زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استفاده از سرویس های سرور به وسیله توکن امن؟؟

ارسال:

nazibahar پرسیده:

استفاده از سرویس های سرور به وسیله توکن امن؟؟

سلام

من قصد دارم سنارویویی طراحی کنم که یک کلاینت از طریق ارسال یوزر و پسورد برای سرور احراز اصالت میشه و بعد از اون سرور برای دسترسی کلاینت به سرویس های دیگه، یک توکن به کلاینت میده. ( تقریبا مثل اتفاقی که توی کربروس میفته)
از طرفی این سناریو نباید توافق کلید داشته باشه و محتوای توکن هم قابل مشاهده برای کلاینت نباشه. توکن هم نباید قابل جعل باشه و در مقابل حملات MiM و replay هم مقاوم باشه.
اما محتوای توکن رو نمیدونم چی باید قرار بدم. ممنون میشم دوستان امنیتی کمک کنن.Blush
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۶۶ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۸ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۴۴ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۳۴ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۵۴۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۵۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۱۱ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۱۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۸۹۴ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۲۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close