زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ping برای لایه چندمه osi هست؟

ارسال:

nanajoon پرسیده:

ping برای لایه چندمه osi هست؟

سلام من خیلی خستم امروز خیلی سرم شلوغ بود امروز یه نفر بهم گفت ping برای لایه چندمه osi هست؟ منم سریع گفتم لایه ۳ .درست گفتم ؟؟قبلا میدونستم لایه چندمه خوب الان از دهنم رفته دقیقا لایه چند بود کسی میدونه؟؟من درست گفتم؟؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

MisTeR پاسخ داده:

RE: ping برای لایه چندمه osi هست؟

(۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  سلام من خیلی خستم امروز خیلی سرم شلوغ بود امروز یه نفر بهم گفت ping برای لایه چندمه osi هست؟ منم سریع گفتم لایه ۳ .درست گفتم ؟؟قبلا میدونستم لایه چندمه خوب الان از دهنم رفته دقیقا لایه چند بود کسی میدونه؟؟من درست گفتم؟؟

دستور پینگ در واقع پروتکل ICMP میرفسته در لایه شبکه هست

۰
ارسال:

sixsixsix پاسخ داده:

پاسخ کاربر mister صحیح هست و من هم باهاش موافقم
البته لینک زیر رو هم میتونید ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال:

mohammad.ardeshiri پاسخ داده:

دستور ping یک پیغام رفتو برگشت هست تو لایه Network با پروتکل ICMP , التبه یک پورت هم داره شماره پورتش فکر میکنم ۷ هست ولی با اینکه پورت داره یک پروتکل لایه ۳ ای هست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  دانلود طرح لایه باز yaraplas ۰ ۱,۷۳۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: yaraplas
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۳۹ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  شرکت در آزمون دکتری در دو رشته همزمان امکانپذیر هست؟ saharomidi ۳ ۵,۴۹۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saharomidi
  حتماحتما بخوانید درموردافضل بودن امیرالمومنین هستش seyed ehsn ۱ ۲,۹۷۸ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: banihashem
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۳۹۵ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mahatasa
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۴۳۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mrhosseini97
  از دانشجویان پروفسور نوابی کسی اینجا هست؟ ah_bzk ۵ ۵,۷۳۷ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ah_bzk
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۲۰۰ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close