زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دیتاست جدید برای سیستم تشخیص نفوذ

ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
من موضوع پایان نامه ارشدم سیستم های تشخیص نفوذه. پیاده سازی رو تا یه جاهایی انجام دادم اما حالا با کمبود دیتاست جدید مواجه شدم.
دیتاست kdd خیلی قدیمی هست . از دوستان اگر کسی دیتاست جدید تری در اختیار داره لطفا من رو هم راهنمایی کنه .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ب.ظ
موضوعتون دقیق چیه!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۸۷۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۰۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۶۱ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۱۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۲۵ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سایت های انواع دیتاست (عادی - حجیم و ... ) fo-eng ۲۳ ۱۶,۸۹۳ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  تست نفوذ و میز خدمت mahsa.mahroo ۰ ۱,۷۱۰ ۰۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa.mahroo
  ادرس جدید sci-hub berkeley ۲۰ ۱۷,۴۲۴ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۰۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۱۵۳ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close