زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال ۶۰ شبکه ۹۲ گزینه صحیح؟

ارسال:

sama89 پرسیده:

سوال ۶۰ شبکه ۹۲ گزینه صحیح؟

سلام دوستان

سنجش گزینه ای را به عنوان نادرست انتخاب کرده که میگه OSPF براساس الگوریتم وضعیت پیوند کار می کند.

چرا؟
کجا اشتباه هست؟ جواب سنجش؟ یا نه من دقت نمی کنم؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال:

explorer پاسخ داده:

RE: سوال ۶۰ شبکه ۹۲ گزینه صحیح؟

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ)sama89 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سنجش گزینه ای را به عنوان نادرست انتخاب کرده که میگه OSPF براساس الگوریتم وضعیت پیوند کار می کند.

چرا؟

کلیدتون اشتاهه
از اینجا کلید رو بگیرید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال:

sama89 پاسخ داده:

RE: سوال ۶۰ شبکه ۹۲ گزینه صحیح؟

(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ)sama89 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

چرا؟

کلیدتون اشتاهه
از اینجا کلید رو بگیرید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من هم کلید رو از سنجش گرفتم اما اشتباهم این بود، دفترچه c که از موسسه ماهان دانلود کرده بودم با کلید سنجش برای دفترچه c مطابقت نداشت

دفترچه D رو دانلود کردم.
ببخشید باید بیشتر دقت می کردم
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۵۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال درباره کنترل ترافیک شبکه zorro ۱ ۳,۰۵۳ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۶۷ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۴۳ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۲۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سه سوال از درس شبکه کامپیوتری امیدوار ۰ ۱,۸۴۱ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  این روش برای اثبات پایایی یک مقاله صحیحه؟ zohre321 ۴ ۳,۸۹۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lili36
  حل سوال درس شبکه با پرداخت دستمزد taro.misaki2521 ۰ ۱,۹۶۸ ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: taro.misaki2521
Information سوال در مورد درس شبکه با پرداخت دستمزد taro.misaki2521 ۰ ۱,۵۱۷ ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: taro.misaki2521
  سوال ۵۶ شبکه IT91 در مورد پروتکل TCP nafas_70 ۶ ۷,۶۲۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: *tarannom*

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close