زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تمرین ۱۴ کتاب لینز فصل سوم

ارسال:

m-kafiyan پرسیده:

تمرین ۱۴ کتاب لینز فصل سوم

سلام به همه دانشمندان

استاد کارگهی روی این سوال خیلی بحث کردن اما من با جوابش خیلی زیاد مشکل داشتم کسی هست که لطف کنه و جواب این سوال رو کمی تفسیر کنه و توضیح بدهد ؟

سوالشم که : عبارت منظمی برای زبان
[tex]l=\{ vwv:v,w\in \{ a,b \}^*,|v|\le 3 \}[/tex]
بنویسید؟

۲
ارسال:

Jooybari پاسخ داده:

RE: تمرین ۱۴ کتاب لینز فصل سوم

سلام. فرمول رو یکم ویرایش کردم. این سوال قبلاً در انجمن مطرح شده بود. یکی از زیرمجموعه های زبان حالتیه که رشته v برابر نال باشه. در این صورت رشته w میتونه تمام مقادیر سیکمااستار رو بگیره. در این حالت خواهیم داشت که زیرمجموعه ای از زبان برابر با سیکمااستار شده. پس کل زبانمون هم سیکمااستار میشه.

ارسال:

m-kafiyan پاسخ داده:

RE: تمرین ۱۴ کتاب لینز فصل سوم

(۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. فرمول رو یکم ویرایش کردم. این سوال قبلاً در انجمن مطرح شده بود. یکی از زیرمجموعه های زبان حالتیه که رشته v برابر نال باشه. در این صورت رشته w میتونه تمام مقادیر سیکمااستار رو بگیره. در این حالت خواهیم داشت که زیرمجموعه ای از زبان برابر با سیکمااستار شده. پس کل زبانمون هم سیکمااستار میشه.

ممنون لطف کردید الان متوجه شدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۰۵۹ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۲۸ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۷۷۳ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۴۳ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۵۸۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۶۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۴۲۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۵۷۲ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۳۵۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close