زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استفاده از تصاویر با کیفیت در مقالات

ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ ب.ظ
استفاده از تصاویر با کیفیت در مقالات
سلام دوستان
من مقاله ای رو به یکی از ژورنال های الزویر فرستاده بودم. نمودارها رو داخل اکسل کشیدم و توی Word میزاشتم که وقتی تبدیل به pdf میکردی کیفیت خیلی بالایی داشت و با زوم کردن هم کیفیتش حفظ میشد.
حالا ادیتور ازم خواسته (البته به صورت پیشنهاد!) که عکس ها را به صورت فایل MATLAB .FIG براشون آپلود کنم.حس میکنم وقتی با اکسل نمودار رو رسم میکنی کنترل بیشتری روی موارد مختلف داری و نمودارهای بهتری میشه کشید(البته شاید من با متلب زیاد وارد نیستم کار کنم). من فرمت های مختلف رو برای ذخیره کردن نمودار امتحان کردم که کیفیت عکس پایین میومد.حالا به نظر شما اونا میخوان با این فایل متلب چیکار کنن که کیفیتش حفظ میشه؟؟؟ کسی تجربه داره که توی مقالات چطور نمودارها کشیده میشه ؟؟؟

این نکته رو هم بگم که داخل فایل ArtWork مربوط به الزویر، استفاده از فایل pdf رو مجاز دونسته.حالا باید حتما MATALB .FIG باشه؟؟

علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود (انیشتین)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۹۴ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۴۹ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۳۰۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۳,۰۱۹ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۱۰ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۷۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استفاده از کد جی کویری در PHP Roya2222 ۱ ۲,۱۵۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۲ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان goodzila ۳۰ ۴۰,۶۰۱ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ryaghobi2050

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close