زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیدا کردن دو عنصر برابر در آرایه نامرتب (نیاز فوری به پاسخ)

ارسال:

fe_atash پرسیده:

پیدا کردن دو عنصر برابر در آرایه نامرتب (نیاز فوری به پاسخ)

سلام
یک سوالی داشتم که خوب شاید به نظرتون ساده بیاد شایدم ساده نباشه اما تقریبا مباحث رو فراموش کردم و خیلی سریع جوابشو لازم دارم و فرصت نمی کنم مباحثو مرور کنم. سوال اینه:

+یک آرایه نامرتب دارم. میخوام ببینم آیا دو عنصر یکسان توش وجود داره یا خیر. (مثلا اگر در آرایه دو تا عدد ۱۰۰ وجود داره پیداش کنم. خودمم نمی دونم دوتا عضو برابر کدوم ها هستند؛ فقط می خوام اگر در این آرایه دو تا عضو یکسان وجود داشت، ببینم اون دو تا عنصر کدوم ها هستند.)

باید چه روشی استفاده کنم؟ اسم هم داره روشه؟ پیچیدگی زمانیش چقدر میشه؟

+خوب اگر بخوام ۳ عنصر مشترک پیدا کنم چطور؟

+ مطمئناً روش های مختلفی وجود داره اما من به دنبال بهینه ترین و سریع ترین روش هستم.

پیشاپیش از مانشتی های عزیزی که جواب سوالمو می دن سپاسگذارم.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۳۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۹۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۵۳۲ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۸۶ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۷۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۹۹۴ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۳۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۱۴۳ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۲۰۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۲۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close