زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک در زمینه متریکهای موثر در مسیریابی شبکه های حسگر بیسیم یا شبکه های بیسیم

ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۴ ب.ظ
درخواست کمک در زمینه متریکهای موثر در مسیریابی شبکه های حسگر بیسیم یا شبکه های بیسیم
با سلام
من دارم در حال حاضر روی موضوعی در ارتباط با شبکه های حسگر بیسیم کار میکنم که در یکی از بخشهای آن نیاز به کار بر روی متریکهای موثر در مسیریابی شبکه های حسگر بیسیم و بهینه کردن آن دارم.
بخاطر همین ممنون میشم دوستانی که در این زمینه مطلب یا مقله ای دارند به من کمک کنند.
ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ ب.ظ
RE: درخواست کمک در زمینه متریکهای موثر در مسیریابی شبکه های حسگر بیسیم یا شبکه های بیسیم
سلام
مقاله زیر کار شما رو راه میندازه:

An Overview of Evaluation Metrics for Routing Protocols in Wireless Sensor Networks.pdf
اندازه فایل: ۲۵۳/۵۱ KB

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۴,۷۵۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۰۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۷۳۷ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۸۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۸۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۸۱۸ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۷۱ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۳۷ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۱۶۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  درخواست کمک برنامه نویسی پایتون hadi7m ۰ ۱,۸۴۰ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hadi7m

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close