زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نرم افزار علم و صنعت یا بهشتی؟؟؟کمک!!!!!(کارنامه۱۰۴نرم افزار)

ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط saman111.)
نرم افزار علم و صنعت یا بهشتی؟؟؟کمک!!!!!(کارنامه۱۰۴نرم افزار)
زبان ۴۴/۱۴
ریاضیات سفید
دروس مشترک ۶۰
تخصصی معماری سفید
تخصصی هوش سفید
تخصصی نرم افزار۶۷ /۲۱
معماری۱۷۴___هوش۲۳۹___نرم افزار۱۰۴___الگوریتم۱۲۴_____معدل ۱۷/۳۹

اگه جای من بودید نرم افزار علم و صنعت رو میزدید یا بهشتی رو؟؟چرا؟؟؟؟[b]
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
نرم افزار علم و صنعت یا بهشتی؟؟؟کمک!!!!!
فکر میکنم نرم افزار بهشتی بهتر باشه!
به گمانم قبل از علم و صنعت هم پر میشه!
من
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استادای علم و صنعت رو توصیف کردم!
البته این شناختی هست که من از این استادا در حد کارشناسی دارم، امروز با یکی از دوستام که کارشناسی و ارشدشو علم و صنعت بوده صحبت میکردم، میگفت تازه کارشناسی که خوب بود! توی ارشد که دیگه رسماً هیچی بلد نیستن!! گویا فقط دکتر شریفی قابل تحمل‌تر از بقیه هست!

علم و صنعت سخت افزارش بهتره!
و هوشش هم چون معمولاً استادی سخت افزاری درس ارائه میدن، نسبتاً بد نیست!
اما نرم افزارش ...

به نظرم بهتره با بچه های شهید بهشتی هم صحبت کنید! من یادمه ترم ۱ که بودم به این فکر میکردم که انتقالی بگیرم برم بهشتی!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ب.ظ
RE: نرم افزار علم و صنعت یا بهشتی؟؟؟کمک!!!!!
به نظر من هم بهشتی بهتره، یکی از قدیمی ترین دانشگاهها تو نرم افزار ه و استادای خوبی داره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۸۰ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۷ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۰۳۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۸,۸۷۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۴۳۱ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question هوش شبانه تهران و امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت؟ mrm24 ۱۳ ۱۲,۳۱۴ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hey_you
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۲ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید f_moghadam ۳۳ ۱۸,۵۲۸ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaprince

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close