زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسی واسه فنی ها نسخه ای نداره؟

ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ، توسط fatima1537.)
کسی واسه فنی ها نسخه ای نداره؟
حقیقتش دنبال کسی می گشتم که فنی باشه و ارشد قبول شده باشه
آیا کسی می تونی به من کمک کنه تا ارشد توپ قبول شم. چون فنی بودم ریاضیم درب و داغونه. زبان هم اصولی بلد نیستم و همش ریدینگ کار کرده بودم و درب و داغونم
یک بار هم ارشد دادم رتبم شد ۲۱۰۰
می تونید یک لیست مخصوص دانشجویان فنی درب و داغون بنویسید؟
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ب.ظ
RE: کسی واسه فنی‌ها نسخه ای نداره؟
به این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه سر بزنید.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط Br2012.)
کسی واسه فنی‌ها نسخه ای نداره؟
دوست عزیز من فنی بودم
دوستی دارم که کارشناسی هم کلاسیم بود و حتی کاردانی هم هم کلاس بودیم و پارسال رتبه ۳۶ نرم آورد و الان شریفه
یکی دیگه که کاردانی هم کلاس بودیم هم امسال ۵۲ نرم آورد
یکی دیگه از دوستام اونم فنی بود پارسال ۱۰۰ نرم شد
خودم هم امسال ۱۸۷ شدم در ضمن رتبه پارسالم هم ۱۰۰۰ شد
و البته اینا دوستای من بودن و کسایی که من میشناسم خدا میدونه چند تا دیگه هست. زیاد به اینش اهمیت نده بچه های ریاضی هم نمیشه گفت یه قانون هست که چون ریاضی بوده رشتشون همه ریاضی بالا میزنن

یا علی
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , Ofogh
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  می تونید یک لیست مخصوص دانشجویان فنی درب و داغون بنویسید؟
به نظر شما صفت "دانشجویان فنی درب و داغون" توهین امیز نیست؟

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ofogh , desatir7316
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  می تونید یک لیست مخصوص دانشجویان فنی درب و داغون بنویسید؟

البته فکر کنم منظورش دسته خیلی ضعیف فنی‌ها بوده نه بقیه دسته‌ها که خودش رو جز اونها میدونه طبق چیزی که گفته( بهتر بود به جای دربو داغون از لفظ خییلی ضعیف استفاده کنه) و گرنه از نظر تحصیلی مثل بقیه رشته‌ها داوطلب‌ها به چند دسته تقسیم میشن حالا ریاضی یا فنی فرقی نمیکنه
۱
۲
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۵۰ ب.ظ
ببخشید سوء تفاهم نشه من خودم رتبه ۴۹ کاردانی و ۱۶۹ کاشناسی هستم اما بس که این سبزوار در پیت رو ما تاثیر منفی گذاشت خودم رو دست کم گرفتم.
اینجا تو دانشگاه داره به قاعده یا قضیه ای اثبات شده تبدیل می شه که فنی یعنی ضعیف.
منظور از درب و داغون هم یک اصطلاحه که ما داشتیم و نمی دونستم شما‌ها ندارید
عذر می خوام
۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۵۶ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  ببخشید سوء تفاهم نشه من خودم رتبه ۴۹ کاردانی و ۱۶۹ کاشناسی هستم اما بس که این سبزوار در پیت رو ما تاثیر منفی گذاشت خودم رو دست کم گرفتم.
اینجا تو دانشگاه داره به قاعده یا قضیه ای اثبات شده تبدیل می شه که فنی یعنی ضعیف.
منظور از درب و داغون هم یک اصطلاحه که ما داشتیم و نمی دونستم شما‌ها ندارید
عذر می خوام
اتفاقا ما هم یه چنین اصطلاحاتی داشتیم.مثلا دانشکده شمسی پور چنتا اسم مستعار داره و خود دانشجوهای شمسی پور هیچ وقت نمیگن "دانشکده شمسی پور" و تقریبا همیشه از اون اسامی مستعار استفاده می کنن.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط fatima1537.)
من خیلی بچه های فنی را دیدم که از لحاظ علمی و دروس تخصصی قوی بودند و تحلیل ودرک مسئله شون بهتر از بچه های ریاضی هم بود فقط به قول شما به خاطررشته شون، ریاضی کمتر کار کرده بودند.

زبان هم که نوشتید ضعیف هستید اصلا ربطی به فنی بودن نداره و به علاقه و پشتکار خودتون بستگی داره.سعی کنید متن به زبان اصلی اگر پیدا کردید بخونید و از ترجمه کردن ودرک مطلب فرار نکنید

برای ریاضی هم چون شما یکسری مسائل پایه ای را در هنرستان یا اصلا یاد نگرفته اید(مثل انتگرال‌، جبر و احتمال،مثلثات) یا اینکه سطحی یادگرفته‌اید و یا زیاد مسئله های مهم را کار نکرده اید(مثل حد و مشتق و ...) باید پایه ای کارکنید و از روی مراجعی بخونید که اونها را اصولی و با حل تمرین کافی گفته اند.کتاب ریاضی عمومی پیام نور را من چند سال پیش دیدم خوب بود ولی اطلاعات زیادی در مورد منابع پایه ای ندارم-البته قوی کردن پایه ریاضی هم خیلی همت میخواد(ناامید نشیدSmile)

برای رشته کامپیوتر درس گسسته خیلی مهم هست.که اون هم درس سختی نیست.دانشجوهای فنی که من دیدم فقط با "معادلات دیفرانسیل" مشکل داشتند که اون هم برای کنکور نیست
ولی در کل بگم با همین پایه ضعیف ریاضی هم میتونید توی ارشد موفق باشید
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdikoochooloo , Happiness.72
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۱۷ ب.ظ
من که سال پیش طراحی رو واسه کنکور خوندم زیاد مباحث گسسته نداشت می شه راهنمایی کنید که کجاش گسسته نیاز داره بجز ضمیمه یک نیپولیتان که مربوط به حل معدلات بازگشتیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۰ ب.ظ
از ماست که بر ماست!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaeedB12 , Ofogh , ali jaladati
ارسال: #۱۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۱۷ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  من که سال پیش طراحی رو واسه کنکور خوندم زیاد مباحث گسسته نداشت می شه راهنمایی کنید که کجاش گسسته نیاز داره بجز ضمیمه یک نیپولیتان که مربوط به حل معدلات بازگشتیه؟
نباید دنبال یک مثال خاص و عینی باشیم . اکثر مباحث ساختمان داده و طراحی الگوریتم و هوش مصنوعی و مدار منطقی و... براساس مفاهیم ریاضی گسسته بنا شده اند مثل گراف،نظریه مجموعه ها،رابطه و تابع،بازگشتی ،اصول شمارش،منطق ...
۰
۰
ارسال: #۱۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط Br2012.)
بعضی از دوستان چشم بسته نسخه مینویسن!!!
اونم کسایی که که اصلا فنی نبودن ...جالبه !
(۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۰ ب.ظ)نفوذی نوشته شده توسط:  از ماست که بر ماست!

موافقم
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaeedB12 , Ofogh
ارسال: #۱۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط fatima1537.)
منظورتون من هستم؟
من که هرچی به چشم خودم دیده بودم نوشتم.درحد اطلاعات خودم.از درسهای بچه های فنی هم کاملا اطلاع دارم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۱۴
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  می تونید یک لیست مخصوص دانشجویان فنی درب و داغون بنویسید؟

سلام . معمولا کسایی که از یک قشر‌، رشته‌، دانشگاه و یا هرچیز دیگه هستند یه احساس خودمونی بودن به اون چیز دارند و از روی احساس تملک و شاید بدون هیچ قصدی در مورد اون چیزی که هستند نظر می دند البته به نظر من ابراز احساسات می کنند !

مثلا هرکدوم از ما که کامپیوتری هستیم بیایم از کامپیوتر بدی کنیم فکر کنم زیاد ناراحت نشیم اما اگه از یه رشته دیگه بیان در مورد رشته کامپیوتر چیزی بگن شاید به ما برخوره‌!
و یا در مورد دانشگاه و هرچیز دیگه !!

لذا من فکر میکنم mahdikoochooloo بدون هیچ قصدی و اینکه چون خودش فنی هستش فقط خواسته ابراز احساسات کنه همین !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۱۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ
آقای mahdikoochooloo ‌، هم دانشگاهی عزیز . آخه این چه تاپیکیه زدی ؟ مگه ما دکتریم یا علامه که بخواییم نسخه بپیچیم ؟ مگه خود من فنی نبودم ؟ اونقدا که شما می گین اوضاع فنی‌ها داغون نیست . خیلی هاشون از صد تا لیسانس پیوسته سرترند . حتی تو ریاضی . بر عکسشم هست .

شما اگه دنبال راهی هستی برای عبور از سد ارشد‌، می تونی به مصاحبه‌ها‌، کارنامه‌ها‌، و راهنمایی های بچه های سال های گذشته رجوع کنی که اتفاقا فنی‌ها هم تو این سایت کم نیستند . این که شما نسخه بخاین و یکی هم بیاد واسه شما نسخه بپیچه یه درخواست غیر منطقیه‌!

ادبیاتتون هم در مورد بچه های فنی فقط تخریب ذهنیت غیر فنی هاست . به قول دوستمون " نفوذی " از ماست که بر ماست‌، خودمون داریم ذهنیت‌ها رو خراب می کنیم . شما اگه اوضاعت درب و داغون هم نباشه‌، با این تلقین‌ها خودتم کم کم حرف خودتو باور می کنی . پس خواهشا فنی‌ها رو خراب نکن . به نفع خودتم هست . خودمون رو که دیگه نمی خواهیم گول بزنیم . هم تو فنی‌ها ضعیف هست و هم تو غیرفنی‌ها . همه ما رشته کامپیوتر هستیم و همین مهمه . حالا ریاضیات که کل کنکور ارشد نیست . شما بقیه درسا رو قوی کن‌، من بهت قول می دم ارشد رتبه خوبی میاری .

امیدوارم از حرفهای من دلگیر نشی و به عنوان پیشنهاد یه دوست بهش نگاه کنی . Smileموفق باشی

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sinax , mfXpert , SaeedB12 , هاتف

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۵ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۵ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۵۶ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۷۷۰ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۵۶۱ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۲۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۷۹۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  لینک دانلود نسخه ازمایشی ترجمه کتاب یادگیری ماشین میشل انرژی مثبت ۲ ۱۲,۷۶۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: forooghfp7078
  کاربرد ومشخصات فنی پانل سه بعدی hadiiss ۰ ۱,۹۱۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hadiiss

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close