زمان کنونی: ۱۴ مهر ۱۴۰۳, ۰۸:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال ۳۹IT

ارسال:

shamim_70 پرسیده:

سوال ۳۹IT

سلام
یکی میتونه بگه سنجش چ تحلیلی کرده م گزینه ۴رو درست دونسته!!!؟(قسمت ب ک قطعا نادرسته چون تو مرتب سازی حبابی اگ عنصر min ,maxسرجای خودشون باشن..هیچ وقت باهم مقایسه نمیشن!!)
اصلا مقصود از اختلاف مرتبه دو عدد چیه؟؟

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

abji22 پاسخ داده:

RE: سوال ۳۹IT

بازم بیشتر توضیح بدیدSmile

۰
ارسال:

mariy پاسخ داده:

(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام
یکی میتونه بگه سنجش چ تحلیلی کرده م گزینه ۴رو درست دونسته!!!؟(قسمت ب ک قطعا نادرسته چون تو مرتب سازی حبابی اگ عنصر min ,maxسرجای خودشون باشن..هیچ وقت باهم مقایسه نمیشن!!)

سلام من فک میکنم چیزی شبیه هیپ منظورشه یا درخت جست وجوی دودویی.که توش عناصر باهم اینجوری مقایسه میشن.اگه اشتبا فک میکنم درستش چیه؟

ارسال:

tanhatarin پاسخ داده:

(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ)mariy نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام

سلام من فک میکنم چیزی شبیه هیپ منظورشه یا درخت جست وجوی دودویی.که توش عناصر باهم اینجوری مقایسه میشن.اگه اشتبا فک میکنم درستش چیه؟

===========================
گزینه ۴
طبق فرموده دکتر یوسفی در هر الگوریتم مقایسه ایی حتما اونهایی که فاصله شون یکیه مقایسه میشن در ضمن من خودم تو حل پارسه خوندم غلطه مثال نقضش مرتب سازی سریع بود البته این غلطه چرا؟
چون مرتب سازی سریع بعد از هر پارتیشن ۲قسمت شده وبازهم تا لیستهای ۱عنصری ادامه پیدا میکنه ودر طی دورهای بعدی حتما باهم مقایسه میشن
راجب گزینه ۲ طبق فزموده دکتر الگوریتم انتخابی لزوما باهم مقایسه نمیشن اولی و اخری مثالشم مرتب سازی انتخابی هربار ماکزیا مین میره اخر یا اولش و لزوما با هم مقایسه نمیشن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

shamim_70 پاسخ داده:

پاسخ : RE: سوال ۳۹IT

(۰۹ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ب.ظ)mariy نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  سلام

===========================
گزینه ۴
طبق فرموده دکتر یوسفی در هر الگوریتم مقایسه ایی حتما اونهایی که فاصله شون یکیه مقایسه میشن در ضمن من خودم تو حل پارسه خوندم غلطه مثال نقضش مرتب سازی سریع بود البته این غلطه چرا؟
چون مرتب سازی سریع بعد از هر پارتیشن ۲قسمت شده وبازهم تا لیستهای ۱عنصری ادامه پیدا میکنه ودر طی دورهای بعدی حتما باهم مقایسه میشن
راجب گزینه ۲ طبق فزموده دکتر الگوریتم انتخابی لزوما باهم مقایسه نمیشن اولی و اخری مثالشم مرتب سازی انتخابی هربار ماکزیا مین میره اخر یا اولش و لزوما با هم مقایسه نمیشن
ببخشید من درست متوجه نشدم!؛اصلا منطورش از اختلاف مرتبه۱چیه؟

۰
ارسال:

MiladCr7 پاسخ داده:

سلام بچه ها منم به شدت رو این سوال شک دارمDodgyDodgyDodgy

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close