زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امنیت رای گیری اینترنتی

ارسال: #۱۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۹ ب.ظ
امنیت رای گیری اینترنتی
راه خوبی برای رای جمع کردن پیدا کردی جناب موج. چه هوشمندانه!

شما نمی‌توانید بیش از آن چیزی بشوید که باور دارید«هستید». نخواهید توانست بیش از آنچه باور دارید«می‌توانید» انجام دهید. «نورمن وینست پیل»
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط موج.)
امنیت رای گیری اینترنتی
(۰۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۹ ب.ظ)bahari نوشته شده توسط:  راه خوبی برای رای جمع کردن پیدا کردی جناب موج. چه هوشمندانه!

من سوال امنیتی داشتم (دروغ که شماره نمیندازه!!)
حالا درکنارش دوستان محبت کردند و رای هم دادند Smile
ارسال: #۱۸
۳۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط alime.)
RE: امنیت رای گیری اینترنتی
(۰۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یه سوال داشتم در مورد امنیت رای گیری های که در اینترنت صورت میگیره
پارسه جدیدا یه مسابقه راه انداخته بود و در سه سوال شما باید پاسخ خودتون رو ارائه میکردید و ازمیون کلی پاسخ های داده شده ۱۰۰ پاسخ به عنوان پاسخ های برتر انتخاب شدن و از میون این صد نفر به یه نفر جایزه داده میشه
فعلا من پنجمین اسم لینک زیر هستم و نمرم هم بد نیست منتها این نمره رو با دعوت دوست و رفیق برای رای دادن بدست آوردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(سید محمد اصغری)

ولی خوب در بخش سوال ظرفیت تست زنی یکی از افراد نمرش نزدیک ۶۰ هست و احتمالا از تغییر آی پی اینترنت برای این کار استفاده کرده
و در بالای صفحه هم هشداری مبنی بر عدم استفاده از این کار داده شده
سوالم اینه که آیا تقلب این فرد حتما شناسایی میشه ؟ یعنی مثلا میشه آی پی کامپیوترش رو شناسایی کرد و رای های داده شده رو به حالت قبل برگردوند؟ آیا برنامه خاصی برای این کار نیاز هست که در سایت تعبیه شده باشه و در غیر این صورت قابل تشخیص نیست
ممنون میشم از دوستانی که از برنامه نویسی تحت وب سر در میارن اگه پاسخ بدند

بالاخره نتیجه معلوم نشد آقای موج؟ برنده شدین؟(۳۰۰ تومنه یادمون نرفته هاSmile)

یک سوال چرا من قبلا که رای دادم بهتون، دوباره نمی تونستم رای بدم اما الان بعد از چند هفته دوباره تونستم رای بدم؟ توی رای گیری برای خلیج فارس هم همینطوری بود یک روز که رای می دادم همون موقع‌ها دوباره نمی تونستم رای بدم اما بعد یک مدت زیاد دوباره می تونستم رای بدم!!؟ پس فکر کنم به آی پی یا مک آدرس ربطی نداشته باشه!؟

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
ارسال: #۱۹
۳۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ ب.ظ
امنیت رای گیری اینترنتی
(۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)alime نوشته شده توسط:  بالاخره نتیجه معلوم نشد آقای موج؟ برنده شدین؟(۳۰۰ تومنه یادمون نرفته هاSmile)

یک سوال چرا من قبلا که رای دادم بهتون، دوباره نمی تونستم رای بدم اما الان بعد از چند هفته دوباره تونستم رای بدم؟ توی رای گیری برای خلیج فارس هم همینطوری بود یک روز که رای می دادم همون موقع‌ها دوباره نمی تونستم رای بدم اما بعد یک مدت زیاد دوباره می تونستم رای بدم!!؟ پس فکر کنم به آی پی یا مک آدرس ربطی نداشته باشه!؟

فعلا که نسبتا رفتم پایین (نفر ششم هفتم)
ولی خوب باید تیم کارشناسی هم در انتها نظر بده روش
جوایز رو در ۱۵ مهرماه در جشنی خواهند داد حالا دیگه احتمالا باید تا چند روز دیگه برنده رو اعلام کنند

برای آی پی هم این رای گیری که اصلا از امنیت خوبی بر خوردار نبود خیلی از سیستم های کلیکی مثه اکسین ادز به مراتب امنیت بالاتری دارند
به نظرم این جا فقط آی پی سرور کنترل میشه که خوب هر چند وقت یکبار تغییر میکنه
ولی اگه یه ترتیبی ایجاد بشه از کنترل مشترک در آی پی شبکه و آی پی سیستم ضریب امنیت بالا میره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۶۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۷۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۱,۹۵۲ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سئو سایت و بازاریابی اینترنتی kashimc1 ۲ ۲,۷۱۰ ۲۴ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: saramoss
  منبع درامد سایتهای اینترنتی jahan19 ۵ ۴,۳۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۱۰ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close