زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مکاترونیک-مدیریت صنعتی

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ ب.ظ
مکاترونیک-مدیریت صنعتی
درود...
این اولین پست من تو این فرومه Big Grin
از دوستان و مهندسان عزیز می خوام که برای درس مدیریت صنعتی تو کنکور مکاترونیک دانشگاه آزاد یه منبع مناسبی معرفی کنن...
ممنون...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط nimaaa.)
RE: مکاترونیک-مدیریت صنعتی
(۰۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Robotali نوشته شده توسط:  درود...
این اولین پست من تو این فرومه Big Grin
از دوستان و مهندسان عزیز می خوام که برای درس مدیریت صنعتی تو کنکور مکاترونیک دانشگاه آزاد یه منبع مناسبی معرفی کنن...
ممنون...

ذوق نکنیا Big Grin من راهنماییت نکردم Big Grin

فقط بگم جهت اطلاع اینجا همه کامپیوتری هستند! هرچند نمی دونم بچه های کامپیوتر این سوالت رو می تونند جواب بدن یا نه !!
۲
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ب.ظ
مکاترونیک-مدیریت صنعتی
دوست عزیز ما چندنوع مکاترونیک داریم. من فکر کنم دو نوعش را میشناسم. یکی از زیر مجموعه های مهندسی برق کد ۱۲۵۱ هست. یکی هم زیر مجموعه مهندسی مکانیک هست. مهندسی برق که همچین درسی ندارن. الآن مکانیک را هم نگاه کردم نبود همچین درسی. اگه از مهندسی برق بودید باز میشد یک کمکی کرد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط Robotali.)
RE: مکاترونیک-مدیریت صنعتی
ممنون از دوستانی که پاسخ دادن... وای خدا جون من چه قدر ذوق کردم الان Big Grin
من هم متوجه هستم که اینجا همه کامپیوتری هستند... دست بر قضا خود من هم کامپیوتری هستم Tongue
طبق دفترچه راهنمای دانشگاه آزاد-آزمون سال۹۰-(صفحه ۵۱) مواد امتحانی رشته مهندسی مکاترونیک:
۱-زبان تخصصی
۲-ریاضیات مهندسی
۳-دینامیک
۴-کنترل
۵-هوش مصنوعی
۶-مدارهای منطقی و ریزپردازنده ها
۷-الکترونیک۱و۲
۸-مدیریت صنعتی
۹-برنامه نویسی و الگوریتم
۱۰-سیستم های اندازه گیری
که باید از بین درسای ۳ تا ۱۰ سه تا رو انتخاب کنیم
قصدم از نوشتن مواد امتحانی این بود که در جریان باشین که این رشته چندان هم با رشته خودمون(کامپیوتر) بی ربط نیست و بچه های کامپیوتری هم میتونن در صورت علاقه تو این رشته شرکت کنن... کاری که من می خوام بکنم Smile
این درس مدیریت صنعتی هم چون به نظرم میاد نسبت به درسای دیگه راحت‌تر بشه تستاش رو زد دنبال یه منبعی براش میگردم.... ولی هر چی بیشتر می گردم کمتر پیدا می کنم...
(۰۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوست عزیز ما چندنوع مکاترونیک داریم. من فکر کنم دو نوعش را میشناسم. یکی از زیر مجموعه های مهندسی برق کد ۱۲۵۱ هست. یکی هم زیر مجموعه مهندسی مکانیک هست. مهندسی برق که همچین درسی ندارن. الآن مکانیک را هم نگاه کردم نبود همچین درسی. اگه از مهندسی برق بودید باز میشد یک کمکی کرد.
دوست من؛ شما دفترچه سراسری رو نگاه کردین... من مقصودم کنکور آزاد بود...
در هر صورت ممنون از وقتی که گذاشتین...
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۳۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل Sajjad124j ۰ ۲,۰۴۲ ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sajjad124j
  مهندسی مکاترونیک mcse2010 ۰ ۲,۳۵۶ ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mcse2010
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۱۶۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی پیشرفته کرمان Shine_20 ۱ ۳,۰۲۱ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: farnaz_n73
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۱۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20
  کدوم دانشگاه شمال غرب؟ (ارومیه - سهند - شهید مدنی - صنعتی ارومیه) Shine_20 ۰ ۲,۰۶۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close