زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولین سوال کامپایلر ۹۲/لوک ا هدش ؟

ارسال:

ریحان پرسیده:

دوست جونها سوالات کامپایلر پارسالو ندارم.چه کنم؟
به نظرتون سوالای ۹۱ و ۹۲ ناجور نبودن؟ کلا ۲ تا سوال!!!!! یکیشم یه حالی بوده...

دوستان میشه این کامپایلر۹۲ اولین سوالشو برامن توضیح بدید؟ لوک ا هده id رو نمیفهمم...

نصیر گفته جواب گزینه ی ۲ است.ولی جواب که گزینه ۱ میشه که.....مگه نباید فرست بتا ضربدر لوک هده خط قبل بشه لوک هده id ??? که جون بتا نداریم یعنی لاندا است فرستشم میشه لاندا

که ضربد ر $ و +

که فرست خط قبلیشه میشه

$ و +

برای چی فرسته T رو حساب کرده؟ خواهشا جواب بدین...گیرشم شدی
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Hamid_0311 پاسخ داده:

RE: اولین سوال کامپایلر ۹۲/لوک ا هدش ؟

با سلام جواب که گزینه یک هست و سنجشم کلیدش تا یادمه گزینه یک بوده و همینی که نوشتید درسته دیگه مشکل چیه؟
البته نظر شخصیم بگم کلا در حق کامپایلر نمیدونم چرا اینقد ظلم میشه و از سوالاش کم میشه و به سوالای دیگه اضافه میشه وقتی کسی اون همه مبحث خونده و به امید ۴ تا سوال اومده سال ۹۱ که فقط ۲ تا ازش اومده و سال ۹۲ هم ۳ تا کلا هر جوری حال کنن سوال میدن امسال حذف نشه کلا صلوات Big Grin

اگرم لطف کنید وقتی سوالی مطرح می کنید سوال هم کامل بزارید ممنون میشم اینطوری پاسخ دادن بهش راحتتره و بقیه هم حداقل ببینن جواب میدن نه که خودشون برن دنبال سوال البته نظر من بود به هر حال Wink موفق باشید.

۰
ارسال:

ریحان پاسخ داده:

دستتون درد نکنه..جدی جواب گزینه ۱ است؟ اینقدر از دیروز تا حالا من سر این سوال حرص خوردم نصیر زده جواب را ۲
منم هرچی فکر میکردم چرا نمیفهمیدم اخرش به این نتیجه رسیدم من لوک هد را درست نفهمیدم!!!

داشتم دیوانه میشدم
بله حق با شماست که سوالو بذارم.اخه نمیتونستم تایپشون کنم. الفا و بتا و...

ممنونم فراوان....

۰
ارسال:

Hamid_0311 پاسخ داده:

بله دوست عزیز گزینه یک درسته
حالا لازم نیست بنویسید عکس بگیرید بزارید Big Grin چون ترتیب گزینه ها هم توی هر دفترچه فرق داره و صرفا گفتن گزینه یک بدون دیدنش ممکنه اشتباه باشه ولی جوابی که نوشتید درسته وکلید سنجش هم همینه این که خیلی تابلو هستش بلاخره نصیر هم اشتباه می کنه Big Grin

۰
ارسال:

ریحان پاسخ داده:

تشکر فراوان.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad سوال ۱۰۷ کامپایلر ۹۸ zohre.notash ۰ ۱,۵۰۰ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: zohre.notash
  [دانلود] خلاصه درس کامپایلر و مهندسی نرم افزار baran.r ۵ ۱۰,۲۴۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rray
  استاد کامپایلر mahsa.byt ۲ ۳,۲۶۰ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۶۳۰ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  سوال کامپایلر از کنکور ۹۳ shaqayeqmzn1 ۲ ۲,۳۲۶ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: shaqayeqmzn1
  سوال کامپایلر از کنکور ۹۰ کامپیوتر hadi_91 ۱ ۲,۳۹۳ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۳,۲۰۹ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  [دانلود] جزوه درس کامپایلر دکتر سعید پارسا (دانشگاه علم و صنعت) Br2012 ۹ ۲۶,۳۸۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: azad32
  خریدار کتاب کامپایلر شاپوری سیستم عامل و شبکه حقیقت و... niu7475 ۰ ۱,۳۹۶ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: niu7475
  انتخاب بین هوش مصنوعی و کامپایلر n.m1986 ۶ ۴,۱۰۰ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: energy1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close