زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد ۹۰

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۳ ب.ظ
اسامی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌ ۱۳۸ کد رشته امتحانی آزمون‌ ورودی ‌دوره های ‌کارشناسی‌ ارشد سال ۹۰ اعلام شد و بر اساس اعلام سازمان سنجش نتایج تکمیل ظرفیت برای برخی کد رشته های جدید ۴ مهرماه اعلام می شود.

اطلاعیه پذیرش دانشجو در برخی از کد رشته محل های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۰ در تاریخ ۴ مهرماه از طریق نشریه پیک سنجش و سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر می شود.

همچنین فهرست اسامی قبول شدگان نهایی ۱۰ کد رشته امتحانی باقیمانده از ۱۴۸ کد رشته به علت داشتن شرایط خاص و باتوجه به اینکه ثبت نام و برگزاری آزمون برخی از کد رشته های امتحانی مذکور توسط موسسات آموزشی ذیربط با هماهنگی این سازمان انجام شده است، به طریق مقتضی، نتیجه نهایی با هماهنگی ارگانهای مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد.

برخی از دانشگاهها زمانهای متفاوتی را برای ثبت نام از پذیرفته شدگان کنکور کارشناسی ارشد ۹۰ اعلام کرده اند که داوطلبان برای اطلاع آن باید به اطلاعیه سازمان‌ سنجش‌ مراجعه کنند.

کلیه‌ پذیرفته‌ شدگانی‌ که‌ اسامی‌ آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌ هریک‌ از ۱۳۸ کد رشته‌ امتحانی‌ اعلام‌ شده‌ است و دانشگاه مربوطه زمانی برای ثبت نام اعلام نکرده است می توانند در یکی‌ از روزهای‌ دوشنبه، سه‌شنبه و چهار‌شنبه ۱۴ تا ۱۶ مهرماه برای ‌ثبت‌نام‌ به ‌دانشگاهها و موسسات ‌آموزش ‌عالی مربوطه مراجعه کنند.

برخی‌ از دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ درخواست‌ کاهش ظرفیت‌ پذیرش‌ دانشجو در برخی‌ از کد رشته‌ها را کرده اند که پذیرش براساس ظرفیت کاهش یافته صورت گرفته است و فهرست این ۱۲۹ کد رشته در سازمان سنجش آموزش کشور مشخص شده است.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , Fahrenheit , farshid , sina_bhh , ف.ش , alime , sal_dovomi
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۲۹ ب.ظ
RE: اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد ۹۰
میشه یکی در مورد این تکمیل ظرفیت توضیح بده ؟
رتبه چندی‌ها بهش امید داشته باشن؟
روزانه هم امکان داره کسی تو تکمیل ظرفیت قبول بشه؟
موردی داشتیم تا حالا؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: latifi
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ ب.ظ
تا حالا نرم افزارم تو رشته های تکمیل ظرفیت مونده سال های پیش؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۲۳ ب.ظ
من یه نفر تکمیل ظرفیت دیدم توی مجازی بوده و آی تی پارسال
یکی بود رتبه ۲۷۰ پارسال مجازی نور طوبا قبول شد
بعد تکمیل ظرفیت مجازی خواجه نصیر

نرم افزار نمیدونم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sogol67
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ
RE: اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد ۹۰
سلام من تو تکمیل ظرفیت‌ام بی ای (مدیریت عملیات) دانشگاه تهران قبول شدم
ولی مشکلاتی هست
۱-من کلا قید کلاسای دانشگاه قبلیم(سمنان) رو زدم و نمیدونم باید این کارو میکردم یا نه
۲- اول آبان رفتم دانشگاه تهران خبری از ثبت نام نبود
۳-هر چی به تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران زنگ میزنم میگن لیست اسامی از سازمان سنجش نیومده در صورتی که دانشگاهی مثل قم کلاساشونم شروع شده(البته تو سایت دانشگاه قم زده)
۴-هرچی به سازمان سنجش پیام میدم میگه با دانشگاه مربوطه تماس بگیرین
حالا من موندم بدون دانشگاه نمیدونم چیکار کنم شما کسیو نمیشناسین که وضعیت مشابهی داشته باشه یا سالای قبل تکمیل ظرفیت قبول شده باشه؟خواهشا کمک کنین میترسم همین دانشگاه سمنانم از دستم بره
email:sadegh.salesi@gmail.com
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۱۵۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۱۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۲۹۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۲۸۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۸۹۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۲۶۵ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close