقتی دوباره نوبت اجرا به p1 میرسد رو شفاف سازی کنید که چرا دوباره نوبت اجرا به p1 می رسد برام ممنون میشم

ارسال:

signal_micro پاسخ داده:

(۱۱ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  

سیگنال جان ، اگه میشه اون دو خط آخر جایی که گفته وقتی دوباره نوبت اجرا به p1 میرسد رو شفاف سازی کنید که چرا دوباره نوبت اجرا به p1 می رسد برام ممنون میشم
Smile سیگنالجان رو خوب امدی
من اسمم امیر هست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۱۸۷ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۳۹ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۶۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۱۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید f_moghadam ۳۳ ۱۸,۶۶۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaprince
  مانشت رو نجات بدید لطفا Tekk ۸۷ ۴۹,۱۸۷ ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: admin
  کلاس خیلی خوب برا جاوا ممنون میشم معرفی کنید sogiii ۴ ۴,۹۵۲ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۲۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۸۷۲ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close